[Hasbro] G.I. Joe (Action Force)

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας backupper
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Βρήκα κάποια απο τα G.I.Joe μου που ήταν θαμένα στην αποθήκη. Ξέρει κανείς να μου υποδείξει ένα site για να τα αναγνωρίσω και να βρώ ποιός εξοπλισμός πάει σε ποιά φιγούρα;

Some vehicle pics, more to follow!

S.L.A.M

fetch


Pulverizer

fetch


Cobra Flight Pod

fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
HAVOC (μεσα στην μπίχλα λίγο)

fetch


fetch


fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
παίδες έχω σφραγισμένο στο κουτί του με την ταινία ασφαλείας το battle copter. Να το ανεβάσω; μάλλον ναι ... σύντομα
 
Το σκέφτεσαι; Ανέβασε να χαρεί ο κόσμος!
 
Dreadnok Cycle

fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
έστω και με μισή ώρα καθυστέρηση...

fetch


fetch


fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
την μηχανή την είχα αλλά δυστυχώς από τη πρώτη μέρα ο ξάδερφος μου μου έσπασε τον πίσω άξονα στις ρόδες και έτσι δεν την ευχαριστήθηκα τότε. πλέον δεν έχει μείνει τίποτα από αυτό το όχημα. :(
 
QueenofHearts είπε:
Ας σας δείξω κι εγώ τα G.I.Joe μου. Από πεποίθηση δεν τα έχω βγάλει με τα όπλα τους, τα οποία υπάρχουν, αλλά προτίμησα να τα βγάλω σε φάση μιούζικαλ :biglaugh:. Εκτός από τους χαρακτήρες αυτούς είχαμε και το ελικόπτερο του κακούλη με την καμπαρτίνα και το 4x4 του Cobra. Κρίμα μόνο που έχει χαλάσει ο Κόμπρα γιατί είχε κάτι κουμπάκια πίσω που τα πάταγες και πέταγε κάτι ατάκες με την αστεία του φωνή. Πρέπει να τελείωσα τις μπαταρίες τόσο που τον πάταγα για να γελάω με τα χάλια του! Αυτός κι ο Σκέλετορ του He-man ήταν οι πιο αστείοι κακούληδες!
IMG_6839-1.jpg
Είχα τον πρώτο (cobra) που μιλούσε με κουμπάκι που υπήρχε πίσω στο σακίδιό του :) ...ουυφφ...πού να 'ναι άραγε τώρα ???? :(
 
alexan2dros είπε:
και να τη πηρα επιτελους μετα απο χρονια που το εψαχνα.. το μεγαλυτερο παιχνιδι π εχει φτιαχτει ποτε το uss flagg aircraft carrier..!ειναι τεραστιο.!!!!! και ο χωρος πολυ μικρος.. πρεπει να το φτιαξω το backround πιο καλα.!
ΑΜΑΝ!!! ειναι οντως ΤΕΡΑΣΤΙΟ!
 
Είχα αυτό επίσης :

fetch


καθώς και ένα μεγάλο κοκκινόμαυρο ελικόπτερο των Cobra (πασχαλινό δώρο των γονιών μου) αλλά δυστυχώς απ'ότι θυμάμαι το έδωσα σε έναν φίλο μου να το παίξει στο σπίτι του και έμεινε εκεί .... :( ...είχαμε ένα γεια (έχω να τον δω πολύ καιρό-μένω σε άλλη πόλη πλεον...) λέτε αν τον ξαναδώ να του πω...βρε Μάκη θυμάσαι το παιχνίδι που σου είχα δώσει να παίξεις ? μήπως το'χεις ακόμη ? χεχεχεχε ...καλά θα ήταν :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ειχα παρα πολλα. Καποια στιγμη τα χαρισα ομως ολα λογω ελλειψης χωρου.

Ενα που μου αρεσε πολυ ηταν το sky-striker των joe. Βασισμενο στο F14 Tomcat.

H φωτογραφια αυτη πρεπει να ειναι απο τις επανεκδοσεις. Ειμαι σιγουρος οτι στο κανονικο ολα τα χρωματιστα μερη ηταν χαλκομανιες που τις εβαζες μονος σου



GI JOE skystriker .jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλή φάση που τα έχετε κρατήσει με τα κουτιά. Το τελευταίο όντως είναι ρεπλίκα του Skystriker αλλά είναι monkey! Δεν είναι GIJoe ούτε καν της Hasbro μου φαίνεται. Καλό είναι πάντως!
 
Το κουτί δεν έχει ανοιχθεί πότε! απορώ πως κρατιέμαι!
 
Το κουτί δεν έχει ανοιχθεί πότε! απορώ πως κρατιέμαι!
 
Μερικά gi joe κομμάτια από την συλλογή μου συμπεριλαμβανομένου του snake eyes σφραγισμένο από την πρώτη σειρά 1982.

fetch


fetch


fetch
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Απιστευτη συλλογη..!!!!!! Μπραβο χιλια μπραβο...!!
 
Πολύ πράμα! Μπράβο! Έχω δεί ότι κάνεις πολλές συλλογές σε πολλά θέματα και ήθελα να σε ρωτήσω αν έχεις σκεφτεί την ασφάλιση όλων αυτών, γιατί είναι πραγματικά πολλά και καλά πράγματα. Να δέχονται άραγε οι ασφαλιστικές τέτοια συμβόλαια;
 
Πίσω
Μπλουζα