Ανταλλαγή δώρων μελών RetroManiaX (Χριστούγεννα - Πρωτοχρονιά 2014-2015)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
H κλήρωση θα γίνει κατά τις πέντε και μισή το απόγευμα :)
 
Οχι δε θα έχουμε live streaming.

Την κλήρωση θα την κάνω εγώ στο random.org και θα ανεβάσω το video στο youtube. Όπως είστε στον πίνακα του πρώτου ποστ αριθμημένοι έτσι θα μπείτε και στην λίστα για την κλήρωση. Το νούμερο που θα αντιστοιχίσει το πρόγραμμα σε σας θα είναι και το δώρο που θα πάρετε. Πχ αν αντιστοιχίσει το 1 με το 19 σημαίνει πως ο (κάτσε να δω ποιος ειναι το 1 και ποιος το 19....) Αjax θα πάρει το δώρο της D@redevil και πάει λέγοντας.
 
Δεν πιστευω να εχουμε τζακποτ :p
 
κι η αντριστροφη μετρηση εχει αρχισει :p :p :p

 
LoL.

Πάω να κάνω την κλήρωση. Απλά δώστε μου λίγο χρόνο για να το ανεβάσω και στο youtube.
 
19.....χμμμ.....καποιος θα μεινει εκτος δωρων.... :xm:
 
Kambia είπε:
Οχι δε θα έχουμε live streaming. Την κλήρωση θα την κάνω εγώ στο random.org....
Tι random.org και πρασινα αλογα..το σωστο ειναι να γινει σε zx spectrum με RANDOMIZE USR x (οπου x=αριθμος συμμετεχοντος) :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
που είναι το δωράκι; :D

ε; :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Έπρεπε να κάνω την κλήρωση 4 φορές!!! Κάθε φορά κάποιος έπαιρνε το δώρο του!!! Εξού και η καθυστέρηση. Αν δε βιαζόμουν θα έβαζα και Χριστουγεννιάτικη μουσική :D

Αυτό που μένει τώρα είναι ο καθένας να επικοινωνήσει με πμ με το μέλος που κέρδισε το αντίστοιχο δώρο του.

Βάζω και ένα screenshot

Κλήρωση.jpg

Και πιο αναλυτικά για να μην μπερδευτεί κανείς η κλήρωση έχει ως εξής.

1. Ajax87 κερδίζει το δώρο του Ιωάννης1ος (14. Ξύλινο τρισδιάστατο παζλ)


2.
johnny19818 κερδίζει το δώρο του Jackie dragon (11. χειροποίητη φιγούρα Καραγκιόζη)


3.
stayros κερδίζει το δώρο του angel_grig (18. 2 cartridges για game gear)


4. tonytony κερδίζει το δώρο του Dino (8. Πακετάκι Dino: Τρελλό αυτοκίνητο - Viewmaster reels - Μαγνητάκια )


5. alkis21 κερδίζει το δώρο της Κambia (10. Η Αργοναυτική εκστρατεία και μια τσίγκινη μαϊμού "βατραχάκι")


6. phil_vr κερδίζει το δώρο του Karavasilator (13. Τρελαντώνης)

7. Uskoke κερδίζει το δώρο του stayros (3. Domino Hemo)


8. Dino κερδίζει το δώρο της D@redevil (19.οι 5 φίλοι (βιβλίο))


9. mike κερδίζει το δώρο του Wally (15. Ο Φονος ειναι τεχνη (συλλογη), Ιστοριες με φαντασματα (συλλογη), Το Παρτυ)


10. Kambia κερδίζει το δώρο του mike (9. sega mega drive, plug 'n' play της Radical)


11. Jackie dragon κερδίζει το δώρο του phil_vr (6. DVD "Tales of the gold monkey")


12. Αριάδνη κερδίζει το δώρο του Makisimos (16. Tο βιβλίο του "Παραμυθά", ένα σφραγισμένο σακουλάκι playmobil Lyra, "τα κολλητήρια" με Χριστουγεννιάτικο θέμα)


13. Karavasilator κερδίζει το δώρο του alkis21 (5. Βιβλίο "Πορεία στο Φως" Έλεν Κέλλερ (1982))


14. Ιωάννης1ος κερδίζει το δώρο του Uskoke (7. Kόμιξ (1995): Οι τρεις καμπαλέρος)


15. Wally κερδίζει το δώρο του Ajax87 (1. GB Super Mario Land)


16. Makisimos κερδίζει το δώρο της Αριάδνης (12. ο ρομπέν των δασων manga )


17. And1 κερδίζει το δώρο του tonytony (4. Περιοδικό "Ο κόσμος του Video")


18. angel_grig κερδίζει το δώρο του johnny19818 (2. GG Sega Game Pack 4 in 1)


19. D@redevil κερδίζει το δώρο του And1 (17. 3 φιγούρες playmobi)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Γρηγοριε.....δεν θα κουραστεις καθολου!!!!!!! :D

ΕDIT

@Uskoke Δημητρη, εχεις πμ..... ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
EDIT: Λαθος υπολογισμος..

Κερδισα τον Τρελαντωνη απο τον karavasilator, και το δικο μου το κερδισε ο jackie dragon.

Εσταλεισαν pm για να προλαβουμε τις γιορτες και τα ΕΛΤΑ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Γρηγορη σου τρεχει το game gear μου φαινεται :)
 
Ωραια!

Για να καταλαβω εγω κερδισα το δωρο του 14.Ιωαννης1ος και ο Wally 15. κερδισε το δικο μου;;
 
Ναι. Ακριβώς αυτό. Το έγραψα μόλις τώρα αναλυτικά και στο ποστ μου
 
Kambia είπε:
Ναι. Ακριβώς αυτό. Το έγραψα μόλις τώρα αναλυτικά και στο ποστ μου

χαχαχαχαχαχα!! :rofl: :rofl: Πω πω χαρα που θα κανει ο Wally μολις το δει!! :p :p :p

Wally επιτελους θα βαλεις τον Mario σπιτι σου!! χαχχαχαχαχαχ
 
Κερδισα το ωραιο πακετακι του μακισιμου, οποτε θα του στειλω πμ να συννοηθούμε ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα