Playmobil

Είναι από το playmofriends.com όπου εκεί δεν χάνονται ποτέ photos!!!!!
 
Μην είσαι τόσο σίγουρος. Στο έχω πει και γω στο παρελθόν. Εχουμε ποστ σου με εικόνες κενα!!!! Κάνε το attachments στην τελική αν δεν θες να κάνεις αλμπουμ
 
Μην είσαι τόσο σίγουρος. Στο έχω πει και γω στο παρελθόν. Εχουμε ποστ σου με εικόνες κενα!!!! Κάνε το attachments στην τελική αν δεν θες να κάνεις αλμπουμ. Ένα επιπλέον κλικ είναι :)
 
δεν ξερω αν υπηρχε στ αληθεια ρομποτακι playmobil ή αν εγινε για τις αναγκες της ταινιας "ο ιπποτης της λακουβας" ,εδω θα βρειτε screenshots με το ρομποτακι και εδω θα δειτε ενα μπλε φορτηγο που γραφει "playmobil"
 
Υπάρχει αυτό το ρομποτάκι,είναι δεκαετίας 80, και επίσης στα καταστήματα στα 90s το είχαν σε μεγάλο μέγεθος,όπως στην ταινία!
 
thebest20 είπε:
Υπάρχει αυτό το ρομποτάκι,είναι δεκαετίας 80, και επίσης στα καταστήματα στα 90s το είχαν σε μεγάλο μέγεθος,όπως στην ταινία!
:thanx2: :thanx2: για την πληροφορια thebest20 :)
 
Κυκλοφόρησε η 3η σειρά από τις F?gures!!!!Ο τραγουδιστής (Justin Bieber) και το σκιάχτρο έχουν 2 πρόσωπα!Το άλλο πρόσωπο του τραγουδιστή είναι χάλια!

DSCF4337.jpg

DSCF4334.jpg

DSCF4335.jpg

DSCF4336.jpg
 
Τα νέα πρόσωπα είναι πολύ τρομακτικά,δείτε κι αυτό

index.php


Επίσης ένα παιδάκι λογικά θα τρομάξει αν διαπιστώσει πως μια φιγούρα έχει δύο πρόσωπα!
 
Με αφορμη οτι απο αυριο ξεκιναει στο Κλειστο Γηπεδο Μπασκετ ΟΑΚΑ

η παρασταση του Cirgue du Soleil "Alegria" ας δουμε ενα σχετικο

... :D
 
Καλά, είμαι τραγική! :D

Το άρθρο, ούτε που το διάβασα, αλλά το βιντεάκι το είδα κανα-δυο φορές - έτσι, για να το εμπεδώσω! :D

Συνήθως η Caprice μ' "εφοδιάζει" με κάτι τέτοια βιντεάκια (....και μου προκαλεί εγκεφαλικά! :D )
 
play&give2.jpg

PLAYMOBIL play & give

2 συλλεκτικές φιγούρες, αποκλειστικά για την Ελλάδα, με πλούσιο εξοπλισμό σε συνεργασία με το Σύλλογο Φίλων Παιδιών με καρκίνο ΕΛΠΙΔΑ.

Διαθέσιμες τον Νοέμβριο

play&give1.jpg
 
Πολύ ενδιαφέρουσες και οι 2!!!!!!!!!!H γυναικεία φιγούρα ακριβώς όπως είναι υπάρχει και στο 5148!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τέλεια!

Ευχαριστούμε για την πληροφορία! :)
 
Μήπως γνωρίζετε την τιμή τους?Όσο και να κάνουν,αν είναι ως 10 ευρώ το καθένα, αξίζουν!
 
Πάρα πολύ φθηνά!!!!!!!!!!Και αφού είναι για καλό σκοπό,ελπίζω να έχουν πολλές πωλήσεις!!!!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
To είδατε αυτό;;; Φύγαμε!!!

Από τις 7 Σεπτεμβρίου έως και την 1η Οκτωβρίου το The Mall Athens μας προσκαλεί σε ένα μαγευτικό ταξίδι στα παιδικά όνειρα, φιλοξενώντας την ενέργεια “PLAYMOBIL Magic 2012”.

Κατά τη διάρκεια του “PLAYMOBIL Magic 2012”, στην είσοδο του The Mall Athens θα μας υποδέχεται ένας τεράστιος κόκκινος δράκος, για να ακολουθήσουν υπέροχες πριγκίπισσες, η νέα γενιά πειρατών και η διάσημη ρωμαϊκή γαλέρα, το αφρικανικό καταφύγιo και βέβαια το περίφημο Κάστρο των Ιπποτών PLAYMOBIL. Και ένα μοναδικό έκθεμα: μία ολόκληρη βικτωριανή πόλη από συλλεκτικά κουκλόσπιτα PLAYMOBIL!

561132_484467804897831_1791091411_n.jpg
 
Τέλεια νέα,ειδικά η πόλη με τα σπίτια!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Μερικά playmobil megasets τα οποία δεν τα είχα ξαναδεί!!!!!!

Μερικά ακόμα!!!!!!!!

3226.jpg

3151.jpg

3152.jpg

3156.jpg

3157.jpg

3158.jpg

3159.jpg

3160.jpg

3164.jpg

3175.jpg

3181.jpg

3182.jpg

3200v1.jpg

3203.jpg

3227.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το πρώτο με το νοσοκομείο το έχω από τη Lyra! Είναι μέσα στη σακκούλα με όλα τα άλλα που πρέπει κάποτε να βάλω σε μια σειρά...
 
Πίσω
Μπλουζα