Playmobil. Τα δικά μας (ΟΧΙ στα κουτιά τους)

stayros είπε:
Καθως επισης και ενα ωραιοτατο Πειρατικο Καραβι

το οποιο το οφειλω στον φιλτατο phil_vr... :)

Προβολή συνημμένου 47424

Φιλιππε σε ΥΠΕΡευχαριστω!!!! :thanx2: :thanx2: :bow:
Tιποτα Σταυρο, χαιρομαι που βοηθησα φιλε μου. Και επειδη ξερω πως θα το εχεις σε μονιμο display καποια στιγμη, να εχεις ετσι το βαρκακι δεμενο στο πλαϊ. ;)

attachment.php
 
phil_vr είπε:
Tιποτα Σταυρο, χαιρομαι που βοηθησα φιλε μου. Και επειδη ξερω πως θα το εχεις σε μονιμο display καποια στιγμη, να εχεις ετσι το βαρκακι δεμενο στο πλαϊ. ;)
attachment.php
Σε ευχαριστω Φιλιππε! :)

Ομολογω να πω οτι ειναι ωραια ιδεα αυτη! :thumbup:
 
Νεα καλουδια!!! :D

DSC02436.jpg

Τα παραπανω αντιστοιχουν στα κατωθι σετακια...

1) 3522

3522.jpg

2)3459

3459.jpg

3)3495

3495.jpg

Δυστυχως εχουν καποιες μικροελλειψεις :(

αλλα αυτο διορθωνεται... :)

Ελπιζω να σας αρεσουν! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τα βρήκες στο Μοναστηράκι κι αυτά?Τέλεια!!!!Από τα πρώτα sets μου αυτά,που δυστυχώς δεν πρέπει να έχει απομείνει τίποτα!

Το σχολείο σου είναι διπλό,δηλαδή 8 θρανία και περισσότερες από 16 καρέκλες!
 
thebest20 είπε:
Τα βρήκες στο Μοναστηράκι κι αυτά?Τέλεια!!!!Από τα πρώτα sets μου αυτά,που δυστυχώς δεν πρέπει να έχει απομείνει τίποτα!Το σχολείο σου είναι διπλό,δηλαδή 8 θρανία και περισσότερες από 16 καρέκλες!
Στο γνωστο μερος κι αυτα...Ναι!!! :D

Το σχολειο οντως διπλο,αλλα δεν

με χαλαει καθολου! :D

Αυτο που με χαλαει ειναι οι ελλειψεις... :(

Διορθωνεται βεβαια μεσω του καταλογου

εξαρτηματων!!! ::)
 
Τα είχα και τα 3 και μάλιστα από τη LYRA.Το σχολείο προφανώς είχε κωδικό 3L16 (γιατί το έψαξα πρόσφατα - καμία διαφορά δεν είχε από αυτό).Από όσο θυμάμαι,από αυτά που έχουν μείνει η έδρα με την καρέκλα,2 θρανία χωρίς καρέκλες,το κρεβάτι του νοσοκομείου χωρίς τα πόδαράκια,και κάτι τραπεζάκια!

Πόσο τα αγόρασες όλα αυτά?Πάνω από 30??
 
Το σχολείο το έχω κι εγώ! Χωρίς το κουτί του όμως. Σύντομα θα πάω να τα πάρω από το εξοχικό και θα ανεβάσω φωτογραφίες! Ευτυχώς με την πολύτιμη βοήθειά σας, μπορώ τώρα να τα συναρμολογήσω στα σετάκια που ήταν αρχικά. Είναι όλα παλιά!
 
thebest20 είπε:
Πόσο τα αγόρασες όλα αυτά?Πάνω από 30??
Μαζι με τις φιγουριτσες που απεικονιζονται

στα δεξια...33 ευρω ολα μαζι! ;)
 
[edit] timehunter βάλε μια αγγελία εδώ για να είμαστε σύμφωνοι με τους κανονισμούς [edit]

σορρυ ενταξει την εβαλα.....

Κανένα πρόβλημα ;) Μόλις εγκρίθηκε.

Tα Off θα διαγραφούν σε λίγη ώρα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
timehunter είπε:
παιδια εχω κατι παρτς απο ενα καραβι (οχι πολυ παλιο αλλα μαζευω μονο τσιρκο και δεν με ενδιαφερει )οποιος προλαβει να μου στειλει προσω πικο μυνημα του το δινω
ευχαριστω
Παρά την καλή σου πρόθεση, θα σε παρακαλούσα να επαναδιατυπώσεις λίγο το ποστ σου.

Έτσι όπως το λες, παραπέμπεις σε αγγελία. Κάτι, που είναι σίγουρα εκτός θέματος (και ανάλογα την αγγελία, ίσως κι εκτός κανονισμών! ;) )

Ευχαριστώ πολύ!
 
συγνωμη θελω να χαρησω ενα καραβι το οποιο δεν ειναι ολοκληρωμενο αλλα σε κομματια οποιος το θελει μπορει να μου στειλει μυνημα να του το δωσω ....
 
timehunter είπε:
συγνωμη θελω να χαρησω ενα καραβι το οποιο δεν ειναι ολοκληρωμενο αλλα σε κομματια οποιος το θελει μπορει να μου στειλει μυνημα να του το δωσω ....
Σε παρακαλώ τότε, θες να ανοίξεις μια αγγελία εδώ, να βάλεις μερικές φωτογραφίες και να γίνεται εκεί η επικοινωνία?

Μην χαλάμε τη ροή του θρεντ - κρίμας είναι! :)

Ευχαριστώ! :)
 
Αφου ποσταρα στα υπολοιπα

να μην αφησω και αυτο το θρεντ

παραπονεμενο... :D

Νεα καλουδια!

Και αυτα απο το Μonastir MALL!!!

DSC02533.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Περίεργα τα πρόσωπα των 3 πειρατών!Μάλλον ανήκουν στο στοιχειωμένο πειρατικό καράβι!Είχε κανένα από αυτά πρόσωπο από την άλλη πλευρά?
 
thebest20 είπε:
Περίεργα τα πρόσωπα των 3 πειρατών!Μάλλον ανήκουν στο στοιχειωμένο πειρατικό καράβι!Είχε κανένα από αυτά πρόσωπο από την άλλη πλευρά?
Οι πειρατες ειναι αυτο το σετακι

Οχι,ολες οι φιγουρες ειναι μονοπροσωπες.
 
Να σας παρουσιασω και μια συλλογη μου ολοκληρωμενη... :D

DSC02567.jpg

Αφιερωμενη σε ενα ρετροφιλαρακι Πειρατη... :D

(ελπιζω μονο να μη μου παθει τιποτα :p :D)
 
Εδώ έχω πάθει εγώ την πλάκα της ζωής μου - αλήθεια πιστεύεις ότι ο And1 θα την βγάλει "καθαρή"? :biglaugh:

Ερώτηση: :what:

Τα καράβια είναι διαφορετικά ή είναι εικαστική παρέμβαση του κατόχου?! :D

Μέχρι στιγμή, το μόνο που είχα δει, ήταν το 1ο από δεξιά (μιλάω για πανιά και χρώματα γάστρας).
 
D@redevil είπε:
Εδώ έχω πάθει εγώ την πλάκα της ζωής μου - αλήθεια πιστεύεις ότι ο And1 θα την βγάλει "καθαρή"? :biglaugh:
Ερώτηση: :what:

Τα καράβια είναι διαφορετικά ή είναι εικαστική παρέμβαση του κατόχου?! :D

Μέχρι στιγμή, το μόνο που είχα δει, ήταν το 1ο από δεξιά (μιλάω για πανιά και χρώματα γάστρας).
Θελω να πιστευω πως θα το αντεξει... :)

Τα καραβια ολα ειναι διαφορετικα.

Εικαστικες παρεμβασεις μονο στις φιγουρες κανω...(προς το παρον) :p :D
 
:animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::animeek::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble::dribble: Μια χάρη θέλω μόνο !!!! Την άλλη φορα προειδοποιείστε με σας παρακαλώ δηλ. λυπηθείτε με!!!! Πάτησα ο άνθρωπος το πλήκτρο "PgDn" καταλάθος και είδα αυτό. Εεεεεεε πόσο ν αντέξω???? Stavros απλά :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
 
Πίσω
Μπλουζα