Halo 3 / ODST Official Thread

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας Wally
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Ενα αδειο κουτι...
 
(Αν ειναι και τα υπολοιπα που θα ερθουν αδεια τοτε ειμαστε σε καλο δρομο....)
 
Τελαμονα....

BELIEVE!!!!

halo3-2-lg.jpg


:P :p :P
 
Έχω καλή γνωριμία με εκτελωνιστη στο λιμάνι του Πειραιά... Κάτι μπορεί να γίνει...
 
Έχω καλή γνωριμία με εκτελωνιστη στο λιμάνι του Πειραιά... Κάτι μπορεί να γίνει...
ναι...ενα σιγουρο BAN απο το XBOX Live! :D

Εdit:Ιεροσυλε Τελαμονα παρε τον κοντοστουπη απο αυτο το thread!!
 
telonio είπε:
Φαντάζεστε τι έχει να γίνει αν ποτέ αυτό το διόραμα βγει στο ebay;
Άσε... με τη δουλειά και το μέγεθος που έχει θα πρέπει να είσαι ο ιδιοκτήτης νησιού με εννιά γράμματα που ψάχνουν όλοι να βρούν, για να το αποκτήσεις...

Αν ήμουν Bill Gates(aka μιχαλάκης:rolleyes:) πάντως θα ήταν το πρώτο πράγμα που θα έβλεπε κάποιος μόλις έμπαινε στο γραφείο μου...
 
Δυστυχως θα ειναι δυσκολο να αποφυγει καποιος τα spoilers μιας και ηδη υπαρχουν 3 releases στα newsgroups...:nervous:

Halo3 spoiler = GRM BAN :D
 
Κάτι άκουσα για special event στο Πλαίσιο του Mall σχετικά με το Halo 3, δεν θυμάμαι όμως ημερομηνία..
 
Σήμερα κυκλοφορεί το τεύχος 130 του "Games". Δεν το πήρα ακόμα λόγω χρημάτων-αλλά είδα ότι έχει αφιέρωμα στο HALO-3. Έτσι λέει στο εξώφυλλο. Δυστυχώς (και δεν μαρέσει αυτή η κίνηση) είναι σε ζελατίνα το περιοδικό και δεν μπορείς να το ξεφυλλίσεις. (πρώτη φορά γίνεται αυτό-δεν ξέρω γιατί, αν και όλοι το υποπτευόμαστε...) Παλιότερα είχαν κυκλοφορήσει τεύχη μέσα σε ζελατίνα αλλά είχαν κάτι να δώσουν δωρεάν-τώρα σκέτο το περιοδικό σε ζελατίνα...

Τελοσπάντων όποιος ενδιαφέρεται ας το πάρει-μάλλον σήμερα ή αυριο θα το πάρω και γω. Και για να μην υπάρξει παρεξήγηγση ΔΕΝ έχω κανένα όφελος που κάνω διαφήμιση-το τονίζω απλά είμαι αναγνώστης του περιοδικού από το τεύχος 111 ανελιπώς. Όσοι πιστοί πάρτε το. 4 ευρώ έχει. Δική σας απόφαση. :)
 
To HALO3 σας διαβεβαιω οτι ειναι οτι περιμεναμε... ;)
 
Πιθανό να έχει έξτρα έντυπα ανάμεσα στα φύλλα (διαφημιστικά κλπ ή καναν οδηγό) ;)

Όπως και νά'χει πάντως ... BELIEVE! :headbangdude:
 
(Κυριε κυριε !!! εγω βασικα δεν το περιμενα καθολου :biglaugh: )
 
Μα το ονομα μου δεν ειναι Αντουαν !!!! :diablotin:
 
Dr Malcolm Betruger είπε:
Σήμερα κυκλοφορεί το τεύχος 130 του "Games". Δεν το πήρα ακόμα λόγω χρημάτων-αλλά είδα ότι έχει αφιέρωμα στο HALO-3. Έτσι λέει στο εξώφυλλο. Δυστυχώς (και δεν μαρέσει αυτή η κίνηση) είναι σε ζελατίνα το περιοδικό και δεν μπορείς να το ξεφυλλίσεις. (πρώτη φορά γίνεται αυτό-δεν ξέρω γιατί, αν και όλοι το υποπτευόμαστε...) Παλιότερα είχαν κυκλοφορήσει τεύχη μέσα σε ζελατίνα αλλά είχαν κάτι να δώσουν δωρεάν-τώρα σκέτο το περιοδικό σε ζελατίνα...
Τελοσπάντων όποιος ενδιαφέρεται ας το πάρει-μάλλον σήμερα ή αυριο θα το πάρω και γω. Και για να μην υπάρξει παρεξήγηγση ΔΕΝ έχω κανένα όφελος που κάνω διαφήμιση-το τονίζω απλά είμαι αναγνώστης του περιοδικού από το τεύχος 111 ανελιπώς. Όσοι πιστοί πάρτε το. 4 ευρώ έχει. Δική σας απόφαση. :)
το πηρα το περιοδικο το πρωι( ο θεος να το κανει περιοδικο) το halo 3 το δινει........................κρατηθητε...............95%(στην κοσμαρα τους ειναι:mad::biglaugh:)
 
Wally είπε:
To HALO3 σας διαβεβαιω οτι ειναι οτι περιμεναμε... ;)
Εγώ που δεν έχω τα "κονέ" σου, περιμένω 29 του μηνός να πάω στο πλαίσιο να το δω και να το παίξω. Λογικά θα βγεί και για πισι σε ένα βάθος χρόνου. Λογικά τουλάχιστον αυτό θα γίνει - όπως και με το -2. Δηλαδή έτσι θέλω να πιστεύω... :puzzled:

Όπως και να χει θα πρέπει να τα πάρω με τη σειρά. Πρέπει να τερματίσω το-2 πρώτα... Και για να το κάνω πρέπει να το πάρω και να το κάνω να τρέξει στα xp... whatever... :icon_cry:

-κάτι άσχετο. Γίνεται να συνδέσεις πληκτρολόγιο και ποντίκι με το ΧΒΟΧ-360???
 
jaguar-man είπε:
το πηρα το περιοδικο το πρωι( ο θεος να το κανει περιοδικο) το halo 3 το δινει........................κρατηθητε...............95%(στην κοσμαρα τους ειναι:mad::biglaugh:)
Δηλαδή πόσο πρέπει να του δώσει κατεσε??? (και δεν το έχω παίξει καθόλου ή δει-απλά ρωτώ)

Είχε τίποτα έξτρα μέσα στη ζελατίνα ή σκέτο το περιοδικό???
 
Πίσω
Μπλουζα