ΑΝΟΙΧΤΗ πρόσκληση για.....Sensiblogathering !!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Θα είμαι και εγώ εκεί.
 
Olorin είπε:
Αν έρθει και ο Άλκης ίσως να μας συμβουλεύσει γιατί από ό,τι έχω ακούσει νομίζω είχε πάρει μέρος σε ένα τοπικό τουρνουά με κάτι κολλητούς του για ένα άλλο παρόμοιο παιχνιδάκι... Tip Off νομίζω το έλεγαν... :p
:animlaugh: Λοιπόν, το θέμα έχει ως εξής: αν είμαστε 10+ άτομα μάλλον δεν γίνεται να παίξουμε έναν όμιλο "όλοι εναντίον όλων" διότι οι αγώνες γίνονται πολλοί.. εγώ δηλαδή θα το έκανα αλλά δεν ξέρω πόσο "άρρωστοι" θα είναι οι υπόλοιποι. Μπορούμε να σχηματίσουμε δύο ομίλους, και οι τέσσερις πρώτοι πχ. να παίξουν playoffs μέχρι τελικό.

Μάνο αν θες μπορώ να φέρω το laptop μου με το σχετικό software για τη σωστή καταγραφή αποτελεσμάτων. Όσο λάτρεις του ρετρό κι αν είμαστε, δεν λέει να καταφύγουμε στην πατροπαράδοτη μέθοδο της... χαρτοπετσέτας! :)

GroupJ.jpg
 
θα φερω whiteboard, ασε τη χαρτοπετσετα
 
Θα ερθω. θα φερω και ενα joystick, αν και απ'οτι φαινεται υπαρχουν αρκετα.
 
Μάλλον negative γιατί η γυναίκα εφημερεύει την Κυριακή οπότε εγώ θα πάρω το πρωτάθλημα του babysitting! :xm:

Θα την ψάξω μπας και μπορεί η κανονική babysitter να έρθει την Κυριακή το πρωί (χλωμό...) γιατί γουστάρω και σίγουρα δεν υπάρχει κανένας άλλος συμμετέχοντας που να μην έχει παίξει Sensible ούτε μια φορά στην ζωή του πριν από το event. Δεν θέλετε να το χάσετε αυτό... :p

(1 ευρώ έκαστος για την διασκέδαση που θα σας προσφέρω με την "μαεστρία" μου, μπας και καλύψω το κόστος της babysitter) :) :) :)
 
Maddog είπε:
Μάλλον negative γιατί η γυναίκα εφημερεύει την Κυριακή οπότε εγώ θα πάρω το πρωτάθλημα του babysitting! :xm:
Θα την ψάξω μπας και μπορεί η κανονική babysitter να έρθει την Κυριακή το πρωί (χλωμό...) γιατί γουστάρω και σίγουρα δεν υπάρχει κανένας άλλος συμμετέχοντας που να μην έχει παίξει Sensible ούτε μια φορά στην ζωή του πριν από το event. Δεν θέλετε να το χάσετε αυτό... :p

(1 ευρώ έκαστος για την διασκέδαση που θα σας προσφέρω με την "μαεστρία" μου, μπας και καλύψω το κόστος της babysitter) :) :) :)
Αν όντως ισχύει η παραπάνω ατάκα και πράγματι δεν έχεις ξαναπαίξει Sensi, προσφέρομαι να καλύψω τα έξοδα της babysitter αν δεσμευτείς να παίξεις αντίπαλός μου και μετονομάσεις την ομάδα σου σε SEGA F.C... :p :D
 
Φυσικά ισχύει, το είπα άλλωστε και στο αρχικό post. Γενικά δεν παίζω ποδοσφαιράκια. Ειδικά το Sensible δεν έτυχε ούτε για πλάκα. Ποτέ δεν είναι αργά. :p
 
Maddog είπε:
Φυσικά ισχύει, το είπα άλλωστε και στο αρχικό post. Γενικά δεν παίζω ποδοσφαιράκια. Ειδικά το Sensible δεν έτυχε ούτε για πλάκα. Ποτέ δεν είναι αργά. :p
Πόσα είπαμε δίνετε στην babysitter??? :p

//Αν είναι εμφανίσιμη, υπάρχουν και εναλλακτικοί τρόποι πληρωμής... :cool: :p ;)
 
alkis21 είπε:
Μάνο αν θες μπορώ να φέρω το laptop μου με το σχετικό software για τη σωστή καταγραφή αποτελεσμάτων. Όσο λάτρεις του ρετρό κι αν είμαστε, δεν λέει να καταφύγουμε στην πατροπαράδοτη μέθοδο της... χαρτοπετσέτας! :)
GroupJ.jpg

Saulot είπε:
θα φερω whiteboard, ασε τη χαρτοπετσετα
Ό,τι αγαπάτε μάγκες...

ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΜΕΝΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ:

1.Saulot -->Α600,2 joysticks,1 TV

2.manos426f -->A1200,1 joystick

3.mike -->A600,2 joysticks

4.Olorin

5.Other_Reality -->2 joysticks

6.telonio (τώρα μάγκες,απλά....τρέμετε !!! ) -->1 joystick,1 commodore monitor

7.alkis21 -->1 joystick,laptop με software καταγραφής βαθμολογίας

8.bspus -->1 joystick

9.Maddog

ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΜΕΝΕΣ ΕΞΤΡΑ ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ:

1.pooky(1)

2.Gryzor

σ.σ Για λόγους οργάνωσης και συνεννόησης για το είδος του πρωταθλήματος,τις ανάγκες σε μηχανήματα,joysticks,monitors κτλ,οι συμμετοχές θα είναι έγκυρες έως το μεσημέρι του Σαββάτου 11 Ιουλίου,εξ' ου και η οριστική ανακοίνωση ανέβηκε νωρίς και εγκαίρως.Νομίζω και (θέλω να) πιστεύω ότι αυτό είναι κατανοητό από όλους τους φίλους :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Maddog είπε:
Μάλλον negative γιατί η γυναίκα εφημερεύει την Κυριακή οπότε εγώ θα πάρω το πρωτάθλημα του babysitting! :xm:
Δεν καταλαβαίνω τον προβληματισμό σου, ΘΑ ΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ!
 
2 είναι...

Εδώ που τα λέμε, μπορώ να τα δηλώσω ως διαγωνιζόμενους! Χοντρά-χοντρά σε ίδιο επίπεδο ικανότητας με εμένα είναι. ;)
 
Για τιμητικους λογους, πρεπει να ερθει οπωσδηποτε ο Maddog. Να σκεφτει καποιος να παει σε ενα "διαγωνισμο" χωρις να εχει ιδεα τι ειναι, ειναι τιμητικο, του αξιζει ο τιτλος "ROOKIE OF THE YEAR" !

Επίσης να αποκλειστει ο spyros_s, ειναι πολυ καλος στο sensible, πρεπει να παιξει στην κατηγορια "Master"!

Εγω προσωπικα εχω να παιξω χρονια (επαιξα κανα δυο πριν 2 μηνες),

αλλα δεν υπαρχει δικαιολογια για κανεναν: καποια πραγματα, απλα ΔΕΝ ΞΕΧΝΟΥΝΤΑΙ.
 
ok θα προσπαθησω να ερθω απο τριπολη την κυριακη και θα σας φερω mia 600ara και τo tomahawk..βρε μην ξεχασετε τις δισκετες...
 
Μετά από σκληρές (και ακριβές...) διαπραγματεύσεις με την babysitter, μετά χαράς σας ανακοινώνω ότι τελικά θα απολαύσετε το ταλέντο μου την Κυριακή. :)

Πάσα ελεημοσύνη για να βγάλω τα σπασμένα, δεκτή. :p
 
Mπράβο ρε Doc,είσαι ωραίος !!! :thumbup: :thumbup:
 
OXIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!

Moυ έσκασε εταιρικό γεύμα της γυναικός σε κτήμα Κυριακή μεσημέρι... έλεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος! :`( :`(
 
Πρωί δεν είναι το gathering;

Έρχεσαι, μένεις όσο σε παίρνει και μετά πας στους ξενέρωτους. :)
 
Είναι στις 12 σε ένα κτήμα, νομίζω... και τί, να έρθω με το κουστούμι και τη γραββάτα; lame!

Όταν της είπα πάντως για το γκάδεριν φάνηκε κατανοητική, μπορεί και να τη γλιτώσω :)
 
Πάλεψέ το βρε Gry... έχουμε πιθηκοσυζήτηση να κάνουμε!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα