Gaming News [PS3]

Doctor Who:The Eternity Clock ,πρωτη PS3 φωτο!




409414_366733446674022_127031120644257_1641177_1924102735_n.jpg
 
Το επισημο φορουμ του PlayStation θα είναι και ελληνοφωνο απο τις αρχες Φλεβαρη
 
Resident Evil 2 and 3 μετα απο χρονια στο EU store,Resident Evil 6 trailer is up καθως και καμμια 45αρια Ps2 games...
 
Καπου ειχα ενα ωραιο gif με χασμουρητο :p
 
Χασμουρησου με αυτο. :eviltongue:


Aπο τους δημιουργους του Heavy Rain!


 





This heart-rending short uses technology more typical of Hollywood than video game studios.
Cage claims that
Project KARA isn't the harbinger of a new project down the road. But Quantic's last digital short,


 
Πολυ συγκινητικό και εντυπωσιακό video...

Μόνη μου ένσταση: Τι έχουν πάθει εκεί στην Quantic Dream, με τα κοντά μαλλιά; :rant:
 
Εμένα μ'αρέσουν πολύ τα κοντά μαλλια ;)
 
Πολύ εντυπωσιακό το short.
 
Λιγότερη ανάγκη για textures και animation. Sign of our times. Για να μη "κολλήσει" το σύμπαν.
 
PlayStation All-Stars Battle Royale




 
Aνεβηκαν Sega games στο PSN ,πιθανον και στο live βαριεμαι να το αναψω.


Εχουμε Super Hang On και Revenge of Shinobi,Alex Kidd και τα Wonderboy.



Βρε καλως τα παιδια.



Τρια Wonderboy μαλιστα ενα το αγαπημενο Monsterland!!!! ενα το Monster World και ενα το Monster World IV.



Cool.
 
Aυτη η καταραμενη η $ony το εκανε παλι το θαυμα της.Συμφωνα με πατεντα που κατεθεσε η $ony of america τον ιουλιο του 2011 μεσα στα παιχνιδια για της κονσολες της θα εμφανιζονται διαφημισεις.Θα γεινεται αναγκαστικη διακοπη σε διαφορα σημεια του παιχνιδιου για να προβαλονται οπως επισης και στα Loading.ρε ουστ παλιολαμογια θα χαλασετε και τα αγαπημενα μας videogames και θα τα κανετε σαν την τηλεοραση που βλεπεις μια σειρα και κανουν διακοπες για πεντακοσιες διαφημισεις.
 
Οπότε η pSony τελείωσε μια και καλή για μένα. Καλό ψόφο να έχει.
 
Εαν οντως ισχυσει αυτο το πραγμα τοτε μιλαμε για την υπερτατη βλακεια και μην πω τιποτα αλλο.Και ειλικρινα πιστευω οτι θα ακολουθησει και η Microsoft που συνηθως αυτοι αρεσκονται με κατι τετοια.

GAME OVER! 3... 2 ....1 .... AD from SEGA! Buy the new console Dreamcast 2! lol
 
Άσε την να ακολουθήσει. Θα μείνει η Ninty και η νέα ανερχόμενη και μέγιστα ματσωμένη δύναμη που ονομάζεται Apple. Και, ναι, το Pippin ήταν πολύ μπροστά από την εποχή του, όπως και όλα στην Apple άλλωστε. Γιατί είδα κάτι FPS στον iMac μου που έπαθα πλάκα και κάτι γαμάτα παιχνιδάκια στο iPad που σε αφήνουν μακάκα. Οπότε, who needs pSony and failMesS. :p
 
pooky(1) είπε:
Άσε την να ακολουθήσει. Θα μείνει η Ninty και η νέα ανερχόμενη και μέγιστα ματσωμένη δύναμη που ονομάζεται Apple. Και, ναι, το Pippin ήταν πολύ μπροστά από την εποχή του, όπως και όλα στην Apple άλλωστε. Γιατί είδα κάτι FPS στον iMac μου που έπαθα πλάκα και κάτι γαμάτα παιχνιδάκια στο iPad που σε αφήνουν μακάκα. Οπότε, who needs pSony and failMesS. :p
Χαχαχαχαχαχαχα! Ωραιος! Τι παιζεις στο Mac? Εγω θα ξεκινησω το Botanicula τις επομενες μερες. Κανα καλο FPS για Mac?
 
Αν είναι δυνατόν.... αυτό με τις διαφημίσεις είναι ότι πιο ηλίθιο έχω ακούσει στον χώρο αυτό. Υπάρχει κανένα link ρε παιδιά να μάθουμε περισσότερα?

Edit: Βρήκα ένα link- http://www.gamesindustry.biz/articles/2012-05-25-sony-patents-ads-that-can-pause-games

Και η πατέντα: http://www.google.com/patents?id=lDb9AQAAEBAJ&pg=PA1&dq=sony+entertainment&hl=en&sa=X&ei=mLS-T8TGIqqI6AHM__GqCg&ved=0CEYQ6AEwBA#v=onepage&q=sony entertainment&f=false

Δεν ξέρω.. αποκλείεται να κάνουν κάτι τέτοιο. Εκτός και αν μοιράζουν τα games τους δωρεάν, μόνο τότε θα το δικαιολογούσα κάπως. Οπως και να έχει, έχουν αυτοκτονικές τάσεις οι άνθρωποι...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
@ Dark: Trine, Dirt II, Quake 4, Bioshock 1 & 2. Κάτω από native osX υποστήριξη ΟΧΙ από Windows σε Mac.

Τα παιχνίδια πάνε χαρτί, τα δοκίμασα και στο hackintosh που φοράει 5870 και η εμπειρία είναι εκπληκτική. Φυσικά πρόκειται για παλιότερα παιχνίδια αλλά βγαίνουν κάθε μέρα νεότερα στο apple store. Σιγα - σιγά και σταθερά ερχόμαστε στην εξουσία (μουα χα χα!!!! )

Συμφωνώ ότι η ύπαρξη διαφημίσεων μέσα στα παιχνίδια είναι αυτοκτονία. Να παίζεις Skyrim να έχεις φτιαχτεί με την ατμόσφαιρα και να σου πετάει διαφήμηση για σαμπουάν ή αυτοκίνητα με τις ...φατσες ποδοσφαιριστών. EPIC FAIL just got a new meaning. Ούτε να με πλήρωναν δεν θα το έπαιζα. BALDUR'S GATE FTW στο P4!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα