Playstation 4

Ajax87 είπε:
Ειναι δεδομενο οτι τα δυνατα gaming Pc μεχρι να βγει το Ps4 θα το εχουν ξεπερασει σε δυναμη (ή μαλλον ισως το εχουνε περασει ηδη.
Οπως φαίνεται από το link που έκανε ο Metalcandyman, από ότι φαίνεται έχει ξεπεραστεί ήδη εδώ και καιρό:

Unreal Engine Demo PS4 vs PC
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τασο γιαυτο ξεκινησε αυτη η κουβεντα γιατι αυτο που ποσταρες το ποσταρα και γω χθες στην προηγουμενη σελιδα.Καλα εκανες και το ξαναβαλες.
 
Ωπ, sorry, το ξέχασα πάνω στην βιασύνη να απαντήσω. Edited.
 
Tασο καλα εκανες και το εβαλες φιλαρακι δεν αναζητω πρωτεια εγω.Ισα ισα θα καταλαβουν και ωσοι δεν διαβαζουν προηγουμενες σελιδες.
 
Αυτο εννοουσα, οτι μαλλον το εχουν ξεπερασει ηδη! αλλα για πραγματα που δεν ειμαι 100% σιγουρος δεν θελω να ειμαι απολυτος :p
 
Βασικά το θέμα είναι να σταματήσουμε να δίνουμε τόση σημασία στην Unreal 4 σαν την μηχανή του μέλλοντος και καλά. Γιατί αν ρίξουμε και μια ματιά στις ήδη υπάρχουσες κονσόλες θα δούμε ότι τα καλύτερα σε γραφικά παιχνίδια βασίζονται σε άλλες μηχανές που χρησιμοποιούν τα exclusives τους και όχι στην Unreal 3 η οποία μάλιστα έχει πολλά προβλήματα στις κονσόλες.
 
Επειδη η ιστορια επαναλαμβανεται συνεχως για το ποια κονσολα η PC θα ειναι δυνατο,πιστευω οτι απο εδω και περα το ολο θεμα θα παιχτει στις αποκλειστικοτητες και μακαρι να δουμε ωραια πραγματα (ετσι πιστευω)!
 
Μόλις είδα αυτό το βίντεο και είπα να το μοιραστώ. Βασικά λέει δύο πράγματα, ότι τα specs έχουν μικρότερη σημασία από ότι η ευκολία ανάπτυξης και ότι το streaming των παιχνιδιών μπορεί να είναι η ειδοποιός διαφορά γιατί πολύ απλά -και αν είναι οικονομικά εφικτό- πιθανόν να μην ξαναχρειαστεί να αγοράσεις κονσόλα

 
[h=1]PlayStation DUALSHOCK?4 Controller[/h]

 
Αssasin Creed 4 για το PS4

 
Φοβερό διαφημιστικό ετοιμάζεται για το Playstation 4 με γενικό slogan...

Greatness Awaits!
 
Το βιντεο ειναι μουφα.Επικοινωνησε το αγαπημενο kotaku του Wally με την sony game division America και τους ειπανε οτι το βιντεο ειναι παπας.
 
Και το slogan αυτου

psgreatness.jpg


http://www.siliconera.com/2013/05/15/sony-trademarks-greatness-awaits-oh-wait-thats-the-ps4-marketing-slogan/#efIFHyZldyOyWU4I.99

Θα γελασουμε αρκετα με το παραπανω,κανω και εγω την αρχη σε παγκοσμια πρωτη με το "Player to see games awaits"
 
Απο αυριο μετραμε αντιστροφα για τις 10 Ιουνη,το παρακατω βιντεο της Σονυ μας δειχνει οτι ειναι μαυρο και τετραγωνο.

 




 
Μαυρο και τετραγωνο???? Κλασικη αντιγραφαρα του αξεπεραστου Game Cube.
 
Μαυρο και τετραγωνο???? Κλασικη αντιγραφαρα του αξεπεραστου saturn ...και του dreamcast "sega sports" ...και του pc engine αν το βάψεις μαύρο :p
 
Πάντως μετά την όχι και τόσο επιτυχημένη πορεία του PS3 (σε σχέση με τις 2 προηγούμενες γενιές που η sony είχε κατακτήσει την αγορά), πιστευω ότι θα ήταν καλύτερα να αλλάζανε επιτέλους όνομα στην κονσόλα. Η λέξη Playstation δεν νομίζω να περνάει σαν συνώνυμο του gaming πια.
 
Βιντεακι εστιασμενο στα επιμαχα σημεια,παντως εγω στο 1¨59 ειδα προβολι,αν οχι προβολι,ενσωματωμενη καμερα ,kinect,move whatever.




 
αυτό είναι η νέα κάμερα αλλά δεν θα είναι ενσωματωμένη
 
Πίσω
Μπλουζα