Star Wars

@ Ambu :

Καλά, τα smileys Jedi, είναι όλα τα λεφτά ! :p

Που στο καλό τα βρήκες ; :confused:
 
exetlaios είπε:
@ Ambu :
Καλά, τα smileys Jedi, είναι όλα τα λεφτά ! :p

Που στο καλό τα βρήκες ; :confused:
Look for the answer at my new sign, my dear friend exetlaios.

Seek and you shall find...

1. here

2. here

if you want more just say it... ;)

icon_lightsaber.gif
 
Ambu_Dare = THE LORD OF THE SMILEYS !

( ωχ, πάλι ιδέα θα σου έδωσα ... )
 
Όμως, δεν μου είπατε τελικά ποίες στολές επιλέξατε για την επόμενη συνάντηση.Μήπως το κρατάτε έκπληξη; :D
 
@pooky

Το θυμάσαι αυτό;

Σήμερα πήγα Super Market ξανά και έψαξα να το βρω.

Δυστυχώς το είχαν "μαζέψει"... κρίμα...

Μήπως όμως το πήρες εσύ;
 
Φίλε Ambu πριν από λίγο γύρισα από το Carrefour όπου έψαχνανα βρω Game Cube...... Έψαξα αλλά είχαν μόνο super man, cars, spider man και άλλα συναφή και δεν είχα τη τόλμη μαζί με την κοπελιά μου να ρωτήσω πωλητή αν υπάρχει............ :eek:

Δεν το εντόπισα πουθενά όμως. :D
 
pooky εγώ τα είχα εντοπίσει στα καταστήματα καλλυντικών la profumeria.Τσέκαρε εκεί αν έχει, διαφορετικά θα ψάξω μήπως βρω εδώ να σου στείλω :D

Δες και αυτό:http://www.gialamas.gr/detail.php?id=2956&PHPSESSID=c35b24fe994e61aa60f74fd30dde85be

*Θυμάμαι όταν μπήκα στο κατάστημα και μ'ενθουσιασμό πήρα τα δυο αφρόλουτρα που είχε. Η κοπέλα με κοίταξε με απορία και με ρώτησε τι ήταν αυτό. Τότε της είπα αυτό πρέπει να το βάλετε στη βιτρίνα γιατί μόνο αυτοί που ξέρουν καταλαβαίνουν την αξία του. Έκτοτε το είχε για βδομάδες και φρόντισε να προμηθευτεί και άλλα. Μετά από λίγο βέβαια το είδα και στο supermarket που ανέφερε ο φίλτατος pooky;)
 
Χμ! Νομίζω ότι η δόξα ανήκει στον Ambu!!!!
 
AAAA!!!!!

Εχει και κούπα με τον Μπομπ το Σφουγκαράκη!!!!!

LOL!!!!!
 
Αυτό το ξέρεις pooky? Κούπα Vader

b3156ju1.jpg
 
Μπου χου χου!!!

Σέλω κι εγκώ!!!!!
 
Μας εσβησε η candy......(κλαψ)
 
Αυτό το πινγκουινάκι linux-vader πολύ μου αρέσει!!! :D :D

telamonas.stokos το avatar σου μου θύμησε μια ιστοριούλα του περιοδικού βαβέλ, όπου ο superman γράφει στον τοίχο:"ο spiderman είναι μ@λ@κας" και μετά από λίγο γράφει ο spiderman :"ο superman είναι ο Clark Kent". :D :D :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Γλύκας! Πως τον τυπώνουμε σε αυτοκόλλητη διαφάνεια; Ο Darth Vader κάτω στο δρόμο τον ζητάει!!!!!
 
@pooky

Η δόξα ανήκει σε αυτόν που το σκέφτηκε και το πραγματοποίησε...

$$$$$$ στα ταμία.

Beware:

Gialamas price = 11,49 e

Super Market = 8,40 e (περίπου)

.
 
ΤΕ.ΛΕΙ.Ο..................Τα θελω!
 
Πίσω
Μπλουζα