[Hasbro] G.I. Joe (Action Force)

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας backupper
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
ΚΑΛΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΑ.!!ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΩΡΙΣΑΝ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΦΙΓΟΥΡΕΣ.!! ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΣΥΛΛΕΚΤΗ Η ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥ ΝΑ ΠΟΥΛΑΕΙ?
 
Φίλε alexan2dros,καταρχήν καλώς ήρθες.Θέλω να σου πω ότι τα κεφαλαία γράμματα στη γλώσσα του net,δείχνουν οτι φωνάζεις.Συνεπώς,γράφε με μικρά καλύτερα...
 
ευχαριστω πολυ.!! απλα βαριεμαι να βαζω τονους.!! μικρα απο εδω και περα.!! thanks.!!
 
Alucard είπε:
Αμερικανική προπαγάνδα αυτά τα παιχνίδια θα μου πείτε αλλά παρόλ' αυτά, δεν ξέρω με τι παίζουν πλέον τα παιδιά και γίνονται EMO.
Θεική ατάκα ! Δεν παίζεσαι, Ηλία ! :thanx2:
 
Εγώ πάντως ήδη παράγγειλα από ebay. Ο αγαπημένος μου ήταν ο Shipwreck μαζί με τον παπαγάλο του!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
gi joe

Παράγγειλές 25th anniversary??η τους παλίους? εγώ δεν μπορώ να πώ οτι μου αρέσει καποιος.!!ολοι ειναι και ....... .!κυριος ομωσς οι cobra ειναι πιο ωραιοι.!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΜΕΤΑΞΗ ΜΑΙΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΑ GIJOE.. ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 25ΤΗ ANNIVERSARY ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΒΛΗΘΗ ΣΤΑ ΣΙΝΕΜΑ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΙΓΑ ΑΠΟ ΤΑ 25TH.. [edited] Εκτός κανονισμών [edited][/b]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φίλε alexan2dros,καλά έγραφες με μικρά γράμματα,γιατί μας τα χαλάς πάλι τώρα ; ;)
 
χαχα.! θα γραφω με μεγαλα γιατι οπως ειπες φωναζω για να μου απαντησει κανενας.!! χαχα

[edit] Εκτός κανονισμών [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
alexan2dros είπε:
ΜΕΤΑΞΗ ΜΑΙΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΑ GIJOE.. ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 25ΤΗ ANNIVERSARY ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΟΒΛΗΘΗ ΣΤΑ ΣΙΝΕΜΑ ΤΕΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ.. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΙΓΑ ΑΠΟ ΤΑ 25TH.. [edited] Εκτός κανονισμών [edited][/b]
Απο ότι έχω διαβάσει και επίσης έχουν πεί οι συντελεστές της ταινίας, η υπόθεση της ταινίας δεν θα έχει καθόλου σχέση με το παιδικό, αλλά θα είναι μια ταινία στα πλαίσια των Mission: Impossible. Και επίσης, θα έχει και την απαραίτητη προπαγάνδα περί παγκόσμιας τρομοκρατίας και της Μητέρας Αμερικής που νοιάζεται για το καλό και την ασφάλεια ολόκληρης της ανθρωπότητας! Cooooooobra!!
 
ναι ετσι θα ειναι.. εχει βγει προ trailer.. αν δεν το χεις δει.. καλη ταινια φαινεται.. οι φιγουρες θα βγουν 11 ιουλιου.

να και ο snake eyes πως τον εχουν φτιαξει..
 
Ερχεται και το παιχνιδακι

[edit] dead pic [edit]

και φαινεται να εγινε στο γονατο...Double Helix,αυτοι φτιαξανε και το Silent Hill Homecoming αν δεν απατωμαι...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
θα ειναι ενδιαφερον καλοκαιρι.!!!
 
Αεροπλάνο

Είχα αρκετούς αλλα το στολίδι είναι το αεροπλάνο το οποίο ερχόταν με τον Ace μαζί,εχω το αεροπλάνο χωρίς τις ρουκέτες και το ένα απο τα δύο καθίσματα στα οπο'ια έβαζες ένα αλεξίπτωτο( για αυτο χάθηκε :( ).Νομίζω πως στο περιοδικό έλεγε πως ο Snake eyes παραμορφώθηκε στο πρόσωπο σε ατύχημα σε ελικόπτερο και για αυτό φορούσε τη μάσκα! Mόλις μπορέσω θα ανεβάσω pics.
 
το skystiker δυσρυχος δεν θα το ξανα φτιαξουν επειδη εχουν χασει το προτυπο.. ομως το night raven θα ερθει δυναμικα με την ταινια....
 
τι εγινε? αγορασε κανενας απο τους καινουργιους?
 
Nα και οτι απεμεινε απο τα δικα μου ,αν και την εχω βαλει και αλλου.

Φαινεται καθαρα το κεφαλι της Κομπρα και στο μπαουλακι γραφει Action Force.

1DSC01683.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
και να τη πηρα επιτελους μετα απο χρονια που το εψαχνα.. το μεγαλυτερο παιχνιδι π εχει φτιαχτει ποτε το uss flagg aircraft carrier..!ειναι τεραστιο.!!!!! και ο χωρος πολυ μικρος.. πρεπει να το φτιαξω το backround πιο καλα.!



GI JOE uss flagg aircraft carrier.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στα jumbo έχουν όλες τις καινούργιες φιγούρες από την ταινία στα 2,99Ε.
 
Εχω δει τις νεες φιγουρες αλλα σαν τις παλιες δεν με εντυπωσιαζουυν με τιποτα ομως..!!!

picture.php
 
Πίσω
Μπλουζα