[Hasbro] Φιγούρες WWF (κατς)

Ωραία πράματα! :thumbup:

Ενώ μου άρεσε πολύ το wrestling, δεν πήρα ποτέ ούτε μια φιγούρα...

Παράξενο... :xm:
 
θανος είπε:
αυτη η φιγουρα σε μεγαλη με σχοινι που μιλαγε ηταν το πρωτο παιχνιδι που ειχα ποτε αν καποιος μπορουσε να μου που θα μπορουσα να το εντοπισω



http://darvelweb.free.fr/wwfhasbroma...gewarrior3.htm
Έχω την εντύπωση ότι κυκλοφόρησαν και φιγούρες που στο πίσω μέρος είχαν ένα κορδόνι που το τράβαγες και ο χαρακτήρας μιλούσε. Μήπως όμως το μπερδεύω με κάτι άλλο; :wait2:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Νοpe υπηρχαν σιγουρα εξω αυτες ,τραβαγες σκοινι και ακουγες τις γνωστες φρασεις που λεγανε οι ηρωες.
 
Aardvark είπε:
Νοpe υπηρχαν σιγουρα εξω αυτες ,τραβαγες σκοινι και ακουγες τις γνωστες φρασεις που λεγανε οι ηρωες.
Καλά θυμάμαι λοιπόν. Ευχαριστώ για την επιβεβάιωση Aardy. :thumbup:
 
111791.jpg111795.jpg111790.jpg111793.jpg111794.jpg111792.jpg

Πηγη φωτο: ebay

Και αυτες,το σωρηριον ετος....1990!!!! ;)

WWF Talking Action Figures TV Commercial - Hulk Hogan, Ultimate Warrior - WWE / WWF Toys - Hasbro

http://www.youtube.com/watch?v=xrXWk1q1m0o
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Α γεια σου. Αυτές έλεγα! :thanx2:
 
Είχα αρκετούς, Jake The Snake Roberts,Coco,Hulk Hogan,Ultimate Warrior,Earthquake,Macho Man(King),Ηοnky Tonk από όσους θυμάμαι.Θυμάμαι είχα ζητήσει από τον Άγιο Βασίλη να μου φέρει μία παλαίστρα χαχα
 
Τις ειχα και τις 2 αυτες, ηταν τρομερες και αρκετα μεγαλες !!! Γεια σου Στραυρο με τα ωραια σου :D
 
Αυτες οι δυο μεγαλες ειναι ακομα μεγαλος ποθος... Υπηρχαν ομως και καποιες bootleg που μου αρεσουν οπως αυτη:

Hulk Hogan.jpg

Πηγη: ebay
 
Καμια φορα οι bootleg ειναι πιο ακριβες και απο τις κανονικες!!!:burn:

Ωραιος ειναι παντως! :cool:
 
Γεια & Χαρά σε όλους, παρακάτω η δική μου συλλογή

P1050111.jpg

P1050110.jpg
 
Γεια σου και καλώς ήρθες! Ωραία η συλλογή σου από φιγούρες και του ΚΑΤΣ και γενικότερα. Πέρασε κι από δω για τα καλωσορίσματα.
 
Deathshadow είπε:
Πολυ ωραια η συλλογη σου Μandrax-7 :thumbup:
Bλεπω τους εχεις κομπλε με τα εξαρτηματα.

Ο Demo με τη μασκα ποιος ειναι? O Ax η ο Crush?
Ο Ax φοράει την μάσκα & ο Smash την έχει μπροστά στα πόδια του (δεν φαίνεται καλά)
 
Προχτές ψάχνοντας κάτι στην αποθήκη, έπεσε από ένα ράφι μια σακούλα. Την ανοίγω ...και ταξίδεψα 20+ χρόνια πίσω. Να λοιπόν, και οι δικοί μου "Γίγαντες του Κατς" όπως λέγαμε τότε.



IMG_0344.jpg
 
Παραθέτω και εγώ τους δικούς μου γίγαντες του κατς...Βέβαια έχω και πρόσφατες φιγούρες νέων pro wrestlers SAM_4371.jpg
 
Αυτοι οι παλιοι που παιρναμε στα πανηγυρια κυριως (με θυμαμαι να τους παιρνω σε μια Διεθνη Εκθεση Θεσσαλονικης καποτε), ειναι ολα τα λεφτα ομως!!

Εχεις τον Ultimate Warrior (Ινδιανο) 2 φορες βλεπω ε? ;)
 
Ναι τον έχω 2 φορές τον Ultimate Warrior. Aλλά τον έχω και σε custom
 
Παραθέτω την πλήρη λίστα των φιγούρων που κυκλοφόρησαν για όσους ενδιαφέρονται :


WWF Hasbro Complete Checklist.jpg

 


Εγώ πάντως από την στιγμή που άνοιξα ξανά την κούτα έπαθα παράκρουση, θυμήθηκα τα νιάτα μου & το πόσο πωρωμένος ήμουν & βάλθηκα να μαζέψω όσο περισσότερους μπορώ.

 


Θα επανέλθω σύντομα με την ανανεωμένη συλλογή μου.



 
Πίσω
Μπλουζα