Ανταλλαγή δώρων μελών RetroManiaX (Χριστούγεννα - Πρωτοχρονιά 2014-2015)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Οριστε και το δικο μου ταπεινο δωρακι.... :)

Ενα Domino απο το HEMO.

attachment.php
 
ΟΚ γράψτε κι από μένα ένα περιοδικό Κόσμος του video που υπάρχουν πολλοί εδώ που ενδιαφέρονται νομίζω... :)
 
Δεν ειναι ο φοβος τα μεταφορικα φιλε Ντινο... :)

Ο φοβος ειναι να το στειλεις π.χ. σημερα και λογω φορτου εργασιας εν οψη εορτων να φτασει κι εγω δεν ξερω ποτε!!!!!!! :precry:

Μου εχει τυχει πιο παλια, να μου στειλουν δεμα,να με κανουν μπαλακι αναμεσα σε δυο υποκαταστημα

της περιοχης - με μεγαλη αποσταση αναμεσα τους και με το ειδοποιητηριο στο χερι να τρεχω - για να ψαχνω το δεμα!!!!

Λογω φορου εργασιας ειχαν χασει τα αυγα και τα πασχαλια και δεν ηξεραν αν τους ειχε ερθει το δεμα!!!

Τελικα μετα απο δυο μερες εβγαλαν ακρη.....ευτυχως!!! :D
 
DINO είπε:
Διαδικασία:
1. Δηλώνουμε συμμετοχή με το δώρο που προσφέρουμε. Καλό είναι να ξέρουμε το δώρο που δίνει ο καθένας για να μη τύχει σε κάποιον το δικό του δώρο και επειδή πρέπει τα μέλη να έρθουν σε επικοινωνία (δείτε το 3).
Θα σας "τη σπασω" και μ' αρεσει χαχα

Μπορουμε απλα να αριθμησουμε το δωρο και αυτον που το προσφερει και να βγουν ετσι.

π.χ. DINO 1 - Δωρο 1

Η εκπληξη μετραει.... :happyjump: :happyjump:
 
DINO είπε:
Ευχαριστώ Μαριάννα! :) (...)
anytime! ;)

stayros είπε:
Οριστε και το δικο μου ταπεινο δωρακι.... :)
Ενα Domino απο το HEMO.
Προστεθήκατε, μεσιέ! :)

tonytony είπε:
ΟΚ γράψτε κι από μένα ένα περιοδικό Κόσμος του video που υπάρχουν πολλοί εδώ που ενδιαφέρονται νομίζω... :)
Tony μου, διάλεξε σε παρακαλώ ένα τεύχος, βγάλτο μια φωτογραφία και πόσταρέ το! Για το τυπικό.

pardalotzatziki είπε:
Θα σας "τη σπασω" και μ' αρεσει χαχαΜπορουμε απλα να αριθμησουμε το δωρο και αυτον που το προσφερει και να βγουν ετσι.

π.χ. DINO 1 - Δωρο 1

Η εκπληξη μετραει.... :happyjump: :happyjump:
Είμαστε πολύ μακριά για να το συντονίσουμε σωστά και δε μπορούμε να διασφαλίσουμε ότι όλα θα πάνε καλά! Sorry, Κώστα μου, αλλά θα γίνει με ονομαστικά τα δώρα και φωτόζ! :flower:
 
Ας πούμε αυτό...

 


attachment.php
 
pardalotzatziki είπε:
Θα σας "τη σπασω" και μ' αρεσει χαχαΜπορουμε απλα να αριθμησουμε το δωρο και αυτον που το προσφερει και να βγουν ετσι.

π.χ. DINO 1 - Δωρο 1

Η εκπληξη μετραει.... :happyjump: :happyjump:
Μου την έσπασες! :shake:

XAXAXAXA!!!! Πλάκα κάνω! :p

Η έκπληξη "παίζει" πάντα, αφού δεν ξέρεις ποιό δώρο θα κερδίσεις... :)
 
Προσφέρω το παιδικό βιβλίο "Πορεία στο Φως" της Έλεν Κέλλερ, έκδοση του 1982. Έχει πολύ όμορφη εικονογράφηση και είναι σε άριστη κατάσταση.

attachment.php
attachment.php


a.jpg

b.jpg
 
Στην δικια μου συμμετοχη σκεφτηκα να χαρισω μια αγαπημενη μου σειρα, το Μυστηριο του Χρυσου Πιθηκου (Tales of the gold monkey). Ειναι 4 DVD (Region Free) με την θρυλικη σειρα στα αγγλικα, χωρις ομως υποτιτλους η την μεταγλωτιση που λατρεψαμε.

GoldMonkey.jpg
 
Αααχχχχχ...με αγχωσατε. Παω να σκεφτω με τι να συμμετεχω (φοβαμαι οτι θα ξενερωσω τους/τις μη-gamers :( )
 
Εξαιρετικές επιλογές όλες κύριοι! Και φοβερή ποικιλία!

Προσωπικά δε θα με "χάλαγε" κανένα μα κανένα δώρο από αυτά που έχετε δηλώσει...

Πάμε! Nα ξαναγίνουμε παιδιά! :)
 
DINO είπε:
Εξαιρετικές επιλογές όλες κύριοι!
Αναμφισβητητα ειναι ολα τους μια ομορφια!!!:dribble:

Δεν βλεπω ομως συμμετοχες απο τα κοριτσια του φορουμ.... :flower:
 
img082.jpg

Aυτό από μένα, ένα κλασσικό κόμιξ του 1995, Οι τρεις καμπαλέρος
 
Ωραια ρετροδωρακια! Υπολογιστε και μενα με ενα "ρετρο-πακετακι". Θα εχει διάφορα μεσα, οσο και να με πιεσετε δεν θα πω. :p

Και μαλιστα βρηκα και ρετρο(ξεχασμενο δηλαδη :) ) χαρτι για δωρα. :happyjump:

Θελουμε κι αλλες συμμετοχες! :clap:
 
Έχω ένα fax/modem US Robotics, του 2001 μεν, αλλά που θα πάει το Σάββατο στο σούπερ μάρκετ στον κάδο των ανακυκλούμενων συσκευών. Ξέρω ότι είναι εκτός ορίων, αλλά το γράφω μήπως κάποιος το θέλει, έστω και καθ' αυτό τον τρόπο.

Aν δεν "περνάει" για μέσα στην ανταλλαγή, όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει PM.

Είναι αυτό.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Από εμένα το παρακάτω πακετάκι:

attachment.php


Αποτελείται από:

1 "τρελλό αυτοκίνητο" εταιρίας Pappas Bros - Made in Greece


1 Viewmaster 3D reels "CHiPs" (δυστυχώς με ένα σκισιματάκι)



3 μαγνητάκια δικής μου κατασκευής με θέματα "ΚΟΜΙΞ" και "Space Invaders" 2600 cart


Φυσικά και θέλουμε και άλλες συμμετοχές! :clap:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα