Uncharted 3: Drake’s Deception

Το γελοιοποίησε κλασικά ο παρουσιαστής! Το game φαίνεται φοβερό πάντως!!
 
2 gameplay trailers.

The roof is on fire!!

 
Ανεβηκε ενα multiplayer beta demo και κατεβηκε ,δυστυχως στο update που ηθελε το ps3 εκανε restart και ετσι δεν το ειδα.


Kριμα που ειναι multi αλλα για να παρεις μια ιδεα καλο ειναι.



Υ.ς Ειναι για plus αλλα το κατεβαζουν ολοι για λιγο ακομα.
 
Περιμένω πως και πως!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ο γιες!!!!! Ο ΓΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!
 
Γιεγιές, δεν θέλουμε να γίνεις γιεγιές... :p

(σε τόνο αλά Κακοφονίξ)
 
Έχω επενδύσει γύρω στις 3 ώρες gameplay πάνω του μέχρι στιγμής, και το παιχνίδι είναι ακριβώς ότι υπόσχεται. Σε κάποια σημεία τα γραφικά σε αφήνουν με το στόμα ανοιχτό (π.χ στο δάσος στην Γαλλία, πριν φτάσεις σε ένα πύργο, απλά δεν υπάρχουν οι φωτισμοί, τα χρώματα και η γεωμετρία). Όσοι πιστοί προσέλθετε. Για να γκρινιάξω λιγάκι, έχει μερικά σπαστικά σημεία, όπου δεν είναι προφανές το πού θα πρέπει να πας, χάνεσαι λιγάκι ορισμένες φορές κάνοντας άσκοπες βόλτες, αλλά μέχρι εκεί. Όλα τα υπόλοιπα είναι τέλεια, και η naughty dog έχει ξεφύγει αρκετά στην παραγωγή, αφού συναντάς στο παιχνίδι μέχρι procedurally generated ωκεανό με κάθε κύμα να χτυπά διαφορετικά το πλοίο που επιβαίνεις, και να σε κουνάει ανάλογα, ενώ η δουλειά που έχει γίνει με την άμμο είναι νομίζω ότι καλύτερο έχει γίνει σε video game με ανάλογο setting.

Επίσης η ελληνική μετάφραση είναι εξαιρετική πραγματικά, με σωστή απόδοση των διαλόγων και των κειμένων που αφορούν στο χειρισμό, στα μενού κλπ. Επιτέλους !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το παιχνιδι ειναι ταινια κανονικη,αν καποιο ειναι first day buy για μενα ειναι αυτο,παρολαταυτα την δεδομενη στιγμη εχω ριξει ολη μου την προσοχη στα ρετρο και θα πρεπει να περιμενει να πεσει η τιμη.




 
Kαι εγώ με μία promo version είμαι βασικά, που θα πρέπει να την επιστρέψω (σνίφ) , αφού την προμηθεύτηκα για δουλειά (μαζί με κάτι άλλα για το move) . Φυσικά, έβαλα κατευθείαν το uncharted, τα άλλα μπορούν να περιμένουν ! Άν και θα το τερματίσω γρήγορα, όταν πέσει η τιμή του θα το αγοράσω, για να ξαναχαζέψω λιγάκι τα σημεία που μου άρεσαν περισσότερο.
 
Other_Reality είπε:
Έχω επενδύσει γύρω στις 3 ώρες gameplay πάνω του μέχρι στιγμής, και το παιχνίδι είναι ακριβώς ότι υπόσχεται. Σε κάποια σημεία τα γραφικά σε αφήνουν με το στόμα ανοιχτό (π.χ στο δάσος στην Γαλλία, πριν φτάσεις σε ένα πύργο, απλά δεν υπάρχουν οι φωτισμοί, τα χρώματα και η γεωμετρία). Όσοι πιστοί προσέλθετε. Για να γκρινιάξω λιγάκι, έχει μερικά σπαστικά σημεία, όπου δεν είναι προφανές το πού θα πρέπει να πας, χάνεσαι λιγάκι ορισμένες φορές κάνοντας άσκοπες βόλτες, αλλά μέχρι εκεί. Όλα τα υπόλοιπα είναι τέλεια, και η naughty dog έχει ξεφύγει αρκετά στην παραγωγή, αφού συναντάς στο παιχνίδι μέχρι procedurally generated ωκεανό με κάθε κύμα να χτυπά διαφορετικά το πλοίο που επιβαίνεις, και να σε κουνάει ανάλογα, ενώ η δουλειά που έχει γίνει με την άμμο είναι νομίζω ότι καλύτερο έχει γίνει σε video game με ανάλογο setting.
Επίσης η ελληνική μετάφραση είναι εξαιρετική πραγματικά, με σωστή απόδοση των διαλόγων και των κειμένων που αφορούν στο χειρισμό, στα μενού κλπ. Επιτέλους !
Θα συμφωνησω σε ολα με τον Αλεκο αλλα δυστυχως με εχει ξενερωσει κατι πολυ βασικο:οι μαχες ειναι πολυ ψευτικες με το στοχακι στο κεντρο και θυμιζουν πολυ το Uncharted 1.

Στο 2 ηταν πολυ πιο αληθοφανεις και με πολυ καλυτερη κινηση.Κατα τα αλλα ειναι πραγματικα εξαιρετικο ομως ΜΟΝΟ στα βιντεο ανωτερο απο το 2.Οσον αφορα το gameplay δεν βρηκα κατι ιδιαιτερο σε σχεση παντα με το 2.
 
Gyubrush είπε:
Θα συμφωνησω σε ολα με τον Αλεκο αλλα δυστυχως με εχει ξενερωσει κατι πολυ βασικο:οι μαχες ειναι πολυ ψευτικες με το στοχακι στο κεντρο και θυμιζουν πολυ το Uncharted 1.Στο 2 ηταν πολυ πιο αληθοφανεις και με πολυ καλυτερη κινηση.Κατα τα αλλα ειναι πραγματικα εξαιρετικο ομως ΜΟΝΟ στα βιντεο ανωτερο απο το 2.Οσον αφορα το gameplay δεν βρηκα κατι ιδιαιτερο σε σχεση παντα με το 2.
Έχουν πράγματι γραφτεί πολλά για το νέο σύστημα σκόπευσης και πόσο δυσχεραίνει το παιχνίδι. Δεν το έπαιξα για να έχω ιδίαν άποψη, αλλά όπου υπάρχει καπνός......
 
divined είπε:
Έχουν πράγματι γραφτεί πολλά για το νέο σύστημα σκόπευσης και πόσο δυσχεραίνει το παιχνίδι. Δεν το έπαιξα για να έχω ιδίαν άποψη, αλλά όπου υπάρχει καπνός......
Moυ θυμιζει λιγο 8bit first person shoot em up υπο μια εννοια..Δεν ξερω βεβαια αν αυτο ειναι καλο η κακο! ::)

Ειναι πραγματικα πολυ εντυπωσιακα τα γραφικα,αλλα δεν μου εκαναν την εντυπωση που μου ειχε κανει η μεταβαση απο το 1 στο 2.

Φανηκε οτι μαλλον εχουν εξαντλησει πλεον τα ορια hardware του ps3 οι εταιριες.
 
Το παίζω αυτές τις μέρες και σχεδόν το τελείωσα, πλησιάζω προς το τελικό boss. Εντυπώσεις: αν και είμαι παλιά καραβάνα gamer, έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό σε πολλές περιστάσεις, τόσο από τα γραφικά του, όσο και από τις στιγμές δράσης. Το μόνο κακό είναι ότι ουσιαστικά είναι μια από τα ίδια. Δηλαδή όσοι έχουν παίξει τα δύο πρώτα παιχνίδια της σειράς, θα νιὠσουν ότι παίζουν ένα είδος expansion, πολύ καλού μεν, expansion δε. Οι υπόλοιποι "αμύητοι" στις περιπέτειες του Nate- όσοι υπάρχουν τελος πάντων- θα πάθουν την πλάκα τους, είναι βέβαιο.
 
Πίσω
Μπλουζα