Gaming της χθεσινής βραδιάς.....

Χε χε...μόλις τον έστησα τον STΕ και ετοιμάζομαι...για Pacmania!!!

Βρε DΙNO υπάρχουν παιχνίδια για STE που να έχουν διαφορά?Να αξιοποιούν τον Blitter?
 
Wally είπε:
Ευγε νεοι μου! :D
Jaguar μετα την ενασχοληση με το επος μην μου ποσταρεις τιποτα Mario,CookingMama και λοιπα διοτι θα φας 3ημερο ban :tease:
:biglaugh::biglaugh::biglaugh:

εχθες ασχοληθηκα με ενα παιχνιδι απο τα αγαπημενα μου στο αθανατο mega drive:cool:

 
akmakas είπε:
Χε χε...μόλις τον έστησα τον STΕ και ετοιμάζομαι...για Pacmania!!!Βρε DΙNO υπάρχουν παιχνίδια για STE που να έχουν διαφορά?Να αξιοποιούν τον Blitter?
akmaka εννοείται ότι έχεις δοκιμάσει τα Wings of death και Lethal xcess της Thalion έτσι;;;; :worship:
 
Sam and Max hit the road.

Το μόνο από τα adventures της lucasarts που δεν έχω τελειώσει ποτέ.
 
Turrican είπε:
akmaka εννοείται ότι έχεις δοκιμάσει τα Wings of death και Lethal xcess της Thalion έτσι;;;; :worship:

Έχω δοκιμάσει τα πάντα...δεν γίνεται τίποτα..Μόνο ένα ultrex με σώζει!!! :D
 
ΑΑ!!! Εγώ με αυτά πέταξα όλα τα καπέλα!!!! :biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
!

Εγώ παιδιά εχω κολήσει με το SUIKODEN 2..το παίζω στο Pc μου από ένα emulator για Playstation 1. Όσοι είσαστε λάτρεις των RPG τέτοιου στυλ θα το λατρέψετε..Εξαιρετικό σενάριο και πλοκή που σε συνεπέρνει καθόλη την διάρκεια...Φοβεροι χαρακτήρες (μπορείς να στρατολογήσεις μέχρι 108 από τους οποίους οι 50 είναι playable...αυτό έπαιζα χθες το βράδυ και μάλλον θα μου πάρει αρκετές μέρες ακόμα γιατί σκεφτομαι να το τελείωσω!! :)

63378747ww3.jpg
 
YOOMP!

edit: OK δεν είναι retro, αλλά είναι υπέροχο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παίζει όμως σε ρετρό πλατφόρμα! :D
 
Θα ήθελα να μάθω τη διαφορά RETRO - OLDSKOOL - VINTAGE, αλλά θα βγούμε OffTopic (αν δεν έχουμε βγει ήδη!)... :D
 
Retro: A fashion, decor, design, or style reminiscent of things past. Πράγμα που σημαίνει ότι κάτι θυμίζει κάτι παλιό[1]. Επίσης μπορεί να σημαίνει κάτι παλιό[2]

vintage: representing the high quality of a past time: vintage cars; vintage movies.[1] Αρχικά η λέξη αφορούσε τον τρύγο και την εσοδεία κρασιού [1,2]

oldschool: Old school, variously spelled old skool, oldschool or oldskool, is a slang term referring to the subcultures of a school of discipline during a retro generation. Rather than carrying the negative connotation of obsolete, it may be used to refer to a time of perceived higher standards or level of craft.[2].Στα ελληνικά μεταφράζεται ακριβώς ως παλιάς σχολης. Βεβαια η λεπτή διαφορα βρίσκεται στο ότι δεν σημαίνει απαραίτητα κάτι που είναι ξεπερασμένο.[2] P.X. Αυτό το αμάξι έχει κατασκευή παλιάς σχολης.

[1] http://www.dictionary.com

[2] http://www.wikipedia.org
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
H αγκαλιά του Μορφέα. Κλασσικό παιχνίδι, που κάνω πάντα μεγάλα σκορ. :biglaugh::biglaugh:
 
Καλό και εθιστικό!!! :biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
mortal 2 - 32X



(snes-snes εισαι εδω? :diablotin: :diablotin: :diablotin: )

α και για να μην ξεχνιομαστε(χιχιχιχι)

 
Captain Kal είπε:
H αγκαλιά του Μορφέα. Κλασσικό παιχνίδι, που κάνω πάντα μεγάλα σκορ. :biglaugh::biglaugh:
Ρε 'συ !!! Με cheat το τερματίζεις?????? :mad:

Χωρίς cheat δε περνάς την πίστα με τους εφιάλτες.......:rolleyes: :D :D:D
 
Πίσω
Μπλουζα