Oι Απαράδεκτοι (1991 MEGA)

Για τα ντιβιντί των απαράδεκτων , έδωσε η Παπαδοπούλου τη συγκατάθεση της?? Πολύ δύσκολο μου κάνει. Τι να πώ?? Μακάρι!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είναι ν΄απορείς κανείς με κάποιους εδώ μέσα!!!! Αναγγέλει το ίδιο το περιοδικό την κυκλοφορία των ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΩΝ σε dvd, το μεταφέρει ως είδηση κάποιος άλλος και το αμφισβητούν!!! Το διάβασα κι εγώ! Τι να πει κανείς!...Εντάξει παιδιά! Συνεχίστε να ...ονειρεύεστε ότι θέλετε! Εμείς , πάντως, όταν θα ξεκινήσει η διανομή θα το αγοράζουμε. Εσείς συνεχίστε να προβληματιζεστε αν έχει δώσει άδεια η Δήμητρα...
 
Πολυ καλη κινηση να βγουν οι Απαραδεκτοι σε dvd. Μακαρι να "ζηλεψουν" κι αλλοι και να δουμε πολλες απο τις επιτυχημενες σειρες του mega σε dvd. Ετσι δεν θα αγχωνομαστε πια αν θα τις δειχνει ολοκληρες στις επαναληψεις, χωρις κολληματα, διακοπες, κλπ, κλπ. Και σε καποιες περιπτωσεις οπως στο Μανα ειναι μονο μια, να δουμε επιτελους ολοκληρους τους τιτλους τελους στους οποιους σε καθε επεισοδιο εδειχναν σκηνες απο τα γυρισματα, τα λαθη, κλπ.
 
aeraki είπε:
Είναι ν΄απορείς κανείς με κάποιους εδώ μέσα!!!! Αναγγέλει το ίδιο το περιοδικό την κυκλοφορία των ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΩΝ σε dvd, το μεταφέρει ως είδηση κάποιος άλλος και το αμφισβητούν!!! Το διάβασα κι εγώ! Τι να πει κανείς!...Εντάξει παιδιά! Συνεχίστε να ...ονειρεύεστε ότι θέλετε! Εμείς , πάντως, όταν θα ξεκινήσει η διανομή θα το αγοράζουμε. Εσείς συνεχίστε να προβληματιζεστε αν έχει δώσει άδεια η Δήμητρα...
Δεν διευκρινίστηκε από τον φίλο μας, ότι γράφτηκε στο ίδιο το περιοδικό, τουλάχιστον εγώ δεν το κατάλαβα. Έκανα απλά μια ερώτηση. Δεν προβληματίζομαι καθόλου και ανυπομονώ για την κυκλοφορία των DVD όπως και κάθε άλλος φάν της σειράς.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
@tonytoyny: ποτέ δε θα αμφισβητούσα κάποιον εδώ μέσα κι ειδικά ανοιχτά στο φορουμ. Αλίμονο. Είμαστε μια μεγάλη και δεμένη παρέα κι ονειρευόμαστε τα ίδια πράγματα. Αμφιβήτησα την καλή μας τύχη όχι εσένα προσωπικά. Και ναι είδα όντως το περιοδικό και το ανήγγελλε εν είδει ρεπορτάζ. Θα το κάνει κι απορώ πώς έμεινε τόσον καιρό εκτός σαν περιοδικό. Σου ζητω ενα μεγάλο ΣΥΓΝΩΜΗ αν παρεξηγήθηκαν τα λόγια μου δεν ήθελα να φανεί έτσι η απάντησή μου αυτή. Άλλωστε ο γραπτός λόγος είναι πάντα τόσο παρεξηγήσιμος. :) Παιδιά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ και σε ντιβιντί!!!!!!!Ορμάτε. Όχι τίποτα άλλο τι θα κάνουν αυτοί που παίρνουν και τους Μήτσους!!!Φράγκο δε θα μείνει!!!Κάπου είχα διαβάσει για τηλεθεατο-δάνειο. Πού να κάνω αίτηση;
 
mhmerotategiatipino είπε:
@tonytoyny: ποτέ δε θα αμφισβητούσα κάποιον εδώ μέσα κι ειδικά ανοιχτά στο φορουμ. Αλίμονο. Είμαστε μια μεγάλη και δεμένη παρέα κι ονειρευόμαστε τα ίδια πράγματα. Αμφιβήτησα την καλή μας τύχη όχι εσένα προσωπικά. Και ναι είδα όντως το περιοδικό και το ανήγγελλε εν είδει ρεπορτάζ. Θα το κάνει κι απορώ πώς έμεινε τόσον καιρό εκτός σαν περιοδικό. Σου ζητω ενα μεγάλο ΣΥΓΝΩΜΗ αν παρεξηγήθηκαν τα λόγια μου δεν ήθελα να φανεί έτσι η απάντησή μου αυτή. Άλλωστε ο γραπτός λόγος είναι πάντα τόσο παρεξηγήσιμος. :) Παιδιά ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ και σε ντιβιντί!!!!!!!Ορμάτε. Όχι τίποτα άλλο τι θα κάνουν αυτοί που παίρνουν και τους Μήτσους!!!Φράγκο δε θα μείνει!!!Κάπου είχα διαβάσει για τηλεθεατο-δάνειο. Πού να κάνω αίτηση;
Όχι βρε και συ τι συγνώμη ζητάς όλα καλά!!! :) Όντως το TV ΖΑΠΙΝΓΚ (που για μένα είναι το κύριο περιοδικό που αγοράζω πάντα) τόσο καιρό είχε μείνει απ'έξω όπως λες και το' χα "παράπονο"! Πήρα και τηλ χτες μόλις είδα το δημοσίευμα αλλά δεν ήξερε η κοπέλα να μου πει ποια βδομάδα ακριβώς...Φαντάζομαι σε 2-3 το πολύ...Και κάτι που μόλις διαπίστωσα...Το MEGA είναι η 3η σειρά που δίνει σε περιοδικό (αν δε κάνω λάθος...Κλείσε Τα μάτια , Μήτσοι ,Απαράδεκτοι). Ο ΑΝΤ1 τόσο...αλλού???8)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Για τα DVDs μη μου αγχώνεστε βρε, ό,τι είναι να γίνει θα γίνει. Εννοείται ότι κάποιος θα παραξενευόταν με αυτήν την είδηση όχι για να αμφισβητήσει κάποιον άλλο, μα δεδομένου του χαρακτήρα και της νοοτροπίας της Παπαδοπούλου κάτι τέτοιο παλιότερα θα ήταν απίθανο! Αλλά μπράβο που τελικά θα τα δώσει στο zapping. Παιδιά η μόνη λύση πια είναι τα dvd των περιοδικών. Και μακάρι να μη μείνουν μόνο στις κωμωδίες, αλλά να αρχίσει ο διαμοιρασμός δραματικών, αστυνομικών και εποχής και από τα δύο κανάλια! Όχι τπτ, για να μην έχουμε και την έννοια αν θα αξιωθούν ποτέ οι Λεβεντο-μπούτοι να τιμήσουν την ιστορία των σταθμών που εργάζονται.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλά τέλος πάντων, χαίρομαι που θα βγεί σε DVD η σειρά-θρύλος με την Δήμητρα, τον Σπύρο, τον Γιάννη, τον Βλάσση, την Ρένια το ΑΣΤΡΟΠΕΛΕΚΙ και τον Χαλακατεβάκη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Oι "Απαράδεκτοι" στο tv zapping από την επόμενη εβδομάδα.

Θα κυκλοφορήσουν σε συλλεκτική κασετίνα 8 dvd, με δύο επεισόδια στο κάθε δισκάκι.

Το περιοδικό θα δίνει κάθε εβδομάδα ένα dvd (στην τιμή των 6,90ευρώ), ενώ η κασετίνα κλείνει στο 16ο επεισόδιο ("Πληρωμένη Εκδίκηση").

Επειδή, όμως, γράφει πάνω "1ος Κύκλος" θέλω να πιστεύω ότι δε θα σταματήσει εκεί η προσφορά, ωστόσο πουθενά δεν αναφέρεται ότι θα δοθούν και τα επόμενα 31 επεισόδια της σειράς, χωρισμένα σε άλλους δύο "κύκλους" (θέλω να πιστεύω πως θεωρείται αυτονόητο).....

Με ένα απλό υπολογισμό, αν κάθε εβδομάδα παίρνουμε δύο επεισόδια στα χέρια μας, η προσφορά θα ολοκληρωθεί το Μάρτιο του 2010.

Την επόμενη Παρασκευή, λοιπόν, τρέχουμε στα περίπτερα...
 
mix24p είπε:
Oι "Απαράδεκτοι" στο tv zapping από την επόμενη εβδομάδα.
Θα κυκλοφορήσουν σε συλλεκτική κασετίνα 8 dvd, με δύο επεισόδια στο κάθε δισκάκι.

Το περιοδικό θα δίνει κάθε εβδομάδα ένα dvd (στην τιμή των 6,90ευρώ), ενώ η κασετίνα κλείνει στο 16ο επεισόδιο ("Πληρωμένη Εκδίκηση").

Επειδή, όμως, γράφει πάνω "1ος Κύκλος" θέλω να πιστεύω ότι δε θα σταματήσει εκεί η προσφορά, ωστόσο πουθενά δεν αναφέρεται ότι θα δοθούν και τα επόμενα 31 επεισόδια της σειράς, χωρισμένα σε άλλους δύο "κύκλους" (θέλω να πιστεύω πως θεωρείται αυτονόητο).....

Με ένα απλό υπολογισμό, αν κάθε εβδομάδα παίρνουμε δύο επεισόδια στα χέρια μας, η προσφορά θα ολοκληρωθεί το Μάρτιο του 2010.

Την επόμενη Παρασκευή, λοιπόν, τρέχουμε στα περίπτερα...
Το διευκρινιζει, γραφει "τα 16 πρωτα επεισοδια" αρα φυσικα και θα συνεχιστει.

Αντε με το καλο...
 
Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να πάρουν κι άλλα σήριαλ σειρά... Η αρχή έγινε με τους Απαράδεκτους... Προς γνώσην και συμμόρφωση για μερικούς όταν δουν τι πωλήσεις θα κάνει το περιοδικό... (δε μπορούσαν να βάλουν 4 επεισόδια? μη μου πείτε ότι δεν έχουν χώρο στο δίσκο... εκτός και αν έχει extras μέσα....)
 
sunset89 είπε:
Νομίζω ότι ήρθε η ώρα να πάρουν κι άλλα σήριαλ σειρά... Η αρχή έγινε με τους Απαράδεκτους... Προς γνώσην και συμμόρφωση για μερικούς όταν δουν τι πωλήσεις θα κάνει το περιοδικό... (δε μπορούσαν να βάλουν 4 επεισόδια? μη μου πείτε ότι δεν έχουν χώρο στο δίσκο... εκτός και αν έχει extras μέσα....)

το όνειρο μας έγινε πραγματικότητα, οι Απαράδεκτοι σε DVD, εγώ την χαρά την έχω επειδή τα βλέπω στο διαδίκτυο.
 
Απαράδεκτοι την άλλη εβδομάδα???Τρέχχχωωωωωωωωω από σήμερα. Χωρίς να θέλω να μειώσω τις προσδοκίες μας, δεν ψυλλιάζομαι να έχει έξτρας. Να είμαστε και ευχαριστημένοι, αν έχει και καθαρή εικόνα. Αλλά τι λέω??Αυτά είναι λεπτομέρειες.Απαράδεκτοι να είναι και ότι να ναι.... :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Από την Παρασκευή μαζί με το TV Zapping (Mega-official magazine του σίριαλ Τα Μυστικά της Εδέμ , εεε αφού κάθε λίγο και λιγάκι μόνο αυτοί βγαίνουν, σαν το Hello και το OK! με την Μενεγάκη) σε DVD (ΤΟ ΖΗΤΑΓΑΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ!!) οι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ, βγήκε και σπότ, τα 2 πρώτα επεισόδια και η πολυτελής κασετίνα. Για όσους ακόμη περιμένουν να τελειώσει η επανάληψη της Τρύπας ή της Νταντάς για να δούν εκείνη την ώρα το σίριαλ αυτό.
 
2 επεισοδια / τευχος?? γμτ :(
 
Μας βρήκαν στην ανάγκη και μας πατάνε, βλέπεις... :p
 
6,90 κάθε τεύχος!Πάλι καλά που δεν είναι 11,40 όσο έκανε κάθε τεύχος όταν πρόσφερε cd!
 
Επειδή έχω να πάρω tv περιοδικό εδώ και χρόνια, ποιά μέρα βγαίνουν Πέμπτη, Παρασκευή??
 
ChristosM είπε:
Πάντως πέρισυ που είχα πάρει 2 τεύχη,τα είχα πάρει Πέμπτη που μόλις είχαν έρθει!Αθήνα πάντως Πέμπτη βγαίνει,μάλλον Παρασκευή είναι για την υπόλοιπη Ελλάδα
 
Πίσω
Μπλουζα