Uncharted 3: Drake’s Deception

and1 είπε:
[....]Η Ελληνική έκδοση έχει υπότιτλους στα Ελληνικά? Το ρωτάω διότι αυτό που έπαιξα έκανε μεν μετάφραση αλλά μόνο στα κεφάλαια κ στους γρίφους. Όταν έπαιζε κάποιο βίντεο δεν μου εμφάνιζε απο κάτω Ελληνικούς υπότιτλους
Κανονικά και με το νόμο! Όπου είχε υπότιτλους, οδηγίες, συμβουλές, ονόματα κεφάλαιων ήταν όλα στα ελληνικά και μάλιστα μια εξαιρετική απόδοση όλων των στιχομυθιών!

Επαγγελματικότατη δουλειά - όχι μια "τσαπατσουλιά" που γίνεται συνήθως όπου υπάρχουν ελληνικά!.... Δεν ξέρω ποιος / ποιοι επιμελήθηκαν, αλλά το αποτέλεσμα είναι άψογο! ;)
 
Το τελείωσα και εγώ σήμερα. Τα πανέμορφα γραφικά του, για ακόμη μία φορά καθηλώνουν και δείχνουν ότι εκεί στην Naughty Dog είναι εξαιρετικά "διαβασμένοι" ως προς το τεχνικό κομμάτι. Αν και το παιχνίδι χαρακτηρίζεται ως interactive movie απο πολλούς, προσωπικά το απόλαυσα απο όλες τις απόψεις με μόνη παραφωνία την όντως αδικαιολόγητη απουσία κάποιων χαρακτήρων απο ένα σημείο και μετά. Τα γραφικά, τα physics, τα QTA και γενικά το όλο στήσιμο με κάνουν να περιμένω πως και πώς το Last of Us!!!
 
Οταν μιλας για απουσία χαρακτήρων, αναφέρεσαι στην απουσία της Chloe από τη μέση κι ύστερα, σωστά; Προφανώς ήθελαν να δώσουν βάρος στη σχέση της Ελενας με τον Drake, κατι που αποδείχτηκε στο τελος ;) . Το παιχνίδι δεν είναι Interactive movie! Ελεος! Αμα είναι ετσι, τότε και το tomb raider είναι επίσης interactive movie, αφου παίζεται με τον ίδιο τρόπο!!

Ανυπομονώ για το Last of us!!!
 
Πίσω
Μπλουζα