Grand Theft Auto V !!!

Έχω πάθει πλάκα !!! Πάρα πέντε, τένις ποδηλασία, customisation στα οχήματα, πολλαπλοί χαρακτήρες/story lines !!!! Τί έχουνε χωρέσει εκεί μέσα !!!
 
Πωπω τι ειναι αυτο???Ολα αυτα σε ενα παιχνιδι μεσα??Ποτε με το καλο?
 
day one αγορά χωρίς συζήτηση!το περιμέναμε πως και πως!
 
17? στα γενεθλια μου χεχε .. αυτα ειναι δωρα
 
O Aardvark απεκτησε το παιχνιδι που περιμενε τοσο καιρο δειτε :p :



LOL

ps. Off topic Βλεπουμε και πιο ειναι το "κοινο" των παιχνιδιων που υποτιθεται οτι ειναι 18+ :diablotin:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
χαχαχαχαααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!
 
Πολλά 10αρια παίρνει το παιχνίδι (όπως όλοι περιμέναμε) αλλά με ανησυχεί το γεγονός ότι η έκδοση για 360 πρέπει οπωσδήποτε να τρέχει το play disc στο DVD drive και η ήδια η Rockstar λέει να μην κάνουμε το play disc install στον δίσκο.

Με λίγα λόγια για να παίξουμε το παιχνίδι θα πρέπει να ανεχτούμε τις τουρμπίνες του 360 (και να μην παίζουμε τα μεσημέρια μην ξυπνήσουμε όλο τον κόσμο) αλλά και να βάζουμε την κονσόλα σε κίνδυνο αφού το drive θα δουλεύει υπερωρίες και θα βγάζει εξτρά θερμότητα (να δούμε πόσα non-slim μηχανήματα θα αντέξουν που κατά τύχη είναι ακόμα ζωντανά). Σημειωτέον ότι υπάρχει και το install disc το οποίο το βάζουμε στον δίσκο, οπότε με λίγα λόγια δουλεύει και ο δίσκος ταυτόχρονα με το DVD drive (για αυτό και δεν πρέπει να είναι install και τα 2 μαζί, έχει να κάνει με το bandwidth). Πραγματικό βασανιστήριο για ένα μηχάνημα που πεθαίνει αν προσγειωθεί κουνούπι επάνω του.

Επίσης, το install disc πιάνει 7GB στον σκληρό, πράγμα που σημαίνει ότι όποιος έχει την 4gb έκδοση θα πρέπει να κόψει τον λαιμό του να βρει κάπου να το κάνει install.

Ελπίζω τουλάχιστον να μπορείς να κάνεις install το play disc σε κάποιο flash drive (και να δουλεύει αυτό μαζί με το HDD) και να μην έχεις πρόβλημα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
.....................

 

 


plane-parking-level-gta-GTA5-13311629988.jpg

original.jpg

34eov4n.jpg
 
Δεν την παλευει ο κοσμος, το εχει χασει... (στις φωτο αναφερομαι)
 
Τώρα να την πω την κακία μου? Έχω αρχίσει τόσες φορές GTA:Vice City και GTA:San Andreas, και όλο τα παρατάω γιατί τα βρίσκω μπαστούνια με τις timed αποστολές (που πρέπει να τις παίξεις όπως ακριβώς έχει τις έχει σκεφτεί ο designer... αφού έχει κοπανίσει δυο - τρία burbon μεσημεριάτικα :p ).

Δεν την παλευει ο κοσμος, το εχει χασει... (στις φωτο αναφερομαι)
Έλα ντε!!!! Εκείνο το Mig 21 τι ρόλο παίζει?
 
το μόνο που τελείωσα ήταν το vice city +cheats πριν 10 χρονια. Είχε κάτι χαζές αποστολές πάντως αν θυμάμαι καλά...ειδικά μία μ' ενα αεροπλάνο που έπρεπε να κάνει κάτι αεροπλανικά με είχε παιδέψει ιδιαίτερα!
 
Captain Kal είπε:
Τώρα να την πω την κακία μου? Έχω αρχίσει τόσες φορές GTA:Vice City και GTA:San Andreas, και όλο τα παρατάω γιατί τα βρίσκω μπαστούνια με τις timed αποστολές (που πρέπει να τις παίξεις όπως ακριβώς έχει τις έχει σκεφτεί ο designer... αφού έχει κοπανίσει δυο - τρία burbon μεσημεριάτικα :p ).

spyros_s είπε:
το μόνο που τελείωσα ήταν το vice city +cheats πριν 10 χρονια. Είχε κάτι χαζές αποστολές πάντως αν θυμάμαι καλά...ειδικά μία μ' ενα αεροπλάνο που έπρεπε να κάνει κάτι αεροπλανικά με είχε παιδέψει ιδιαίτερα!
+1

Παρότι τα Vice City και Vice City Stories είναι από τα αγαπημένα μου παιχνίδια, λόγω gameplay και μουσικής, είναι ψιλοπαλούκια ώρες ώρες. Το Vice City το είχα φτάσει σχεδον στο τέλος (αλλά με μερικές χαζές αποστολές να εκρεμουν, ειδικά μια με ένα τηλεκατευθυνόμενο και κατι βομβες που επρεπε να βαλεις σε εναν κουβα σε μια οικοδμή), αλλά το Vice City Stories δε μπορέσαμε να το τερματίσουμε ούτε εγώ ούτε ο αδερφός μου, γιατί κολλάγαμε στην αποστολή με τον τυπά που τον κυνηγάς και πρέπει να τον τρακαρεις και να τον σκοτώσεις πριν χάσει όλα τα λεφτά. Διαολεμένα δύσκολο και έχανες όλο το fun του παιχνιδιού. Συν ότι δε μπορούσες να προχωρήσεις την ιστορία, οπότε το παράτησα.
 
Το παιχνίδι αξίζει και μόνο για να ακούσει κάποιος τις «διαφημίσεις – κοινωνικά μηνύματα» του ραδιοφώνου. Κι αυτό, σε κάθε παιχνίδι της σειράς. Πιο politically incorrect δε γίνεται.

[video=youtube;LfjFaLE-LPc]



Remember, baldness is loneliness :)
 
(αλλά με μερικές χαζές αποστολές να εκρεμουν, ειδικά μια με ένα τηλεκατευθυνόμενο και κατι βομβες που επρεπε να βαλεις σε εναν κουβα σε μια οικοδμή)
Γι' αυτήν την αποστολή, χρησιμοποίησα trainer που πάγωνε το χρόνο!!!! (Στην PC έκδοση) ;) ;). Και άλλαξα τα χειριστήρια από KB+Mouse σε gamepad. Έτσι μόνο μπόρεσα να την βγάλω, χωρίς να φάω καμιά βδομάδα!!! #)

Vice City Stories δε μπορέσαμε να το τερματίσουμε ούτε εγώ ούτε ο αδερφός μου, γιατί κολλάγαμε στην αποστολή με τον τυπά που τον κυνηγάς και πρέπει να τον τρακαρεις και να τον σκοτώσεις πριν χάσει όλα τα λεφτά
Παρόμοια αποστολή στο GTA:Vice City. Συμβόλαιο για να "πάθει ατύχημα" μια σύζυγος :sweet_kiss: . Σε μια (από τις αποτυχημένες) προσπάθειες, πήρα ένα λεωφορείο (αυτά τα μεγάλα τα αμερικάνικα με τους διπλούς άξονες πίσω), και άρχισα να κοπανάω το μικρό ροζ convertible που οδηγούσε. Αποτέλεσμα: καταστράφηκε το λεωφορείο!!! :( :(
 
Δυο βιντεακια με την απιστευτη λεπτομερεια που εχει δωσει στο GTAV η Rockstar και σε ολα τα παιχνιδια της.




 
Πίσω
Μπλουζα