E3 2011

hehe. Έτσι όπως το πάνε, θα μας πείσουν ότι και οι τρεις μεγάλοι θα παρουσιάσουν νέες κονσόλες στην φετινή E3.
 
Άσε γιατί μπορεί να το πιστέψουν κιόλας οι εταιρείες. Έτσι όπως πάνε.....
 
Aardvark είπε:
Επιτέλους χθες μου ήρθε και η πρόσκληση από τη Sony για την Press Conference της (όπως είπα, όλες οι υπόλοιπες εταιρείες τα είχαν κανονίσει εδώ κι ένα μήνα περίπου!).

Είμαι πολύ περίεργος πάντως να δω τι άκριβως θα περιλαμβάνει η παρουσίασή της, όχι τόσο για τα περί NGP (ή όπως θα ονομαστεί), αλλά για το PS3 και πως θα δικαιολογήσει την επικείμενη παράταση ζωής του (μέχρι τώρα είχε το gimmick του Move, που τελικά δεν έχει ξετρελάνει και κανέναν μέχρι στιγμής) και φυσικά αν και τι είδους αναφορές θα γίνουν στο φιάσκο του PSN...
 
Aardvark είπε:
Τριτη 7 Ιουνη ,σε δυο βδομαδες απο τωρα συντονιστειτε εδω.
http://e3.nintendo.com/

Aardvark είπε:
Kαι η τελευταια απο τις big3 ,μπορειτε να την δειτε Live εδω

http://xbox.com/en-gb/e3 στις 6 Ιουνη 17:30.

Της Μ$ μου'ρθε με email ,να'ναι καλα για την ενημερωση.
 
Aardvark είπε:
Kαι η τελευταια απο τις big3 ,μπορειτε να την δειτε Live εδω http://xbox.com/en-gb/e3 στις 6 Ιουνη 17:30.

Της Μ$ μου'ρθε με email ,να'ναι καλα για την ενημερωση.
Κατά τις 19:00 ξεκινά... Απλώς νωρίτερα θα ανοίξουν οι πόρτες...

//Ελπίζω δηλαδή να μην έχει αλλάξει κάτι γιατί αν είναι πράγματι να αρχίσει η συνέντευξη Τύπου 17:30 (ήτοι 7:30 το πρωί ώρα LA), θα πρέπει να ξυπνήσουμε από τις 5:30... Ούτε στο στρατό, δηλαδή... :xm:
 
Στο πρωτο post εχω εδω και ενα μηνα ανεβασει μεχρι και το countdown για καθε conference Aardy :)
 
Cool, εγώ παραπάνω έχω βάλει links με live μετάδοση και για τις τρεις. ;)
 
Αντε, 141 ωριτσες ακομα
 
Wally είπε:
Αντε, 141 ωριτσες ακομα
Τώρα γιατί με αγχώνεις πάνω που είχα βγάλει tour guide και σχεδίαζα πώς θα περάσω τις 3-4 μέρες που θα πάω νωρίτερα για τουρισμό στο LA??? (137 ώρες, btw...)

Πάντως, όπως λέω κι εδώ, είμαι πολύ περίεργος να δω τι άσο θα έχει -αν έχει- στο μανίκι της η Microsoft για να μας κάνει να ασχοληθούμε (και) με αυτή, τη στιγμή που οι άλλοι δυο έχουν να παρουσιάσουν κοτζάμ κονσόλες (εντάξει, το φορητό της Sony το έχουμε ξαναδεί, αλλά όχι στην πράξη...).

Τέσπα, πάω να γράψω και το δεύτερο pre-game show και να συνεχίζω να φτιάχνω βαλίτσες...
 
Forza 4 Booth

oarfvm.jpg
 
57 ωρες ακομη,65 για το Main Event!
 
Σε 57 ωριτσες ξεκιναει το MS conference.

Σας περιμενω στο παρον thread για ζωντανη περιγραφη και σχολια οπως καθε χρονο.

Το ιδιο και για τα υπολοιπα conferences.
 
Ολα καλα αλλα αυτο το 3 η ωρα το πρωι της Σονυ μας σκοτωνει,τουλαχιστον θα εχουμε ενα ενδιαφερον πρωινο.

Και φαντασου να εχει πεσει η συνδεση.
 
Καποιοι τιτλοι απο την Μ$ που θα δουμε.

Tomb RaiderForza 4

Star Wars Kinect

Gears of War 3

Halo related title

Codename Kingdoms

Sesame Street: Once Upon a Monster

The Elder Scrolls V:Skyrim

Steel Battalion: Heavy Armor

Alan Wake: Night Springs (Kinect compatible)

XCOM

Hitman: Absolution

Modern Warfare 3

Spelunky HD

Ghost Recon rail shooter for Kinect

Dance Central 2

Kinect FunLabs XCommerce

Kinect Sports: Season 2

Toy Soldiers: Cold War

Fable: The Journey

Raving Rabbids for Kinect

Unspecified Double Fine game

Hybrid (XBLA shooter)

Roller Coaster Kinect

Rise of Nightmares for Kinect
 
Πισω απο το παιχνιδι αυτο ειναι ο Tim Schafer παντως...
 
Πίσω
Μπλουζα