Uncharted 3: Drake’s Deception

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.887
Αντιδράσεις
3.887
Μετα τις ζουγκλες του Αμαζονιου και τα χιονια των βουνων ο soon to be a movie Νathan Drake επισκεπτεται τις ερημους σαν αλλον Λορενς της Αραβιας.

Can't wait as usual.

Uncharted-3-game-art_290.jpg


uncharted-3-desert_510.jpg
uncharted-3-village-art_510.jpg


Eδω για περισσοτερα

http://popwatch.ew.com/2010/12/09/uncharted-3-first-look/

 
θα είναι απλά ένα έππος, τίποτα παραπάνω - τίποτα λιγότερο.
 
Αυτα ειναι! θα λιωσουμε παλι!
 
Can't wait. Από τις πιο ευχάριστες στιγμές στο PS3.
 
Απίστευτα ευχάριστο νέο. Τα έχω λιώσει τα δύο πρώτα! Τα καλύτερα παιχνίδια του PS3 για μένα.
 
Φοβερό το πρώτο που τελείωσα πριν από λίγο καιρό. Το 2 δεν το ξεκίνησα ακόμα αλλά αν κρίνω απο το 1ο πρέπει να είναι απίστευτο. Ένα έχω να τους προσάψω.

Πολλές φορές μοιάζει σαν να παίζεις μία ταινία όπου μόνο κινάς τον χαρακτήρα και σημαδεύεις. Το παιχνίδι είναι σχεδιασμένο για το wow factor. Δεν έχει καμία τρομερή πρόκληση. Τουλάχιστον το 1ο.

Τώρα για το 3, ελπίζω να βελτιώσουν και άλλο τους μηχανισμούς και να δώσουν στο Drake και κάτι άλλο να κάνει πέρα απο το Main storyline!!
 
Δε βλεπω την ώρα!!!!!!
 
Πες μου ότι υπέκυψες και έβαλες το PS3 σε λειτουργία!!!!!!!!
 
Φυσικά!!! Αν και είναι δώρο, θα τα έσκαγα άνετα για ενα τετοιο σύστημα αντί για αναβάθμιση του Η\Υ που σε 1 χρόνο από τώρα θα έπαιζε το 30% απ'ο,τι θα κυκλοφορούσε. Εχω επίσης παίξει τα Uncharted 1 και 2 και έχω μείνει εκστασιαζμένος!! Οποτε ανυπομονώ για το 3.

Πηγαινε τώρα στο θρεντ με το kinect ;) :D
 
Ε, υπερβολικό σε βρίσκω με τα pc. Πια δεν χρειάζεται να σκας πολλά για να παίζεις, εκτός και αν είσαι...... εγώ.

Περιμένω το 3ο της σειράς, αν και τα δύο πρώτα μου φάνηκαν απλώς πολύ καλά.
 
με ενα 500 αρικο φτιάχνεις ενα αξιοπρεπέστατο gaming μηχάνημα
 
Δεν το συνεχίζω, θα βγούμε οφ/τοπικ.
 
Tι εχουμε εδω.

drake_sboxart.jpg


uncharted33.jpg


uncharted32.jpg


uncharted_34.jpg
 
πάλι μαντάρα τα έκανε, πάει το αεροπλάνο.... την άλλη το τρένο, το πλοίο , τί θα γίνει με αυτόν; Τελειώνουν και τα οχήματα όχι τίποτα άλλο... στο 4 θα έχει συντρίμια από υποβρύχιο μάλλον χαχαχαχαχα
 
Στο 4ο θα πηγαίνει στην Area 51 και θα βουτάει ιπτάμενους δίσκους!!!!!!!!

Τρελά γραφικά πραγματικά. Με πείσατε να το πάρω day 1.
 
To παιχνίδι είναι μακράν ότι καλύτερο υπάρχει αυτή τη στιγμή...Οπότε λογικά έτσι θα συνεχίσει. Σε ότι αφορά τα σχόλια για το πρώτο, όσοι δέν έχετε παίξει το δεύτερο δέν έχετε ιδέα για πόση βελτίωση μιλάμε σε όλους τους τομείς. Χαίρομαι μόνο που φαντάζομαι τι θα κάνουν στο καινούργιο της σειράς !
 
E E έρχεται!!! Αλήθεια απο συμπρωταγωνίστριες του Drake θα παίζει τίποτα καλό?? :p :p

ChloeOrange.jpg
 
Πάντως ρε παιδιά, απορώ, πως μια εταιρία σαν την Naughty Dog, η οποία έβγαζε mainstream τίτλους όπως το Crash Bandicoot και Jak and Daxter, εννοώ παιχνίδια χωρίς ιδιαίτερες τεχνικές προδιαγραφές, έφτασε να ξεζουμίζει το Playstation 3, με αυτόν τον τίτλο!!!

Οι υπόλοιπες εταιρίες, θα έπρεπε κανονικά να φτιάχνουν "παπάδες" στην συγκεκριμένη κονσόλα!
 
DINO είπε:
Πάντως ρε παιδιά, απορώ, πως μια εταιρία σαν την Naughty Dog, η οποία έβγαζε mainstream τίτλους όπως το Crash Bandicoot και Jak and Daxter, εννοώ παιχνίδια χωρίς ιδιαίτερες τεχνικές προδιαγραφές, έφτασε να ξεζουμίζει το Playstation 3, με αυτόν τον τίτλο!!!
Οι υπόλοιπες εταιρίες, θα έπρεπε κανονικά να φτιάχνουν "παπάδες" στην συγκεκριμένη κονσόλα!
Φαίνεται έπεσε τρελό R&D. Το μυστικό τους πρέπει να είναι το πολύ motion capturing που έχουν κάνει. Έχουν πάρα πολλά animation keys και ως εκ τούτου λιγότερο interpolation κάτι που έχει ως αποτέλεσμα την φυσικότατη κίνηση! Προφανώς πήρανε και τεχνογνωσία early on απο την sony.

Όπως και να χει είναι τεράστια η διαφορά ποιότητας των Uncharted σε σχέση με τους υπόλοιπους τίτλους της εταιρίας!!
 
Πίσω
Μπλουζα