Oι Απαράδεκτοι (1991 MEGA)

Η Ραδιοτηλεοραση βγαινει Πεμπτη και ολα τα υπολοιπα τηλεπεριοδικα Παρασκευη.
 
thebest20 είπε:
Αθήνα πάντως Πέμπτη βγαίνει,μάλλον Παρασκευή είναι για την υπόλοιπη Ελλάδα
Ακριβως το αντιθετο! Πεμπτη κυκλοφορουν στην περιφερεια, Παρασκευη νομιζω στην Αθηνα.
 
Φαντάζεστε να έχουν πάρει τα AVI που κυκλοφορούν στο Ίντερνετ και να τα έχουν κάνει convert σε dvd format; Όλα τα περιμένουμε.
 
πολυ καλο αυριο δηλαδη βγαινει
 
drspiros είπε:
Απο 31 Αυγουστου οι Απαραδεκτοι και παλι στις οθονες μας στις 15.30 (μετα τις Τρεις Χαριτες!)

δεν το ηξερα οτι προβαλεται παλι να εισαι καλα

σημερα θα κατσω να δω
 
Οι Αθηναίοι, μπορείτε να ζηλεύετε! (Έστω για μια μέρα)...

picture.php


:tease:

Μου τη δίνουν οι ιδιότροπες θήκες που έχουν 2 DVD το ένα πάνω στο άλλο!!! :p
 
παιδια στο συνολο ποσο θα κοστισει ολη η φαση ? ;p
 
mideia83 είπε:
παιδια στο συνολο ποσο θα κοστισει ολη η φαση ? ;p
Αναφέρθηκε ότι το περιοδικό κοστίζει ?6.90.

Αν υποθέσουμε ότι θα δημισιεύσουν όλα τα επεισόδια μέχρι το τέλος της σεζόν, που έχει αναφερθεί ότι είναι 60+, τότε θα κυκλοφορήσουν 30-κάτι τέυχη.

Δηλαδή στο περίπου 30 x 6.90 = ...

Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε;
 
Πράγματι, είναι πολλά τα λεφτά, αλλά αν τα δίνεις λίγα-λίγα, δεν το καταλαβαίνεις... :biglaugh:
 
audiodee είπε:
Αν υποθέσουμε ότι θα δημoσιεύσουν όλα τα επεισόδια,που έχει αναφερθεί ότι είναι 60+...
Εγώ εξακολουθώ να νομίζω ότι αυτό δεν ισχύει και θα αποδειχθεί κιόλας τελικά μέσω της προσφοράς αυτής...
 
46 είναι τα επεισόδια + 1 εορταστικό που διαρκεί 2 ώρες και δεν πρόκειται να το βάλουν.Η σειρά κόπηκε Ιανουάριο 93,δηλαδή 1,5 σεζόν ήταν
 
Τα -γνωστά- επεισόδια έχουν αναγραφεί στο πρώτο post του παρόντος thread.Επίσης,η σειρά φυσικά δε κόπηκε φίλε thebest20,αλλά απλά ολοκληρώθηκε..
 
manos426f είπε:
Εγώ εξακολουθώ να νομίζω ότι αυτό δεν ισχύει και θα αποδειχθεί κιόλας τελικά μέσω της προσφοράς αυτής...
Κι εγώ αυτό πιστεύω, αλλά λέω αν υποθέσουμε... επειδή έχει αναφερθεί κι αυτό... Για να βγεί και το υποθετικό-θεωρητικό αποτέλεσμα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιδιά, τι λέτε?? Δεν υπάρχουν χαμένα επεισόδια.
 
manos426f είπε:
Τα -γνωστά- επεισόδια έχουν αναγραφεί στο πρώτο post του παρόντος thread.Επίσης,η σειρά φυσικά δε κόπηκε φίλε thebest20,αλλά απλά ολοκληρώθηκε..
Ναι,οκ δεν κόπηκε,λάθος έκφραση,απλά τελείωσε συντομότερα από το αναμενόμενο...τελείωσε με το επεισόδιο που χώρισαν οι δρόμοι τους!Τελικά πόσα επεισόδια είναι?Λογικά αυτοί που ξεκίνησαν να τα ανεβάζουν σε forums θα τα κρατούσαν όλα σε κασέτες,επομένως τόσα θα είναι 47 και όχι 60+

Τα επεισόδια "Να ζει κανείς η να μη ζει" και "Βοήθεια,οικειακή βοηθός" τα έχει δει κανείς?Είναι σίγουρο ότι έχουν γυριστεί τέτοια επεισόδια?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εχει και δευτερη σεζον? :p

αμα υποθεσουμε οτι το καθε dvd δινει δυο επεισοδια αρα ειναι μιση τιμη απο την παραπανω αλλα και παλι #) αντε σειρα εχουν οι αυθαιρετοι!!! :cool: :cool:
 
thebest20 είπε:
Τα επεισόδια "Να ζει κανείς η να μη ζει" και "Βοήθεια,οικειακή βοηθός" τα έχει δει κανείς?Είναι σίγουρο ότι έχουν γυριστεί τέτοια επεισόδια?
Yeap,σιγουρότατον ! :) ;)
 
Όποιος πάρει το περιοδικό ας μας πει πόσο καλή είναι η ποιότητα της εικόνας, και αν έχει τους τίτλους αρχής - τέλους!
 
theoritikos είπε:
Όποιος πάρει το περιοδικό ας μας πει πόσο καλή είναι η ποιότητα της εικόνας, και αν έχει τους τίτλους αρχής - τέλους!
Η ποιότητα είναι αρκετά καλή , το μενού φτωχό , μην περιμένετε υπότιτλους και extras...Οι τίτλοι της αρχής υπάρχουν , του τέλους όχι...Είχε άραγε???Δε θυμάμαι...Τελειώνει με το "Τέλος επεισοδίου".
 
Πίσω
Μπλουζα