Halo 3 / ODST Official Thread

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Wally
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Επειδή η 2η διαφήμιση εξαφανίστηκε απ'το Youtube, κι επειδή δεν την χορταίνουμε, πάρτε ανανεωμένο link ;)
 
(Φτου !!...την ξαναβρηκε !!!...μια περιουσια μου κοστισε η εξαφανιση της..)
 
ΔΕΝ σπαταλάω bandwidth για να κατεβάσω διαφημήσεις της Μ$.
 
Μια χαρά. Λέω να δοκιμάσω και κάτι που ακούει στο όνομα "Tiger" αλλά ακόμα δεν έχω λάβει οριστική απόφαση...............
 
Για να δούμε. Αυτό το Macmini είναι ΜΕΓΑΛΟΣ πειρασμός.......

Και από την άλλη μίλαγα με το xalia που έχει ένα μοναδικό ταλέντο να σε πορώνει.......

Oh well.......
 
telamonas.stokos είπε:
(Φτου !!...την ξαναβρηκε !!!...μια περιουσια μου κοστισε η εξαφανιση της..)
Στο GAF ψάχνουν ποιος έκανε την ζημιά και το εξαφάνισε να τον λιντσάρουν. Και οι χρήστες του GAF είναι πολλοί .... :tease:
 
αντε ντερβισια λιγες μερες μειναν .................... αχ AARDVARK μας εβαλες φωτιες με τις foto σου:mad: :icon_cry: :)
 
Trομερη η διαφημιση του halo 3!!! :)
 
SONIC είπε:
Trομερη η διαφημιση του halo 3!!! :)
παιδια be ready για τρελλλλλλλλλλλλλλλο καψιμο ενα παιχνιδι που θα μεινει για παντα αξιο αναφορας στο χωρο των video games, ιστορικες στιγμες μαγκες............... :) :) :)
 
wally τα link που έδωσες είναι απίστευτα!

P.S. Εξακολουθώ να θέλω και γω τέτοιο διόραμα!
 
Δεν τολμαω καν να κλικαρω! :biglaugh:

Αλλα απο οτι ξερω ειναι της νουβελας και οχι του παιχνιδιου...

7 μερουλες ακομα...(δεν το ανταλασω ουτε με 7 Μαιρουλες ανατολικης προελευσεως....χμμμ..μαλλον...εεεε...ισως...εμμμ...τωρα που το ξανασκεφτομαι... :D )
 
Φαντάζεστε τι έχει να γίνει αν ποτέ αυτό το διόραμα βγει στο ebay;
 
Ερώτηση ενός αφελούς: Από ότι έχω καταλάβει περιμένετε όλοι τη κυκλοφορία του Halo 3 στις 25/9. Το Halo 3 που βλέπω εδώ και μία εβδομάδα στο ράφι του FNAC τι στο καλό είναι;
 
Πίσω
Μπλουζα