[LYRA] Playmobil

σας ευχαριστώ πολύ παιδια.είναι χαρά μου να μοιράζομαι μαζί σας τα παιδικα μου όνειρα και αποθημένα (νομίζω και δικά σας.)που υπάρχουν γύρω απο αυτούς τους κωδικούς.επρεπε να φτάσω 33 για να μπορέσω να συγκεντρώσω όλα αυτά τα σετ.είπαμε κάποια στιγμή στόχος είναι ο πρώτος Ελληνικός σύλλογος συλλεκτών playmobil και ο δεύτερος ο μουσειακός χώρος που θα εκθέτονται.
 
Καλορίζικα Τζον !!!!!!!

είπαμε κάποια στιγμή στόχος είναι ο πρώτος Ελληνικός σύλλογος συλλεκτών playmobil και ο δεύτερος ο μουσειακός χώρος που θα εκθέτονται.
"αμ' έπος , αμ' έργον" έλεγαν οι παλιοί

Τα ... "στόχος είναι..." εμένα δεν με καλύπτουν ! Είμαστε εδώ μέσα καμιά δεκαριά "τρελοί" ? Να τος ο σύλλογος !!! Γρηγορείτε !!!
 
Θα συμφωνήσω,θα ήταν πολύ ενδιαφέρον αυτό.Αλλά σίγουρα να βρούμε και τα υπόλοιπα κομμάτια της LYRA που λείπουν (όσα λείπουν) για να

"συμπληρώσουμε" αυτό το "παζλ".Το έχω πει βέβαια τόσες φορές.
 
ωραια λοιπόν τοτε μέσα απο μία ρετροσυνάντηση πρέπει να οργανωθούμε ώστε να μαζέψουμε υπογραφές απο 21 ιδρυτικά μέλοι και να καταθέσουμε χαρτιά στο πρωτοδικίο.εγω είμαι μέσα και είμαι άμεσα διαθέσιμος.θα χρειαστεί καλός συντονισμός και συλλογική προσπάθεια όμως
 
εγω είμαι μέσα και είμαι άμεσα διαθέσιμος.θα χρειαστεί καλός συντονισμός και συλλογική προσπάθεια όμως
Προσπάθησα ν' ανοίξω ένα σχετικό thread. Δεν ξέρω αν εγκρίθηκε τελικά...

Για να μην παραβγούμε όμως οφτόπικ, αστε να μας πούνε τα παιδιά (mods) τι κάνουμε και ποστάρουμε έπειτα για το θέμα.
 
PAPPOYS είπε:
Προσπάθησα ν' ανοίξω ένα σχετικό thread. Δεν ξέρω αν εγκρίθηκε τελικά... Για να μην παραβγούμε όμως οφτόπικ, αστε να μας πούνε τα παιδιά (mods) τι κάνουμε και ποστάρουμε έπειτα για το θέμα.
Έχει γίνει σχετική ενημέρωση! ;)

Προς το παρόν, παρακαλώ, όλες οι συνεννοήσεις με πμ! :)

Ευχαριστώ! :flower:
 
Οι ενδιαφερόμενοι λοιπόν για τη δημιουργία συλλογου μπορούν να στέλνουν πμ στον παππού ώστε να δουμε πού βρισκόμαστε προς το παρόν...
 
Αυτά είναι τα περιεχόμενα του 3L76.Μάλλον είναι το μόνο με εσκιμώους που μας λείπει.Και από ότι φαίνεται είναι συνδυασμός πολλών sets!

$(KGrHqNHJEoE+WIkmzO)BP42r9HDiw~~60_57.jpg
 
Σημερινη ρετρονακαλυψη Νο4.... :diablotin:

Spoiler No1....το ανοιγεται αφοβα. :D

Αυτη ειναι η "Μπλε" βομβα... :d@redevil

Spoiler No2...προειδοποιητικο!!!! :eek:

Αν καθεστε δεθειτε.Αν ειστε ορθιοι καθιστε.

Να εχετε απο κοντα χαπια πιεσεως,εγκεφαλικων,καρδιας κλπ...

καλου κακου και κανα νερακι απο κοντα! :D

Spoiler No3....Το ανοιγετε υπο ευθυνη δικη σας.... :diablotin:

http://www.retromaniax.gr/vb/attachment.php?attachmentid=61357&d=1350219509"]
attachment.php


http://www.retromaniax.gr/vb/attachment.php?attachmentid=61359&d=1350219589[/img]"]
attachment.php


http://www.retromaniax.gr/vb/attachment.php?attachmentid=61358&d=1350219560[/img]"]
attachment.php


http://www.retromaniax.gr/vb/attachment.php?attachmentid=61369&d=1350219829[/img]"]
attachment.php


Ολα καλα;

Ειστε ενταξει;

Εγω προειδοποιησα εδω και 3-4 θρεντ... ::)
 
Τέλειο είναι σπανιότατο.Βέβαια η βόμβα θα ήταν αν ήταν κανένας σπάνιος κωδικός με L!!!!!!!!Τι τιμή είχε,και επίσης υπήρχαν και άλλα LYRA εκεί που το βρήκες?
 
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!! Ακόμα κι εγώ, η άσχετη, κατάλαβα ΤΙ ΒΡΗΚΕΣ!!! :D :D

Δεν το πιστεύω - Σταύρε, είσαι θεός! :worship:

Τι να πω!.... Καλόπαιχτο! :d@redevil
 
Κλαίω.....Το είχα.... Τι μου θύμισες....

Σπουδαίο απόκτημα. Μπράβο Σταύρο :)
 
Απίθανο! :dribble:

Μα που το ξετρύπωσες;
 
stayros είπε:
Εισαι σιγουρος οτι θελεις τιμη; :diablotin:
Θα την αντεξεις; :diablotin:
Δεν ξέρω,υποθέτω,ή πολύ φθηνό θα το πήρες, 5-10 ευρω,ή πολύ ακριβό 50-100 ευρω!!!!!!
 
πολύ ωραίο κομματι Σταυρή.καλόπαιχτο.λεγε τιμούλα να έρθει μετά το εγκεφαλικό και το πλάγιο..χχαχαχ
 
Δεν ξέρω αν είναι το ίδιο που είδα πολύ πρόσφατα στο... γνωστό πολυκατάστημα...

Αν θυμάμαι καλά η τιμή του ήταν γύρω στα 149... 169... κάτι τέτοιο...

Ελπίζω να το βρήκες φτηνότερα...
 
PAPPOYS είπε:
Δεν ξέρω αν είναι το ίδιο που είδα πολύ πρόσφατα στο... γνωστό πολυκατάστημα...Αν θυμάμαι καλά η τιμή του ήταν γύρω στα 149... 169... κάτι τέτοιο...

Ελπίζω να το βρήκες φτηνότερα...
Κατα παρα πολυ θα ελεγα.... :)

Τοσο που δεν ξερω αν κανει να το πω...υπαρχουν και κρισιμες ηλικιες....:biglaugh:
 
Μεγειά! Καλόπαιχτο!!

Το έχω κι εγώ, αλλά χωρίς το κουτί.

Από τα πρώτα που είχα πάρει. Ακόμα απορώ γιατί πήρα νοσοκομείο :D

Άσχετο με την ιδιοσυγκρασία μου :xm:
 
Πίσω
Μπλουζα