Star Wars

Έφυγα...

Γύρισα... ήταν παλιά φωτογραφία... λυπάμαι έχει περάσει καιρός και έχει αλλάξει λιγουκάκι...

Από έτσι:

250pxleiabikinivn7.jpg


Έχει γίνει έτσι:

carriefishgrani57327494ab3.jpg


Και καλά κρατιέται θα μου πεις. Αλλά, δεν μου κάνει πια... Δεν θα πάρω, ευχαριστώ.
 
candy είπε:
Για το πρώτο...μμμμ...τ.η.ν...θ.έ.λ.ω Εντυπωσιακό μοντέλο!

Για το δεύτερο έχω μια άκρη και ίσως να μπορέσω να βρω κάποια!
 
Ambu @ ............... :confused: Δεν το πιστεύω!πως κατάντησε έτσι η παιδική μου φαντασίωση?
 
Φιγούρες υπάρχουν και σ'ένα μαγαζί στην ερμού καθώς πηγαίνεις για θυσείο. Εχει μεγάλη ποικιλία αλλά δεν ξέρω από τιμές τι παίζει... Ηταν κλειστό.
 
Καλά θα μας τρελάνουνε σήμερα!!!Στο ant1 έχει το episode Ι! Retro-zapping ολε...
 
Δεν το είδα candy...Δεν μου άρεσε ούτε το πρώτο ούτε το δεύτερο...Να πω την αλήθεια το δεύτερο δεν το έχω δει ποτέ ολόκληρο,στα μισά το έκλεισα..Εγώ είμαι της παλιάς γενιάς....Τα καινούρια επεισόδια μου δίνουν την αίσθηση ότι είναι για πολύ μικρές ηλικίες...
 
Δεν θα διαφωνήσω καθόλου μαζί σου, αλλά όπως και να'χει οι μάχες με τα φωτόσπαθα σου προκαλούν ρίγη συγκίνησης θες δε θες... :thumbup:
 
Star Wars Episode Ι: Η ταινία δεν έλεγε πολλά, η μουσική όμως απίθανη!!!:lasercannon:
 
Με τον Πόλεμο των Άστρων τι να πω?

Ότι έχω ξοδέψει μία περιουσία σε comics (συλλέκτης γαρ) ακόμα και τώρα και συνεχίζω με το Legacy?

Ότι έχω δει τις ταινίες πάνω από 30 φορές?

Ότι έχω action figures Obi-Wan, Darth Maul & Darth Vader?

'Οτι screensavers & wallpapers έχουν να κάνουν με το Star Wars?

Ότι και να πει κανείς είναι λίγο...

Το μόνο σίγουρο είναι ότι εάν κάνω ποτέ παιδιά θα τα εντρυφήσω στη μυθολογία του Πολέμου των Άστρων...

Στο δρόμο λοιπόν που χάραξε ο Darth Vader, o αρχηγός μας...

Vampire in a Cathedral
 
Μόνο το Star War Galaxies μην παίξεις γιατί είναι ψιλοπατάτα. :mad:
 
Αλήθεια γιατί δεν κύλησε το συγκερκιμένο MMORPG?

Vampire in a Cathedral
 
Γιατί όλοι καιγόμαστε στο Lineage 2.
 
!!

Παιδιά,

εκπληκτικες ταινίες τι να λέμε..αυτό που μου είχε κάνει ΤΡΟΜΕΡΗ εντυπωση είναι το ΤΕΛΟΣ του return of the jedi στην remastered edition...εκεί που όλοι πανυγιρίζουν και βλέπει ο Luke τον πατέρα του τον YODA και τον Obi...δεν θέλω να κάνω κανένα spoiler άλλα όποιος το έχει δεί δεν μπορεί παρα να αποδώσει τον σεβασμό του στον Lucas...εγώ έμεινα με τον στόμα ανοιχτό από την έκπληξη πάντως...!!!!!!!!:animeek:
 
My sword, my soul...




[edit] Αυτό το βίντεο δεν είναι διαθέσιμο [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
candy

To site που έχεις πραγματικά κεντάει. Το έκανα bookmark. Πολύ καλό video.

Well done...

Vampire in a Cathedral
 
Πίσω
Μπλουζα