[Mattel & El Greco] Masters of the Universe

αντε σιγα σιγανα το δουμε κ στην μεγαλη οθονη!!

He-Man's Sword (Masters of the Universe) - MAN AT ARMS

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
wheeled warrior είπε:
αντε σιγα σιγανα το δουμε κ στην μεγαλη οθονη!!
Ε καλα, αυτο θα αργησει ακομα να ερθει!

Θα μας ερθει απο εκει που δεν θα το περιμενουμε....εντελως ξαφνικα! :eek:

Κι οσο για το σπαθι στο βιντεο,απ' οτι καταλαβα,ο τυπος το εφτιαξε για την παρτη του και μονο. :cool:

Ωραιος παντως! ;)
 
καλα εννοειτε οτι ο τυπος το φτιαξε για τη παρτη του. ....duh!!

με σκηνοθετη ηδη ετοιμο! σεναριο στα σκαρια κ προτασεις στον ντολφ για καμεο! η ταινια θα τα σπαει!
 
wheeled warrior είπε:
κ προτασεις στον ντολφ για καμεο!
Dolph Lundgren???!!! :eek:

Ειμαι περιεργος να δω τι ρολο θα κανει!!!:what:

Εχουν πει ποιος θα κανει τον HE-MAN?
 
στην αρχη ειχαν δειξει ενδιαφερον για τον κρις χεμσγουορθ που κανει τον θορ αλλα δεν ψηνωτανε!! καλα λογικα θα τα ξερεις σε βλεπω ενημερωμενο με τα ποστ στα movie news ! οποτε θα παρακολουθεις κ γιαυτο !που δεν βγαζουν κ συνεχεια νεα!
 
Και ο ίδιος ο Ludgren τον πρότεινε τον Hemsworth. Αλλά ναι, δεν ψηνεται. Κρίμα, εγώ πάντως τον βρίσκω κατάλληλο για τον ρόλο. Ο Dolph πρότεινε και τον Chunning Tatum, παίζει να είναι και αυτός υποψήφιος για τον ρόλο...
 
Αγαπημένες φιγούρες και πάντα κλασσικές... Με ελατήρια στη μέση (όλες οι φιγούρες κατά βάση) ή στα χέρια ή στα πόδια για έντονες κινήσεις...

Από κάτω, tri-klops, man-e-faces, jitsu, buzz off, whiplash, kobra khan και two bad... :

IMG_0302.jpg
 
Αυτο θα πει να εισαι φαν του MOTU!!!! :D

Ωραιος ο τυπος!!!! :bow:

Skeletor - Figura en escala por DDG



Και δυο φωτο...

attachment.php


attachment.php


Εν τω μεταξυ ο τυπος εχει φτιαξει He-Man και Grayskull σε κλιμακα 1/6.... :eek:

attachment.php


Πηγη ολων των φωτο

Respect!!!! :bow: :bow:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
O τύπος δεν είναι απλά φαν, είναι ψυχωτικός με τους MOTU...!!!:animeek:
 
Μια χαρα ειναι η νεα εμφανιση.Τι λεει ο ανθρωπος για ridiculous και σαχλαμαρες.

Μαλλον δεν εβλεπε The New Adventures of He-Man :xm: :p .
 
Εμένα δεν μου αρέσει η μούρη του πάντως...μπεμπεκίζει και έχει ξεφύγει από την αρχική εμφάνιση των 80's!
 
Η φάτσα καλή είναι, η στολή αντιγράφει την αποτυχία του New Adventures of He-Man.

Δεν καταλαβαίνω γιατί προσλαμβάνουν κομίστες που είναι άσχετοι από τα franchises που αναλαμβάνουν.

Το βασικό γνώρισμα του He-Man είναι ότι είναι μαχητής τύπου Barbarian, όχι κάποιος... Techno Viking!
 
dr_slump είπε:
Η φάτσα καλή είναι, η στολή αντιγράφει την αποτυχία του New Adventures of He-Man.
Δεν καταλαβαίνω γιατί προσλαμβάνουν κομίστες που είναι άσχετοι από τα franchises που αναλαμβάνουν.

Το βασικό γνώρισμα του He-Man είναι ότι είναι μαχητής τύπου Barbarian, όχι κάποιος... Techno Viking!
Επιτέλους, να και ένα Post που συμφωνώ 100%. Οι απόψεις σου είναι πάντα μετρημένες και σωστές φίλε. Δεν γίνεται να το θέσει κανείς καλύτερα. Ελπίζω μόνο, όπως έχω πει και στον φίλο wheeled warior, να μη μας τη μοστράρει στην ταινία του ο chu, γιατι καήκαμε.
 
To crossover ειναι ηδη στη συνδρομη μου :supergrin: .Οσον αφορα την ταινια πιστευω πως θα κανουν μια προσαρμογη της παραδοσιακης στολης αλλα δεν θα δουμε την οριτζιναλ.Εξαλλου και στην ταινια της Canon κατι τετοιο ειδαμε.Παιδια μην ξενερωνετε με τη στολη στο κομικ.Γενικα σε αυτη τη βιομηχανια γινονται συχνα πειραματισμοι (εδω αλλαξανε ριζικα τη στολη του Σουπερμαν μετα απο 70 ολοκληρα χρονια ιστοριας).Πιστευω πως αν ο Chu ειναι fanboy θα βαλει και αυτος το χερακι του.
 
οταν εννοεις το crossover ειναι ηδη στην συνδρομη σου εννοεις οτι απλα θα το παρεις στανταρ η οτι εχεις πει στα παιδια στο κομιξαδικο που πας να στο βαλουν!!!! γιατι ουτε μια μερα δεν εχει που ανακοινωθηκε κ ουτε καν στο previews εχει μπει!!!
 
Διαβασα τι ποσταρες απο πανω και εκανα πρωι-πρωι τηλεφωνο στο κομιξαδικο που ειμαι συνδρομητης.Και οι ιδιοι μου ειπαν κατα τον Αυγουστο βγαινει.Αυτο εννοουσα.Βασικα το θελω στη συνδρομη μου λογω Justice League.
 
Πίσω
Μπλουζα