Oι Απαράδεκτοι (1991 MEGA)

Πολύ ωραίο. "Εμένα ο δικός μου θα τραγουδήσει και με τους Πελόμα Μπεκιού!". Μελλοντολογικές αναφορές.
 
Φωτογραφία του κύριου καστ.
 
Στο επεισόδιο "Χρόνια Πολλά" σε ένα σημείο ρωτάει ο Βλάσης τη Ρένια τι θα κάνει το βράδυ και απαντάει "θα πάω στη ντίσκο Samurai!".

Ήταν υπαρκτό μέρος αυτό;
 
Έστω και αργοροπημένα, πέσαν στα χέρια μου DVD των Απαράδεκτων αυτές τις μέρες!
 
Επειδή έχω ολίγον μπερδευτεί, τελικά πόσα DVD "Απαράδεκτοι" είχαν κυκλοφορήσει μέσω του περιοδικού που τα έδινε...; Και με ποια επεισόδια;
 
Κυκλοφόρησαν 24 DVDs με όλα τα επεισόδια, κανονικά!
 
whatohh είπε:
Όλα... εκτός από το special το Πρωτοχρονιάτικο.
Σωστός ο φίλος! Βέβαια το συγκεκριμένο προβλήθηκε στην εορταστική περίοδο του "Mega" για τα 20 χρόνια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πριν από λίγο είδαμε στο Mega με αφορμή την 25η Μαρτίου το επεισόδιο "Ζήτω Το Έθνος" , θα μας άρεσε το ερχόμενο καλοκαίρι να προβληθούν οι Απαράδεκτοι στην prime time zone αντί για τα σίριαλ που απέτυχαν φέτος εκτός από τις 2 σαπουνόπερες και το Νησί. απόσπασμα από το επεισόδιο των Απαράδεκτων.

 
πολύ καλή σειρά!!! Μου άρεσε η μουσική από τους τίτλους έναρξης.
 
Απλά με μία φράση: ΟΟΟΟΟΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!!!!
 
η καλυτερη σειρα που εχει βγει για μενα

σχεδον καθε μερα βλεπω απο ενα dvd με επεισοδια
 
Πρέπει να είναι η σειρά με τους πιο φανατικούς θαυμαστές, και όχι άδικα!
 
Σιγουρα ειναι απο της καλητερες σειρες ολων των εποχων.Ειδικα συγκεκριμενα επεισοδια βγαζουν απιστευτο γελιο.Απο τα αγαπημενα μου ειναι ο "ο φαλακρος δολοφονος" με τον κοντογιαννιδη.
 
Μία από τις καλύτερες ελληνικές σειρές. Η Παπαδοπούλου σεναριακά στα καλύτερα της.

Όντως κι εμένα το επεισόδιο με τον Κοντογιαννίδη και τους τρομοκρατημένους Γιάννη και Δημήτρα είναι από τα αγαπημένα μου :p
 
Εγώ γελώ πολύ με το επεισόδιο που η Δήμητρα ισχυρίζεται πως έχει γράψει ποίημα (που φυσικά είναι κλεμμένο από άλλον), ενώ πρώτα έχει αποτύχει παταγωδώς με εκείνο το περίφημο "Μυκήνες, Μυκήνες, Μυκήνες" .. :p
 
sunset89 είπε:
Εγώ γελώ πολύ με το επεισόδιο που η Δήμητρα ισχυρίζεται πως έχει γράψει ποίημα (που φυσικά είναι κλεμμένο από άλλον), ενώ πρώτα έχει αποτύχει παταγωδώς με εκείνο το περίφημο "Μυκήνες, Μυκήνες, Μυκήνες" .. :p
"Μυκήνες, Μυκήνες, Μυκήνες,

είστε από κείνες που μ' αρέσουνε,

που θα 'θελα να πάω με τον Σπύρο

να κάνω ένα γύρο,

να φάω κι έναν γύρο"!!!!

Πάντως το κακό με τη σειρά είναι ότι έχει λίγα επεισόδια. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί μόνο 48.
 
konkar είπε:
"Μυκήνες, Μυκήνες, Μυκήνες, είστε από κείνες που μ' αρέσουνε, που θα 'θελα να πάω με τον Σπύρο να κάνω ένα γύρο, να φάω κι έναν γύρο"!!!! Πάντως το κακό με τη σειρά είναι ότι έχει λίγα επεισόδια. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί μόνο 48.
Την ιδια απορια εχω και.Η σειρα εκανε πολυ μεγαλη επυτηχια οποτε για πιο λογο μονο 48 επεισοδια.
 
Πίσω
Μπλουζα