Ανταλλαγή δώρων μελών RetroManiaX (Χριστούγεννα - Πρωτοχρονιά 2014-2015)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Παιζετε αν θα προλάβω αλλα θα δειξει
 
αριαδνη είπε:
Παιζετε αν θα προλάβω αλλα θα δειξει
That makes 2 of us....

Προστέθηκαν όλοι όσοι πόσταραν δώρα και φωτογραφία! :)

(το μήνυμα αυτό θα αυτοσυγχωνευθεί αύριο το πρωί - thx!...)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλό θα ήταν να δώσετε τουλάχιστον λίγες μέρες ακόμη διορία για να βρουμε αυτο που θελουμε να δωσουμε...!! Κοτάξτε το μηπως και το παρατεινετε 2-3 μερες για να μαζευτούν περισσότερες συμμετοχές..! :D
 
Ναι βρε παιδιά, κάντε το Πρωτοχρονιάτικο αντί για Χριστουγεννιάτικο να γίνει μπούγιο. :) Τι πειράζει;
 
Ναι παιδια δωστε λιγο ακομα χρονο ;)
 
Συμφωνω και εγω...δωστε λιγο χρονο please....
 
To σκεπτικο ειναι να εχουμε τα δωρα εγκαιρα για τις γιορτες. Αν παει παραπισω τοτε χανει και το ολο νοημα η προσπαθεια. Δεν χρειαζεται κατι εξεζητημενο, ολοι ξερουμε τι πραγματα εχουμε και ειναι ευκολο να παρθει μια αποφαση ενος λεπτου για δωρακι. Και ενας μηνας να δωθει παραπανω δεν θα αλαξει κατι. Ας μην χαλαμε την πολυ ομορφη σκεψη του threadstarter με ενα σωρο παρεμβασεις, ηδη βρισκεται πανω απο μια εβδομαδα και η συμμετοχη ειναι αυτη που ειναι. Αν το σκεπτικο μας ειναι να περιμενουμε να σκασουν καλυτερα δωρα για να συμμετεχουμε τοτε καλυτερα να ματαιωθει.
 
καλημέρα στη παρέα, από χθες κι εγώ μπήκα στη μεγάλη παρέα σας κι επειδή μου αρέσουν και μου έχουν λείψει λίγο οι εκπλήξεις τον τελευταίο καιρό θα βρω και 'γω κάνα vintage πραγματάκι και θα το ποστάρω για γνώμη! :D
 
Και εγω θελω να συμμετεχω στην ομορφη πρωτοβουλια του φορουμ μας,

το δωρο που δινω ειναι ενα sega mega drive, plug 'n' play της Radical, ειναι ετοιμο για χρηση το συνδεετε στην τηλεροαση και παιζετε στα γρηγορα τα ενσωματωμενα παιχνιδια που εχει, οπως το sonic και το golden axe. :thumbup:

Τωρα εαν το παρει γυναικα... τι να πω, ευχομαι να αποκτησει γρηγορα παιδακια, εαν δεν εχει ηδη!

DSC00119.jpg

DSC00119.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
mike είπε:
Και εγω θελω να συμμετεχω στην ομορφη πρωτοβουλια του φορουμ μας,το δωρο που δινω ειναι ενα sega mega drive, plug 'n' play της Radical, ειναι ετοιμο για χρηση το συνδεετε στην τηλεροαση και παιζετε στα γρηγορα τα ενσωματωμενα παιχνιδια που εχει, οπως το sonic και το golden axe. :thumbup:

Τωρα εαν το παρει γυναικα... τι να πω, ευχομαι να αποκτησει γρηγορα παιδακια, εαν δεν εχει ηδη!

Προβολή συνημμένου 120563
Μην ανησυχείς, μια χαρά θα το αξιοποιήσουμε :D

Λοιπόν από μένα αυτά τα 2 δωράκια. Η Αργοναυτική εκστρατεία και μια τσίγκινη μαϊμού "βατραχάκι" :D

20141212_153755.jpg
 
Εγω θα ηθελα να προσφέρω τουλάχιστον 3 δώρα, αν δώσετε λιγο παραπανω χρόνο και τα κανουμε πρωτοχρονιάτικα αντι για τη μερα των χριστουγέννων τοτε σιγουρα θα εχω και περισσότερα να δωσω! Προς το παρών απο μενα εχετε μια χειροποίητη φιγούρα δικής μου κατασκευης:

DSCN1348.jpg
 
η δικη μου συμμετοχη, ο ρομπέν των δασων το μαγκα που βλέπαμε παλια, 110 λεπτα θεασης, είναι μεταγλωτισμενο στα ελληνικα φυσικα

Photo-0337.jpg

Photo-0337.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Jackie dragon είπε:
Εγω θα ηθελα να προσφέρω τουλάχιστον 3 δώρα, αν δώσετε λιγο παραπανω χρόνο και τα κανουμε πρωτοχρονιάτικα αντι για τη μερα των χριστουγέννων τοτε σιγουρα θα εχω και περισσότερα να δωσω!
Α καταλαβα θα βαλεις για δωρο το κουτατο μεγαλο κουτι Super Metroid για SNES που σου εδωσα.

(Εκει να δεις μετα συμμετοχες :acoustic: )
 
το δικό μου δωράκι τελικά θα είναι ένα κλασικό βιβλιαράκι, ελπίζω να σας αρέσει :D

20141212_204821.jpg
 
mike είπε:
Α καταλαβα θα βαλεις για δωρο το κουτατο μεγαλο κουτι Super Metroid για SNES που σου εδωσα.(Εκει να δεις μετα συμμετοχες :acoustic: )
Χαχαχαχαχαχαχ! Λαοθάλασσα οχι αστεία! Θα το δει κι ο "Ταλιμπανέζος" μετα και θα εξοντώσει τους πάντες και τα πάντα.. Παντως περα απο τη φιγούρα που εβαλα ως δώρο το αμέσως επομενο που ειχα στο μυαλό ηταν καποιο βινύλιο..
 
Υπέροχα δώρα μέχρι στιγμής παίδες! Congrats! :thumbup:

makisimos είπε:
Καλό θα ήταν να δώσετε τουλάχιστον λίγες μέρες ακόμη διορία για να βρουμε αυτο που θελουμε να δωσουμε...!! Κοτάξτε το μηπως και το παρατεινετε 2-3 μερες για να μαζευτούν περισσότερες συμμετοχές..! :D

alkis21 είπε:
Ναι βρε παιδιά, κάντε το Πρωτοχρονιάτικο αντί για Χριστουγεννιάτικο να γίνει μπούγιο. :) Τι πειράζει;

αριαδνη είπε:
Ναι παιδια δωστε λιγο ακομα χρονο ;)

angel_grig είπε:
Συμφωνω και εγω...δωστε λιγο χρονο please....
Μετά από όλα αυτά τα σχόλια, ομολογώ οτι το ξανασκέφτομαι για μια παράταση.

Όμως θεωρώ πως αν μας "πιάσουν" τα Χριστούγεννα και έχουμε πάρε-δώσε εκείνες τις μέρες, δεν πρόκειται να έρθουν στην ώρα τους τα δώρα.

Κάτι τα ΕΛΤΑ που θα υπολειτουργούν με τις αργίες, κάτι εμείς που θα πρέπει να "πιεστούμε" για να στείλουμε τα δώρα πριν εκπνεύσει ο παλιός ο χρόνος και θα αγχωθούμε-ταλαιπωρηθούμε, πιστεύω πως είναι καλύτερα να σταλούν τα δώρα πριν τα Χριστούγεννα.

Προσέξτε... Σκοπός μας δεν είναι να προλάβουμε τα Χριστούγεννα. Εμένα προσωπικά δε με πειράζει να λάβω το δωρο μου μετά τα Χριστούγεννα και πριν την Πρωτοχρονιά. Όλες αυτές οι μέρες είναι εορταστικές...

Τέλος πάντων... Αν είναι σύμφωνοι οι διαχειριστές, θεωρώ οτι μπορούμε να δώσουμε μια μικρή παράταση μέχρι τη Δευτέρα στις 24:00 και την Τρίτη το μεσημέρι να γίνει η κλήρωση...

2 ημέρες επιπλέον... Νομίζω οτι είναι καλά... :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
σωστος, αλλωστε και η κινηση που κανουμε μονο μετραει, και οπως ειπες παλι, ηδη το κλημα ειναι full εορταστικο αρααα :D
 
.... μικρή παράταση μέχρι τη Δευτέρα στις 24:00 και την Τρίτη το μεσημέρι να γίνει η κλήρωση...
Νομίζω πως η πρόταση αυτή είναι καλή :) .

Ενημερώνω και το αρχικό ποστ ;)
 
Να πω παιδια πως περσι εστελνα καρτουλες και πακετακια και την περιοδο των χριστουγεννων και πηγαιναν μεσα σε δυο-τρεις μερες το πολύ ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα