Playstation 4

Best news ever,τιποτα το σιγουρο περα απο ενα αινιγματικο χαμογελο στο τελος αλλα ετσι δεν ξεκινανε ολοι οι μεγαλοι ερωτες και καταληγουν σε παντρεια.


Αφου εγινε το προξενιο τα υπολοιπα ειναι θεμα χρονου.


Sony Computer Entertainment head of Worldwide Studios Shuhei Yoshida is a big Oculus Rift fan, it turns out. "We've got a couple of the development kits, and I tried it out and I love it," he told us in an interview this morning at E3 2013. Whether the PlayStation 4 will support it is another question. "No, it doesn't," Yoshida told us. Not yet, that is.When we asked whether the company's planning on offering support in the future, he only offered a "No comment" with a big smile
http://www.engadget.com/2013/06/12/playstation-4-oculus-rift/
 
Παιχνιδακια υπαρχουν αραγε ,για να δουμε.


Το θεμα ειναι οτι προσωπικως δεν βρηκα τιτλο για first day pick up.



Iσως ενα να ειναι το The Evil Within.





• Basement Crawl

• Driveclub

• Infamous: Second Son

• Killzone: Shadow Fall

• Knack

• The Order: 1886

• Secret Ponchos

• Assassin's Creed IV: Black Flag

• Battlefield 4

• Blacklight: Retribution

• Call of Duty: Ghosts

• Carmageddon: Reincarnation

• Contrast

• The Crew

• Cyberpunk 2077

• Daylight

• DC Universe Online

• Deep Down

• Destiny

• Diablo III

• Doki-Doki Universe

• Don't Starve

• Dragon Age: Inquisition

• Dying Light

• The Elder Scrolls Online

• The Evil Within

• FIFA 14

• Final Fantasy 14: A Realm Reborn

• Final Fantasy 15

• Galak-Z

• Hohokum

• Just Dance 2014

• Kingdom Hearts III

• Lords of the Fallen

• Mad Max

• Madden NFL 25

• Marc Ecko's Getting Up 2

• Mercenary Kings

• Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

• Mirror's Edge 2

• NBA 2K14

• NBA Live 14

• Need for Speed: Rivals

• Oddworld: Abe's Oddysee New N' Tasty!

• Outlast

• The Pinball Arcade

• PlanetSide 2

• Primal Carnage: Genesis

• Project: Heart and Soul

• Ray's The Dead

• Rocketbirds 2: Evolution

• Shadow Warrior

• Skylanders: Swap Force

• Sniper Elite 3

• Super Motherload

• Thief

• Tiny Brains

• Tom Clancy's The Division

• Transistor

• Trials Fusion

• UFC

• Warhammer 40,000: Eternal Crusade

• War Thunder

• Warframe

• Watch Dogs

• The Witcher 3: Wild Hunt

• The Witness

• Wolfenstein: The New Order
 
Bιντεo με το Ιnterface του ps4.

 
Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ όταν παίζω ένα game το κάνω για να μπαίνω στον κόσμο του για να ξεχνιέμαι λίγο για να ξεφύγω από τον πραγματικό, να εξερευνώ σαν να είμαι σε άλλα μέρη, να βλέπω στους NPCs σαν να ήταν υπαρκτά πρόσωπα και άλλα τέτοια ωραία. Αν ήθελα να κάνω παρέα και να μιλάω με τους φίλους μου, απλά δεν θα έπαιζα κάποιο game εκείνη την ώρα η αν έπρεπε να παίξουμε ντε και καλά κάτι, το πολύ πολύ να παίζαμε κανένα local Goldeneye deathmatch ή Mariokart να γελάσουμε και λίγο.

Έχουν πιάσει από τα μαλλιά την όλη "social" φάση και την έχουν τραβήξει υπερβολικά, στο τέλος δεν θα μείνει τρίχα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Nαι ,απο οτι δειχνει ψοφησε το graphics comparison και πεσαν ολοι στα social features.


Σημεια των καιρων ,εγω κανω blame το facebook για αυτο και οχι μονο και την νεολαια μας που ειναι μαθημενοι αλλιως.
 
Φωτο με τα περιεχομενα του κουτιου,λιτο το περιεχομενο εκτος απο το headphone set.


Nτωνη με ειχες φαει στο 3 να παρω ακουστικα ,ελπιζω να σε δω στο 4.





Sony-PS4.jpg
 
Άκρως νοσταλγικό και πορωτικό βιντεάκι ...


:headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:
 
!!!!!!! :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:

Νομίζω έδειξε σκηνες από το επερχόμενο GTA;
 
Aardvark είπε:
Φωτο με τα περιεχομενα του κουτιου,λιτο το περιεχομενο εκτος απο το headphone set.
Nτωνη με ειχες φαει στο 3 να παρω ακουστικα ,ελπιζω να σε δω στο 4.



Μάλλον είμαι ο πρώτος που το παράγγειλε εδώ μέσα... αλλά όχι για μένα :)

Το είχα γράψει και στο chat, 344 ευρώ!

Νίκο προς το παρόν δεν το βλέπω, ήδη έχω να ανοίξω την τωρινή γενιά μήνες.
 
Ναι αν οντως επαληθευτει οτι ισχυει το 344 οταν ερθει η στιγμη της παραλαβης θα ειναι ευκαιρια μεγαλη,εγω κατι οτι το μαθα αργα ,κατι το ρισκο της προπαραγγελειας που περιεχει και κατι οτι ακουγεται οτι θα βγει πακετο με το Vita που ισως τσιμπησω δεν το τολμησα.


Κατα τα αλλα θα σε περιμενω να το τσιμπησεις οταν με το καλο ερθει η ωρα και περιμενουμε την gamescom μεθαυριο να μαθουμε κανα νεο.
 
Το πετυχα και εγω και το παραγγειλα αν και ημουν σε διακοπες και η παραγγελια εγινε απο το κινητο.Για να δουμε αν θα το δωσουν και ποτε.
 
Aνακοινωθηκαν οι χωρες που θα ειναι διαθεσιμο το PS4 στο launch του.Στης 15 νοεμβριου θα κυκλοφορησεις σε Canada και united states και στης 29 νοεμβριου θα κυκλοφορησει σε Australia,Austria,Belgium,Denmark,Finland,France,Germany,Ireland,Italy,Luxembourg,Netherlands,New Zealand,Norway,Poland,Portugal,Russia,Spain,Sweden,Switzerland,United Kingdom,Argentina,Brazil,Chile,Colombia,Costa Rica,El Salvador,Guatemala,Mexico,Panama,Peru.

Οπως λογικα καταλαβατε η ελλαδα δεν υπαρχει πουθενα και η $ony ακολουθει τα βηματα της M$.Πιο πολυ σημαντικος ειναι ο Ελ σαλβαδοριανος gamer για την $ony παρα ο ελληνας gamer.

Eπισης οι τιτλοι που θα κυκλοφορησουν κατα το launch της κονσολας ειναι οι εξης:

Retail και ψηφιακοι:

NBA 2K14

Call of Duty: Ghosts

Skylanders Swap Force

Need for Speed: Rivals

Battlefield 4

Madden 25

FIFA 14

NBA Live

Killzone: Shadow Fall

DRIVECLUB

Knack

Assassins Creed 4: Black Flag

Watch Dogs

Just Dance 2014

LEGO Marvel Superheroes

Mονο ψηφιακοι:

Basement Crawl

Pool Nation Extreme

Contrast

Warframe

Pinball Arcade

War Thunder

N++

Minecraft

DC Universe

Planetside 2

Counterspy

ResoGun

Flower

Doki-Doki Universe

Hohokum

Tiny Brains

Super Motherload

Blacklight

Για μενα αδιαφορο launch οπως και του xbox one.
 
Αντε καλο 2014 στην αναμονη μαζι με τους φιλους τις Ms :D (Δεν θα μπορειτε να κανετε και πλακα στον Wally τωρα, κριμα :p )
 
Κατ' αρχάς η SONY δεν είχε πει ποτέ για παγκόσμια κυκλοφορία. Είχε πει πως θα ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ να είναι παγκόσμια η κυκλοφορία της κονσόλας. Αυτό κάνει μεγάλη τη διαφορά της σε σχέση με την MS και δεύτερον και κυριότερο δεν είναι ακόμη τελικό πως δε θα έρθει κονσόλα στην Ελλάδα πριν το 2014. Πολύ σύντομα θα ξεκαθαρίσει το τοπίο.
 
Παρότι Playstationάκιας, δεν με βλέπω και εμένα καθόλου βιαστικό. Τα παιχνίδια δεν με ενθουσιάζουν ακόμη, και θέλει καιρό για να βγούν τα καλά ακόμη...Μέχρι τότε θα έχουμε Beyond Two souls και GT6 οπότε δε βαριέσαι... :)
 
(μ'αρεσει που κανουν ολοι οτι δεν βλεπουν το Killzone στη launch list)
 
:D Ε καλα πως το περιμενατε δηλαδη ? 10 exclusive τιτλους στο λανσαρισμα ο καθενας ? Δεν γινονται αυτα ! Με multiplatform στην αρχη και απο 3-4 exclusive . :cool: Το killzone ειναι λογος αγορας και το driveclub ισως .Τα υπολοιπα τα γνωριζουμε ολοι καλα ανεξαρτητως ποια κονσολα συμπαθουμε περισσοτερο !
 
Other_Reality είπε:
Παρότι Playstationάκιας, δεν με βλέπω και εμένα καθόλου βιαστικό. Τα παιχνίδια δεν με ενθουσιάζουν ακόμη, και θέλει καιρό για να βγούν τα καλά ακόμη...Μέχρι τότε θα έχουμε Beyond Two souls και GT6 οπότε δε βαριέσαι... :)
Το αυτό και για μένα! :)

Άσε να βγει, να του "βγάλουν" τα μάτια, να τελειώσει με τα teething problems & βλέπουμε! :D
 
Η γνωστη σε ολους φημη που ειχε κυκλοφορησει οτι η sony και καλα σκεφτοταν να κυκλοφορησει πακετο που θα περιειχε το ps4 μαζι με psvita τελικα διαψευστηκε και επισημα και συγκεκριμενα απο τον προεδρο της sony στο ηνωμενο βασιλειο Fergal Gara ο οποιος μεσω του Official playstation magazine τονισε οτι δεν προκυται να υπαρξει πακετο με της δυο κονσολες μαζι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα