Game On 2.0 - Έκθεση Video Games [Αθηνα 16/12/2010 – 31/1/2011]

DSC00146.jpg
pencil.png
DSC00148.jpg

DSC00145.jpg

DSC00147.jpg

DSC00144.jpg
 
Ωραίος! Πολύ καλά!
 
DSC00167.jpg

Έκανα το λάθος και μπήκα εκεί μέσα. Γυρνούσαν όλα και εγώ επιτάχυνα να προλάβω!! :(

DSC00168.jpg
 
χμμ μερικών τα στησίματα είναι για τα μπάζα από ότι βλέπω....αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν θα πάω (αν βρω άκρη με το μέρος)

@divined

στη φωτογραφία σου του game boy,στην αριστερή πλευρά της προθήκης,η κασέτα με το πράσινο αυτοκόλλητο η pokemon green δεν είναι;
 
divined είπε:
Ευγε για την φωτογραφικη καλυψη αν και στραβολαιμιασαμε λιγο! :p

Μια ερωτησουλα. Τι ειναι αυτο που ειναι πισω απο τον spectrum; (Και δεν εννοω το divide φυσικα!)
 
Eνα αλλο σημαντικο που με ξενισε ειναι πως δεν μπορεις να παιξεις φορητες κονσολες. Υπαρχει μονο το πρωτο Gameboy αλλα και εκει εχει ενα χειριστιριο και μια μεγαλη οθονη μπροστα σου αντι για την κανονικη κονσολα. Aπαραδεκτο.

Ουτε Atari Lynx, GP32, Neo Geo Pocket ουτε καν PSP, GBA, Nintendo DS δεν εχει. Μονο σβησμενα σε βιτρινες....
 
Τους είπανε μάλλον ότι αν τα δώσουνε στο χέρι σε Έλληνες δεν πρόκειται να τα ξαναδούνε. :p
 
Mαλλον τους ειπαν οτι υπαρχουν κοροϊδα εκει, πηγαινετε και πασαρετε τους μια "παγκοσμιου φημης" εκθεση και θα τα αρπαξετε.
 
Count me in αν παίξει κάτι μαζικό :headbangdude:
 
Τετοιο εισιτιριο ειναι πολυτελεια τις μερες αυτες. Μπορεις να παρεις ενα παιχνιδι με τοσα λεφτα για κονσολα αν ψαξεις καλα. Να τανε τζαμπα θα πηγαινα. Ρ:
 
Εγώ ο γκαντέμης που πήγα την Τρίτη και ... ήταν κλειστά μιας και ήταν η μόνη μέρα που είναι κλειστή η έκθεση και δεν το είχα διαβάσει !!! :cool:
 
Χα χα ρε Fotis, να παίξουμε παρέα Ξυστό; (που είναι και ρετρό όχι τίποτε άλλο!!!!)
 
Sakis_tou_Peiraia είπε:
Τετοιο εισιτιριο ειναι πολυτελεια τις μερες αυτες. Μπορεις να παρεις ενα παιχνιδι με τοσα λεφτα για κονσολα αν ψαξεις καλα. Να τανε τζαμπα θα πηγαινα. Ρ:
Συμφωνω 1000%
 
pooky(1) είπε:
Χα χα ρε Fotis, να παίξουμε παρέα Ξυστό; (που είναι και ρετρό όχι τίποτε άλλο!!!!)
LOL, μέσα!!! Αλλά με τέτοια γκαντεμιά σε τέτοια θέματα... μάλλον θα περιμένω τον Άγιο Βασίλη να μου πάρει τη Wish List μου... (που είναι ΚΑΙ αυτός ...ρετρό!!!)
 
καλη ειναι η εκθεση αλλα λιγη

επρεπε να εχει πολυ περισσοτερες κονσολες και υπολογιστες playable και τουλαχιστον στα arcade να ειχαν σκαμνακια για normal ανθρωπους
 
Πίσω
Μπλουζα