[LYRA] Playmobil

giannislarisa είπε:
γεία σας και πάλι.λοιπόν σήμερα σήμερα "προσγειώθηκαν "δύο εξαιρετικά σετ .Lyra φυσικά.το ένα ήρθε σε άψογη κατάσταση με ζελατινες και ειναι αυτό .το άλλο μου ήρθε (εν γνώση μου φυσικά) στραπατσαρισμένο να το πώ?στραβοχυμένο να το πώ..ιδου τέλος πάντων εσείς θα κρίνετε.κάτι έπρεπε να κάνω δεν μπορούσα να το βλέπω έτσι αυτό το πολύ όμορφο σετάκι οπότε πήρα το μαγικό ραβδάκι και .......χεχεχε...Harry Poter....
Ρε τρελέ Χάρυ Πότερ λάρισα...τι έχεις κάνει εκεί! Απίστευτος! Το σετάκι με τους πυροσβέστες μου το είχαν κάνει δώρο οι γονείς μου κάποια Χριστούγεννα, αρχές δεκαετίας του '80! Πω πω τι μου θύμισες φίλε! Όσο για το άλλο σετάκι δεν ήξερα ότι υπήρχε....

Α! και με το καλό να τα 1000σεις...τα μηνύματα ε???????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
"Αραβική άνοιξη" έχεις ξεκινήσει Τζον ??? ;)
 
χαχα.ναι θα τα 1000ασω αν μου κρατάτε εσεις παρέα τοτε σιγουρα.παππόυλη μου επανάσταση εννοείς εεε? #)
 
Καλά... Δεν έχω λόγια! :worship:

Κάθε μέρα και κάτι νεό (δηλαδή παλιό) :D

giannislarisa, πραγματικά ζηλεύω (με την καλή έννοια) τη συλλογή σου!
 
Dino και με την κακή έννοια να ζηλεύεις, δεν θα τον πειράξει το Γιάννη...

Εχει βάλει συναγερμό σε κάθε... κουτί !!! Δεν του τα ανοίγεις με τίποτα άμα δε θέλει !!! :D :D:D

Τζονάρα δεν έννοω ακριβώς επανάσταση... Κάτι προς στενές επαφές με... Τζέντα διαπιστώνω...
 
ΧΑΧΑΧΑ!!!

Είστε όλοι ιερά τέρατα του Playmobil-collecting!!!
 
DINO είπε:
Καλά... Δεν έχω λόγια! :worship: Κάθε μέρα και κάτι νεό (δηλαδή παλιό) :D

giannislarisa, πραγματικά ζηλεύω (με την καλή έννοια) τη συλλογή σου!
Κι εγώ!!!! ;)
 
[edit] αγγελία Διάβασε σε παρακαλώ και τους κανονισμούς περί αγγελιών [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
συγχαρητήρια φίλε ,πολύ ωραία σετ.και σε πολύ καλή κατάσταση.μπράβο
 
Τέλεια είναι.3560 λατρεμένο set από αυτά που ταίριαζαν στο σχολείο!
 
πριν λιγο ανεβηκε διαφημιση με τα playmobil της Lyra,θα τη βρειτε στο ποστ

καλα Χριστουγεννα σε ολους!!
 
Υπέροχη διαφήμιση,να βρίσκαμε και τις άλλες με το surfer και τα άλλα sets!!!!!!
 
katerinak είπε:
πριν λιγο ανεβηκε διαφημιση με τα playmobil της Lyra,θα τη βρειτε στο ποστ
καλα Χριστουγεννα σε ολους!!
Να είσαι καλά Katerinak!!! Καλά Χριστούγεννα!!!
 
:clap: :clap: :clap: Katerinak :thanx2: γι' άλλη μια φορά :D
 
καλησπέρα και πάλι παιδιά.να κάνω το πρώτο ποστ της χρονιάς σε αυτό το thread(καλα το είπα?)είναι η πρώτη φωτογραφία που ανεβάζω.IMG_1962.jpg μου το έφερε ο νονός μου ανήμερα την πρωτοχρονιά.δεν μου λέει που το ανακάλυψε.έχω όμως την υποψία ότι ειναι ένα απο τα πολλά κουτιά που έχει απο τότε που έκλεισε το μαγαζι.μεγάλο παιχνιδάδικο της δεκαετίας του 80.και το καλό είναι ότι δεν πούλησε το εμπόρευμα.κάποια στιγμή στο παρελθόν είχα μπεί σε ένα διαμορφωμένο χώρο που έχει και το τι bibi-bo τη επιτραπέζια , τη αυτοκινιτάκια joy toy,τι αγριμια,κλπ.ασ μη βγαίνω εκτός θέματος όμως.το μόνο σίγουρο είναι ότι μου υποσχέθηκε και άλλο σετ πολύ πολύ συντομα.περιμένω με ανυπομονησία.. :D

IMG_1953.jpg

IMG_1961.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Άκρως νοσταλγικό κομμάτι!

Το είχα...

Πράγματι θέλω κι εγώ τέτοιο νουνό!
 
Πίσω
Μπλουζα