Gaming News [PC]

Wally είπε:
ΒΤW τι ανεκδοτο ειναι το FIFA10 στα PC? Δεν πιστευα το χαλι που παρακολουθουσα!Γιατι δεν port-αραν το υπεροχο version απο 360/PS3?
Όπως το είπες Πάνο,ανέκδοτο πραγματικά !!!

Απορώ τι σκέφτονταν οι τύποι εκεί στην EA.πριν κυκλοφορήσουν αυτό το ανοσιούργημα !!! :xm: :xm: :xm:
 
Πιστευω οτι η ΕΑ εχασε μια χρυση ευκαιρια να "γυρισει" του PES-αδες. Αρα φετος στα PC το ποδοσφαιρο ειναι αποκλειστικα της Konami. Καλα να παθει η ΕΑ.
 
Φυσικά καλά να πάθει !

PES και πάλι PES και φέτος !!
 
Nα ενας τιτλος που δεν περιμενα ποτε να βγει :D

Farming Simulator 2009

screen3_large.jpg


screen7_large.jpg


screen5_large.jpg


LEGO STAR WARS COMPLETE SAGA

screen1_large.jpg


screen3_large.jpg


screen2_large.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το είδαμε κι αυτό... :rofl:

Ίσως οι δημιουργοί του ποντάρουν στο ότι το κοινό είναι εξοικειωμένο με το "farming" μέσω των MMORPGs, τι να πω... :p
 
Όταν ήμουν σχολείο είχαμε σκεφτεί με τον κολλητό μου τις λεπτομέρειες για ένα τρόλλεϋ sim στους δρόμους της Αθήνας...
 
Το Farming Simulator σας πείραξε; Αυτό το έχετε δει; :)

97376402.gif


63413395.jpg
 
Φαίνεται πολύ διασκεδαστικό και βάζει υποψηφιότητα για GOTY.

Καλά με 100 Km/h πηγαίνει το σκουπιδιάρικο;
 
Όχι μόνο με 100 πάει, αλλά και με νεκρά ταχύτητα.......

Είναι εξωγήινη τεχνολογία!!!!!!!!

Χώρια τη πλάκα το εν λόγω παιχνίδι το έχω παίξει και έχει τρελή φάση και καφρίλα.

Επίσης, δείτε και το bus simulator και τη φάση που παίζει αν δεν αφήσεις τους επιβάτες στη στάση που επιθυμούν!!!!!!!!!!!!
 
Που να δειτε και το Digger Simulator οπου ελενχεις μπουλντοζα :D ,κυκλοφορησε πριν ενα μηνα.

diggersimu307579l.jpg


diggersimu307578l.jpg
 
Μικρά παιχνιδάκια που μπορείς να περάσεις άνετα κάποια ώρα μαζί τους και να ξεχαστείς, ενώ παράλληλα μπορείς να κάνεις διάφορες καφρίλες!!!!!!!!!!

Γιατί όχι;;;;;
 
pooky(1) είπε:
Μικρά παιχνιδάκια που μπορείς να περάσεις άνετα κάποια ώρα μαζί τους και να ξεχαστείς, ενώ παράλληλα μπορείς να κάνεις διάφορες καφρίλες!!!!!!!!!!
Γιατί όχι;;;;;
Προσωπικά, τέτοια σκηνικά προτιμώ να τα βλέπω σε αποστολές και minigames παιχνιδιών τύπου GTA :p
 
Μα έχει πλάκα να πετάς σακούλες σκουπιδιών σε ανυπεράσπιστους περαστικούς!!!!!!!
 
Επίσης, δείτε και το bus simulator και τη φάση που παίζει αν δεν αφήσεις τους επιβάτες στη στάση που επιθυμούν!!!!!!!!!!!!
Μάλλον έχεις πολυ χρόνο στην διάθεση σου. :p
 
Thank God παίζω σαν παλαβός πολλές ώρες κάθε μέρα!

Και όταν δεν παίζω με τα pc μου, παίζω με τις κονσόλες μου!!!!!!!!!!!!!

Game till you drop my friend!!!!!!!!!!!!!!!
 
Thank God παίζω σαν παλαβός πολλές ώρες κάθε μέρα!
Και όταν δεν παίζω με τα pc μου, παίζω με τις κονσόλες μου!!!!!!!!!!!!!

Game till you drop my friend!!!!!!!!!!!!!!!
Τολμώ να πώ ότι ζηλεύω. :bow:
 
Πέρα απο την πλάκα πάντως, αυτά τα παιχνιδάκια θα μπορούσαν να τα έχουν σε σχολεία για εκπαιδευτικούς λόγους. Δηλαδή να δείχνουν στα παιδάκια πώς δουλεύει ο σκουπιδιάρης, ο οδηγός λεωφορείου, ο αγρότης κλπ. Και θα τα μπριζώνανε να μήν παίζουν μόνο βίαια παιχνίδια, αλλά ταυτόχρονα θα μαθαίνανε και 5 πράγματα για το κάθε επάγγελμα.
 
Other_Reality είπε:
Πέρα απο την πλάκα πάντως, αυτά τα παιχνιδάκια θα μπορούσαν να τα έχουν σε σχολεία για εκπαιδευτικούς λόγους. Δηλαδή να δείχνουν στα παιδάκια πώς δουλεύει ο σκουπιδιάρης, ο οδηγός λεωφορείου, ο αγρότης κλπ. Και θα τα μπριζώνανε να μήν παίζουν μόνο βίαια παιχνίδια, αλλά ταυτόχρονα θα μαθαίνανε και 5 πράγματα για το κάθε επάγγελμα.

Poooooooooooooooooooooooooooooooky?!

:rofl:
 
Other_Reality είπε:
Πέρα απο την πλάκα πάντως, αυτά τα παιχνιδάκια θα μπορούσαν να τα έχουν σε σχολεία για εκπαιδευτικούς λόγους. Δηλαδή να δείχνουν στα παιδάκια πώς δουλεύει ο σκουπιδιάρης, ο οδηγός λεωφορείου, ο αγρότης κλπ. Και θα τα μπριζώνανε να μήν παίζουν μόνο βίαια παιχνίδια, αλλά ταυτόχρονα θα μαθαίνανε και 5 πράγματα για το κάθε επάγγελμα.
ΠΟΛΥ σωστός φίλε μου...
 
Πίσω
Μπλουζα