LCD Ηλεκτρονικά που είχατε και έχετε!

Μέχρι να βάλει ο geoanas τα δικά του, δείτε κάποια από τα δικά μου!

Fire Attack (ID-29)


Nintendo Game & Watch (1982)


[edit] Dead imageshack pictures [edit]

Το συγκεκριμένο το έχω από τότε! Όπως βλέπετε και στην φωτό, λειτουργεί ακόμα άψογα παρόλο που εμφανισιακά δεν λέει και πολλά! Σημειώνω εδώ ότι η καταστροφή του μεταλλικού μπροστινού καλύματος δεν είναι δική μου δουλειά...το συγκεκριμένο το είχα ανταλλάξει τότε με ένα αυτοκινητάκι με κάποιον συμμαθητή μου στο Δημοτικό! Οπότε πιστεύω ότι το trade ήταν δίκαιο για εμένα... :D

Η κατάσταση του δεν άλλαξε προς το χειρότερο από τότε που ήρθε στα χέρια μου, αν και είχα "γράψει" πολλές ώρες πάνω του. Η υπόθεση είναι ότι είσαι ο φαντάρος-σκοπός του φρουρίου στο Far West και σου επιτίθενται οι Ινδιάνοι από 4 πλευρές για να κάψουν το φρούριο. Με το σφυρί σου (κατάλοιπο του Donkey Kong; ) πρέπει να τους εμποδίσεις!

Και για να ισορροπήσουν τα πράγματα στο Nintendo vs Sega:

OutRun


Grandstand/Tiger Electronics (1988)


[edit] Dead imageshack pictures [edit]

Το συγκεκριμένο είναι πρόσφατο σχετικά -περσινό- απόκτημα από το Ebay. Σαν παιχνίδι δεν είναι τίποτα φοβερό, απλά αποφεύγεις τα άλλα αυτοκίνητα. Αλλά σαν τρελός fan της Sega και του OutRun, απλώς έπρεπε να το έχω!

Πέρα από κάτι μικρογρατζουνιές στην οθόνη είναι άψογο.

Αν σας άρεσαν αυτά, θα βάλω και μερικά ακόμα τις επόμενες ημέρες. :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Fire Attack,ονομα και πραγμα! :D

δωσε doc!!
 
Δώσε doc !! Δώσε more !! :thumbup:

Xmmm..με μια καλή εκτύπωση ,ίσως, μπορεί να γίνει κάτι για το missing μεταλλικό περίβλημα...βέβαια θα είναι χάρτινο αλλά who cares !

:thumbup:
 
Το Out run είναι σημείο αναφοράς για όλους τους Racers..Πολύ καλή αγορά γιατρέ μου.
 
Kαι ενα site για τους φανατικους με αναφορα σε ολα τα παιχνιδια που εχουν κυκλοφορησει .http://www.outrun.org/new/index.html
 
Για να δουμε τι υπαρχει στα ραφια :)

Game&Watch Gold - Lion (1981)

[edit] Dead imageshack pictures [edit]

Σφραγισμενο στο κουτι του - καινουριο - παιζει τελεια

Game&Watch Gold - Manhole (1981)

[edit] Dead imageshack pictures [edit]

Και αυτο σφραγισμενο/καινουριο





VTech - Deep Diver (Tri Screen) (1982)

[edit] Dead imageshack pictures [edit]

Αγρατζουνιστο


Game&Watch Super Color - Spitball Sparky (1984)

[edit] Dead imageshack pictures [edit]








Αυτο οπως και αλλα πολλα τα χαρισε ενα παλικαρι σε μελη του Mame.gr περσι - καποια στιγμη θα ανηφορισει για Geoanas μερια.

Tronica Extra Screen - Thief in Garden (1982)

[edit] Dead imageshack pictures [edit]


Χωρις κουτι αλλα και χωρις γρατζουνια - 100% Working


Tiger Electronics - Jordan vs Bird One in One (1989)

[edit] Dead imageshack pictures [edit]


Φετινο δωρακι για τα γενεθλια μου απο πολυ αγαπημενο προσωπο - σφραγισμενο (το ανοιξα εγω) και σε αψογη κατασταση.


Q&Q - Flying Saucer (1982)

[edit] Dead imageshack pictures [edit]


Δωρο του Vag - σφραγισμενο απο Ιταλια - ακομα και το χαρτινο κουτακι ειναι σαν να φτιαχτηκε χτες.

Πρεπει να υπαρχουν και μερικα ακομα αλλα θα πρεπει να καθαρισω την Αποθ..το δωματιο μου πρωτα και τα ξαναλεμε.




 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κοιτα μην βρεις το WESTERN BAR :thumbup:

"το θελω το θελω το'χω αναγκη πολυ":D
 
tel βλέπω έχεις πολύ πράμα!!!!!!
 
ego mono to Tom's Adventure eixa....

mou arese poio poly ena allo pou eixe enas filos, pou eixe mia magissa me ena kazani sto patoma kai apo pano peftane ylika (araxnes kai votana ypotheto) kai eprepe na ta piaseis... kati tetoio lol
 
AARDVARK είπε:
Κοιτα μην βρεις το WESTERN BAR :thumbup:
"το θελω το θελω το'χω αναγκη πολυ":D

Μολις χτες το παρελαβα απο Νεα Ζηλανδια!Το μοναδικο που υπηρχε στο e bay οταν εψαχνα!90 ευρω...:animeek:

Επισης εχω το Robocop και ενα αλλο που δυστυχως δεν δουλευει πια με τον Scrooge και τα ανιψακια του σε ενα ορυχειο με βαγονακια και τους Λυκους να προσπαθουν να τον κλεψουν!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Gyubrush είπε:
Επισης εχω το Robocop και ενα αλλο που δυστυχως δεν δουλευει πια με τον Scrooge και τα ανιψακια του σε ενα ορυχειο με βαγονακια και τους Λυκους να προσπαθουν να τον κλεψουν!
ΦΩΤΟΟΟΟΟΟ και τα 2 ακουγονται πολυ καλα. :thumbup:

Gyubrush είπε:
Μολις χτες το παρελαβα απο Νεα Ζηλανδια!Το μοναδικο που υπηρχε στο e bay οταν εψαχνα!90 ευρω...:animeek:
Τυχερακια εγω δυστυχως εχω μεινει στις αντικαταβολες.:mad:
 
Gyubrush!!!!!!Θέλουμε φώτο σε παρακαλώ τι είναι τούτα τώρα? :D
 
Φωτο απο το Western bar και των αλλων δυο παιχνιδιων που εχω αυριο!

Ειμαι πολυ χαρουμενος και πολυ συγκινημενος που επιασα στα χερια μου και επαιξα με το western bar....Δεν το ειχα παρει ποτε δικο μου και παντα δανεικο το επαιζα στο σχολικο που με γυρναγε σπιτι,οποτε καταλαβαινετε!
 
Kαταλαβαινουμε καταλαβαινουμε και εγω το ιδιο κολλημα εχω :D

ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΕ ΤΟΝ

ΑΑRDVARK.
 
Να και ένα ελεεινό ποδοσφαιράκι που ξέθαψα σήμερα:

[edit] Dead imageshack pictures [edit]

:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ελεεινό ποδοσφαιράκι??Τι λες τώρα Super!!!!!!!
 
Δωστε στο τοπικ την θεση που του αξιζει :protest::protest: εδω που ειναι χανετε :icon_cry: .

Απο αυτα τα μηχανηματακια ξεκινησαμε ολοι.

Για αφηστε το ΗALO και πιαστε Donkey Kong. :D

http://www.handheld.remakes.org/online/donkeykongii.htm
 
Πίσω
Μπλουζα