Thundercats graded by AFA

Δεν ξέρω αν το γνωρίζετε αλλά κυκλοφορούν νέες μινιατούρες Thundercats. Βέβαια εκ πρώτης όψεως ο σχεδιασμός θυμίζει λίγο χμμ lego να πω?Τώρα για το πότε κ ΑΝ θα έρθουν εντώ στο Ελλάντα άγνωστο .Ορίστε κ ένα link με φωτο απο την σελίδα στο facebook
 
αυτα ειναι τα minimates κ κυκλοφορουν για διαφορες σειρες ghostbusteres - marvel heroes-street fighter και παει λεγοντας.. κ δεν θα κυκλοφορησουν ελλαδα οπως φαινετε δεν θα κυκλοφορηση κ η καινουρια σειρα!!
 
wheeled warrior είπε:
[...] κ δεν θα κυκλοφορησουν ελλαδα οπως φαινετε δεν θα κυκλοφορηση κ η καινουρια σειρα!!
E, αλίμονο! Είναι δυνατόν να μ' αρέσει κάτι και να κυκλοφορήσει στην Ελλάδα?... :mad:

and1 είπε:
[....]θυμίζει λίγο χμμ lego να πω?[...]
Να πεις, να πεις! Μην ντρέπεσαι! :biglaugh:
 
Tα minimates ειναι οτι πιο ασχημο εχει να κανει με το θεμα των φιγουρων.
 
Deathshadow είπε:
Tα minimates ειναι οτι πιο ασχημο εχει να κανει με το θεμα των φιγουρων.
Τώρα εσύ κάτι θες να πεις για το γούστο μου και με στεναχωράς! :biglaugh:

Πέρα από την πλάκα, προσωπικά δεν τα είχα ξαναδεί, αλλά οι φωτός στο facebook μου έβγαλαν μια συμπάθεια! :)

Θα τους έδινα μια ευκαιρία, αν έβγαιναν στην Ελλάδα! (heck, εδώ σκέφτομαι να τους δώσω μια ευκαιρία γενικότερα! :D )
 
Eιχα τον lion-o ειχαμε δυο μαλιστα γιατι ηθελε και ο αδερφος μου τον ιδιο,θυμαμαι που ειχε και εκεινο το μαραφετακι που το ακουμπουσες πισω στην πλατη του και φωτιζανε τα ματια του.Αν και ελαμπε ολοκληρο το προσοπο του σχεδον,καλα τοτε δεν ειχανε ακομη εφευρεθει τα led:p αλλα ητανε πολυ ωραια πατεντα για την τοτε γενια.Μαλιστα ειχε και εκεινον τον μοχλο πισο απο την πλατη που τον εκανες να κινειται το χερι οταν του κουμπονες το ξυφος των ιονων.

Ηθελα σαν τρελος το thundertank αλλα ητανε καπως ακριβο για την εποχη νομιζω κανα 5 χιλιαρικα? δεν θυμαμαι.Και ο mumrah τα σπαει ακομη και σημερα ειναι πολυ ωραια φιγουρα,αυτες οι συνγκεκριμενες πρεπει να ειναι ακριβες δεδομενου οτι ειναι factory sealed σε αυτη την συσκεβασια.Ειχα βρει cartriges απο gameboy ετσι που στοιχιζουνε κανα 20.000 δολαριακια,κοντα στην τιμη ενος συλεκτικου comic απο golden age.Aχ ποσα τετοια παιχνιδακια ειχαμε και τα πεταξαμε,τα χασαμε η τα διναμε σε αλλα παιδια ενω μεγαλωναμε :cry:









Γνωριζει κανεις οτι αυτη η σειρα action figures κατασκεβαστηκε απο την LJN που εφιαξε και καποια games οπως το spiderman για gameboy? Ποσο το μαλι αν επιτρεπεται?

Thundertank-1.jpg

Thundertank-3.jpg

Thundertank-2.jpg

Thundertank-4.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
D@redevil είπε:
Τώρα εσύ κάτι θες να πεις για το γούστο μου και με στεναχωράς! :biglaugh:
Πέρα από την πλάκα, προσωπικά δεν τα είχα ξαναδεί, αλλά οι φωτός στο facebook μου έβγαλαν μια συμπάθεια! :)

Θα τους έδινα μια ευκαιρία, αν έβγαιναν στην Ελλάδα! (heck, εδώ σκέφτομαι να τους δώσω μια ευκαιρία γενικότερα! :D )
Aγαπητη Ατρομητε Διαβολε μη χαλιεσαι, αν σ'αρεσουν αγορασε τα! :) Αλλα σοβαρα τωρα βλεπεις πχ στην Τσιταρα καποιο σεξ απιλ;Γιατι εγω βλεπω κατι σαν κυβο Μaggi.Περα απο την πλακα τα minimates τα θεωρω σπαταλη χρηματων.Σιγουρα υπαρχουν πολυ καλυτερες φιγουρες για να κανεις συλλογη.Εγω πχ συλλεγω φιγουρες της DC Direct.
 
Lol! :D

Παιχνίδια είναι - με φαίνονται όμορφα! #)

Άσε που αν βλέπω στην Τσιτάρα σεξ απίλ, έχουμε πρόβλημα! Κοριτσάκι είμαι! :wub:


Να με πεις για το Λάϊονο, μάλιστα! Να το συζητήσουμε! :flower:


Heck, μάλλον πρέπει ν' αρχίσω να γράφω στις Bibibo! :biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα