[LYRA] Playmobil

Το καλό με αυτά είναι ότι μπορείς έναν ινδιάνο να τον μετατρέψεις σε καουμπόη,μετά άνθρωπο σύγχρονης εποχής κλπ.Ειδικά αν είναι με άσπρα ρούχα,μπορεί από γιατρός να μετατραπεί σε όλα αυτά.Επίσης,αν έχει πολλά ίδια sets λογικά θα αποκτήσεις διαφορετικές φιγούρες,γιατί στα LYRA NEW διέφεραν τα χρώματα της φωτογραφίας που απεικονιζόταν στο κουτί, σε σχέση με το περιεχόμενό τους,οπότε σε κάθε κουτί,δεν ξέρεις τι θα έχει μέσα!
 
thebest20 είπε:
Το καλό με αυτά είναι ότι μπορείς έναν ινδιάνο να τον μετατρέψεις σε καουμπόη,μετά άνθρωπο σύγχρονης εποχής κλπ.Ειδικά αν είναι με άσπρα ρούχα,μπορεί από γιατρός να μετατραπεί σε όλα αυτά.Επίσης,αν έχει πολλά ίδια sets λογικά θα αποκτήσεις διαφορετικές φιγούρες,γιατί στα LYRA NEW διέφεραν τα χρώματα της φωτογραφίας που απεικονιζόταν στο κουτί, σε σχέση με το περιεχόμενό τους,οπότε σε κάθε κουτί,δεν ξέρεις τι θα έχει μέσα!
Nαι!Πραγματι!πχ στο 2013 τα βραχιολια που φοραει ο ινδιανος ειναι μπλε στο κουτι και ασπρο μεσα!
 
Καλορίζικα angel_grig :D

Υγ. Άλλη φορά τέτοιες τιμές θα τις βάζεις σε spoiler :p . Μην παθαίνουμε τα εγκεφαλικά επανωτά :D
 
Ευχαριστω Kambia και Σταυρο!!

Kambia είπε:
Υγ. Άλλη φορά τέτοιες τιμές θα τις βάζεις σε spoiler :p . Μην παθαίνουμε τα εγκεφαλικά επανωτά :D
Ναι..σωστα..αλλα τι να κανω..δεν αντεξα ο καημενος..εδω δεν το πιστευα ουτε εγω!!!!
 
Βρήκα σε καθαρή ανάλυση αυτές τις 2 photos,οι οποίες μέχρι τώρα υπήρχαν όχι τόσο καθαρές!

6L04-2.jpg


6L06-1.jpg


Σιγά σιγά ελπίζω να βρούμε κι άλλες!!!!!!!!!
 
Μακάρι να βρεθούν κι άλλες! :) Οι συγκεκριμένες είναι πολύ ευκρινείς!

Να ζητήσω και μια χάρη? Μπορείς ν' ανεβάσεις τις φωτό σε κάποιο άλμπουμ σου στο φόρουμ? Κρίμα είναι να ψαχνόμαστε με το photobucket - tinypic - imageshack - νατακάνειημάνα... :(

Και μια ακόμα χάρη: την πηγή των φωτογραφιών!... Μην "τρέχουμε" στα καλά καθούμενα! ;)
 
Θα προσπαθήσω,αλλά είναι 300-400 photos!!!

Επίσης,για πηγή φωτογραφιών,το 90% από αυτές που έχω,τις έχω βρει στο ebay!
 
thebest20 είπε:
Θα προσπαθήσω,αλλά είναι 300-400 photos!!!
Να προτείνω να ξεκινήσεις ένα άλμπουμ μόνο γι' αυτές, κι αν έχεις θέμα με το χώρο, να το δούμε μαζί με τους admins?

thebest20 είπε:
Επίσης,για πηγή φωτογραφιών,το 90% από αυτές που έχω,τις έχω βρει στο ebay!
Οπότε καλυπτόμαστε με την αναφορά ότι είναι από το ebay! ;)

Ξέρω ότι είναι κόπος, αλλά θα είναι κρίμα να έχουμε προβλήματα μελλοντικά...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Best την έχουμε κάνει την ίδια κουβέντα για τις φωτογραφίες πολλές φορές στο παρελθόν. Τουλάχιστον πόσταρέ τες ως συνημμένες για να μένουν στη βάση. Ήδη έχουν χαθεί πολλές από αυτές που είχες βάλει στο παρελθόν. Στο photobucket είναι δικός σου ο λογαριασμός?
 
Ναι,δικός μου ο λογαριασμός στο photobucket!Από αυτές που έχουν χαθεί πάντως,δεν είναι κάτι σημαντικό,γιατί τις έχω όλες συγκεντρωμένες στο photobucket και δεν σβήνονται!
 
Το θέμα δεν είναι οτι χάνονται μόνο οι φωτογραφίες. Είναι οτι γίνονται κάποιες συζητήσεις βάση αυτών και βλέπεις ποστ να μιλάνε για κάτι που δεν υπάρχει πλέον!

Υγ. Τα off topic θα διαγραφούν
 
P5310045.jpg


Πολύ σπάνιο!Δεν είχα δει ούτε το αντίστοιχο set της Geobra

P5310045.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εξαιρετικό κομματι.μπράβο φίλε.που πάς και τα βρίσκεις?
 
στο ebay την έχει.δυστυχώς όμως 6-7 κωδικούς με L,ψάχνω τόσα χρόνια και δεν έχω καταφέρει να τους βρω!Αλλά αυτό το 3469 φαίνεται πως δεν βγήκε σε πολλές χώρες,γιατί το Γερμανικό site δεν τον έχει!
 
αυτο το σετ κυκλοφόρισε και στη γερμανική αγορα με τον ιδιο κωδικό την περίοδο 1984 εως και το 1992 play3469s.jpg.
 
stayros είπε:
Και μαλλον θα πρεπει να το εκανε

αρκετα συχνα η LYRA γιατι ουτε

εγω εχω βρει φωτο απο αυτο το σετ...

Προβολή συνημμένου 50228

...Και ΟΧΙ δεν ειναι το 3265 !!!!!!!!!
ΝΑΤΑΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ.....ΤΟ ΒΡΗΚΑΑΑΑΑΑ.....:animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek:

Ειναι το 3L60

LYRA 3L60.jpg

Eιδες που σου ελεγα οτι ειναι μονο του σετακι?

Επιτελους μετα απο χρονια βρηκα την φωτο του... :D :D
 
Tι λε ρε φίλε!!!!!!! :bow:

Να σου πω την αλήθεια ουτε το θυμόμουν, ούτε περίμενα οτι θα βρεθεί. Μπράβο ρε Σταύρο :D
 
Επιτέλους βρέθηκε κάτι!Μήπως υπάρχουν και άλλες photos με κωδικούς L?????
 
Υπαρχουν καποιες αλλα θελουν ψαξιμο.

Και με τετοια ζεστη ουτε καν το τολμω!

Οτι βρω και δεν εχει ξαναποσταριστει...θα το ανεβασω. :)
 
Πίσω
Μπλουζα