ΑΝΟΙΧΤΗ πρόσκληση για...3o Sensiblogathering !!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Τα 2009 rosters με αφήνουν παγερα αδιαφορο (δηλαδη ζηλευω που δεν μπορώ/δεν ξερω να τα βάλω στην Α600 μου).

Μπορώ να φέρω το CD32 μου αν φέρει καποιος extra TV με SVIDEO και games.

Εναλακτικα μπορώ να φέρω τον CPC6128...

(Αρκεί να μπορεί και ο Ηρακλής...)
 
Πολύ καλό το poster saulot, να δώσεις συγχαρητήρια στον καλλιτέχνη !
 
Δεν εχω τρόπο να περάσω το adf σε floppy mano...
 
Δηλ. δίσκο δεν έχει η A600,έτσι;
 
Έχω βαλει μια CF αλλα παει *&%^$.

Προσπαθουμε με τον mike (δηλαδη αυτός προσπαθεί) να περάσει whdload με swos για το πρωταθλημα αλλα δεν εχω τρόπο να περασω το adf στην amiga γιατι δεν εχω βρεί συμβατη cf για να μπαίνει στο πλάι.

Και δέν βλέπει το pc την cf που χρησιμοποιώ για σκληρό (κατι που ο mike λεει οτι το δικό του κάνει κανονικά...) και θελει να την φορμάρει.

Γενικά θελω να δείρω τον τύπο που εφτιαξε το FFS (FastFileSystem), στο linux μπορώ να δαβάσω σχεδόν τα πάντα (xfs,reiserfs,ext2-3-4,ntfs,fat32,fat16,hfs,GODfs etc...) εκτός απο ffs.

FFS δηλαδη...
 
Saulot, βρήκατε καμμιά πατέντα να παίξει το SWOS στο cd32 ? Θα μπορούσα να φέρω και το δικό μου. Αυτό που υπάρχει στις συλλογές είναι το παλιό, και διαφέρει απο αυτήν την έκδοση που παίζουμε. (δέν ξέρω κατα πόσο βέβαια...) Επίσης στο θέμα με τα rosters νομίζω ότι τα παλιά έχουνε περισσότερο πλάκα...(Giobanni, mitsibonas klp....)
 
Other_Reality είπε:
Saulot, βρήκατε καμμιά πατέντα να παίξει το SWOS στο cd32 ? Θα μπορούσα να φέρω και το δικό μου. Αυτό που υπάρχει στις συλλογές είναι το παλιό, και διαφέρει απο αυτήν την έκδοση που παίζουμε. (δέν ξέρω κατα πόσο βέβαια...) Επίσης στο θέμα με τα rosters νομίζω ότι τα παλιά έχουνε περισσότερο πλάκα...(Giobanni, mitsibonas klp....)
Δέν εχω νεα απο το ηρακλειο ακόμα αλλα δεν το βλέπω πιθανό...

Το μόνο που μπορεί να παίχτεί ειναι το international champions (η κατι τετοιο).

Αν έχεις pal φερτο και θα φέρω collections και χειριστήριο.
 
manos426f είπε:
Σώθηκες Μάνο. Ετοίμασε το στομάχι σου από τώρα για τις απαντήσεις...

12axronosFPS: Ti einai Amiga;

Pinobafouskaipaizopro: Ti lew r man0426foy p t pks0 snsibl;el gt ta pks1s ssisblelele af to pr0 in p0li p0li kltero ha0ha0

moufagantobiftekim0u: man0 ksris p mp0r0 n katbas0 ayt0 sensible einai klter0 apo fifa kai mip0s th trexi sto IP0d kai sto Wii m0u;
 
Έλα βρε Άλκη,μην είσαι υπερβολικός,μια χαρά κόσμο έχει κι εκεί... ;)
 
Απλά η πικρή πείρα χρόνων με έχει διδάξει ότι παίκτες για retro gatherings σε generic forums δεν βρίσκεις με τίποτα... εδώ στο GRM και βλέπεις ότι υπάρχει δυσκολία.
 
Θα έρθει και ο Month κατα 90% και αλλο ενα ατομο, παιζει και 2

Σίγουρα δεν μπορεί να φέρει κανείς μια 3η amiga?

Amigos?

Rygar?

Alkis?
 
Εγώ δεν θα έρθω ρε συ Sau... :( υποχρεώσεις.
 
Ίσως περάσω και εγώ να γνωριστούμε. Δεν ξέρω εάν θα συμμετάσχω γιατί μόνο Kick Off 2, έπαιζα στην Amiga 500 μου. Δεν πήρα ποτέ δυστυχώς Α1200 μιάς και είχα ήδη γυρίσει σε pc.
 
Φιλε αν επαιζες kick off δεν θα εχεις προβλημα στο sensible και πρωτη φορα να παιξεις.

Και εγω το sensible σε PC 386 το επαιξα πρωτη φορα, και μαλιστα με πληκτρα.
 
Αυτό που όλοι δηλώνουν Kick Offers και κανείς δεν έρχεται στα τουρνουά της ΚΟΑ πολύ μου τη δίνει... :)
 
εγώ έχω μόνο μια amiga 500...
 
Μονο η 500 σου εχει μείνει ρε θηρίο?

Παίζει και σε αυτή το 96/97 πάντως...
 
Saulot είπε:
Μονο η 500 σου εχει μείνει ρε θηρίο?Παίζει και σε αυτή το 96/97 πάντως...
άστα ρε φίλε.. και δεν της έχω και mouse είμαι τραγικός :( .. το 96-97 δεν είναι world? αν ναι το world ειναι AGA (και ειναι AGA εξαιτίας του περιστρεφόμενου R στα replay.τραγικό)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα