Ανταλλαγή δώρων μελών RetroManiaX (Χριστούγεννα - Πρωτοχρονιά 2014-2015)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Με τα δέματα είναι πιο πολύπλοκο αγαπητή αριάδνη.

Έχω άπειρα παραδείγματα να σου πω από αρνητικές εμπειρίες μελών, από φόρουμ με κομικς που είμαι γραμμένος... ;)
 
Ξύλινο τρισδιάστατο παζλ!

Καλημέρα σε όλους και όλες

Καλές Γιορτές

το δωράκι το οποίο επέλεξα να μοιραστώ μαζί σας φίλοι μου είναι: 2014-12-13 10.33.51.jpg

μην μου πείτε ότι δεν θέλετε να τον φτιάξετε;

2014-12-13 10.35.50.jpg

το ανακάλυψα μετά από ανασκαφή που έκανα το καλοκαίρι στην αποθήκη ενός παλαιοπώλη... (αυτά για την ιστορία του) νομίζω ότι είναι τουλάχιστον 10ετιάς και πίσω ηλικιακά το παζλ αυτό (made in taiwan)...

ελπίζω να σας αρέσει! ;)

2014-12-13 10.33.17.jpg

2014-12-13 10.34.32.jpg

2014-12-13 10.35.07.jpg
 
Έχει ενημερωθεί και η λίστα με τα τελευταία δωράκια.

pardalotzatziki περιμένουμε και το δικό σου για να μπει στην κλήρωση :)
 
Ετοιμαζω μερικα χειροποιητα δωρα φετος και εχω μπλεξει με βαψιματα και πολλα αλλα. Δε μενουν πολλες μερες ακομα, οποτε count me out.
 
Εγώ θα δώσω 2 φιγούρες playmobil

a.jpg
 
and1 είπε:
Εγώ θα δώσω 2 φιγούρες playmobil
Ρε συ Αντρικο,λυσε μου μια απορια......

Πως βρεθηκαν ενας Μεξικανος κι ενας Σεριφης σε πειρατικο πληρωμα????!!!!!:biglaugh::tongue:
 
DINO είπε:
Με τα δέματα είναι πιο πολύπλοκο αγαπητή αριάδνη.Έχω άπειρα παραδείγματα να σου πω από αρνητικές εμπειρίες μελών, από φόρουμ με κομικς που είμαι γραμμένος... ;)
μα και εγω δεματάκια εστελνα και ηταν μεσα στα χριστουγεννα αλλα φωτια τα ταχυδρομικα τελη, δεν φανταζεστε, παντως τα δωρακια εφταναν σε λίγες μερες, εκτος και ηταν καπου απομακρυσμένα!
 
stayros είπε:
Ρε συ Αντρικο,λυσε μου μια απορια......
Πως βρεθηκαν ενας Μεξικανος κι ενας Σεριφης σε πειρατικο πληρωμα????!!!!!:biglaugh::tongue:
Ήταν με τους ομήρους ανακατεμένοι :p
 
Ηθελα να βαλω Atari 2600 carts και βιβλια προγραμματισμου για Spectrum αλλα βλεποαντας τα αλλα δωρα νομιζω οτι θα ειμαι εκτος θεματος

Βαζω προσωρινα 3 βιβλια αστυνομικα/μυστηριου για να προλαβω τη διορια και θα προσθεσω πραγμα και μετα αν καταφερω

Ο Φονος ειναι τεχνη (συλλογη)

Ιστοριες με φαντασματα (συλλογη)

Το Παρτυ

DSC_0018.jpg
 
Wally είπε:
Ηθελα να βαλω Atari 2600 carts και βιβλια προγραμματισμου για Spectrum αλλα βλεποαντας τα αλλα δωρα νομιζω οτι θα ειμαι εκτος θεματος
Βαζω προσωρινα 3 βιβλια αστυνομικα/μυστηριου για να προλαβω τη διορια και θα προσθεσω πραγμα και μετα αν καταφερω

Ο Φονος ειναι τεχνη (συλλογη)

Ιστοριες με φαντασματα (συλλογη)

Το Παρτυ

Προβολή συνημμένου 120771
\α, ωραιο πακετακι
 
Προσπάθησα να βρω πραγματάκια που ν'αφορούν αγόρια και κορίτσια...

Οπότε το πακετάκι μου περιέχει το βιβλίο του "Παραμυθά", ένα σφραγισμένο σακουλάκι playmobil Lyra, και "τα κολλητήρια" με Χριστουγεννιάτικο θέμα!!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ να έχουμε και πάντα να κάνετε τέτοιες ωραίες κινήσεις.... :thanx2:

attachment.php
 
Wally είπε:
Ηθελα να βαλω Atari 2600 carts και βιβλια προγραμματισμου για Spectrum αλλα βλεποαντας τα αλλα δωρα νομιζω οτι θα ειμαι εκτος θεματος
Βαζω προσωρινα 3 βιβλια αστυνομικα/μυστηριου για να προλαβω τη διορια και θα προσθεσω πραγμα και μετα αν καταφερω

Ο Φονος ειναι τεχνη (συλλογη)

Ιστοριες με φαντασματα (συλλογη)

Το Παρτυ

Προβολή συνημμένου 120771
Τα θέλω!!! :)
 
makisimos είπε:
Προσπάθησα να βρω πραγματάκια που ν'αφορούν αγόρια και κορίτσια...Οπότε το πακετάκι μου περιέχει το βιβλίο του "Παραμυθά", ένα σφραγισμένο σακουλάκι playmobil Lyra, και "τα κολλητήρια" με Χριστουγεννιάτικο θέμα!!

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ να έχουμε και πάντα να κάνετε τέτοιες ωραίες κινήσεις.... :thanx2:
ωραιο πακετακι και αυτο :cheers:
 
To δικο μου δωρο-βασικα αλλο ηθελα να δωσω αλλα προς το παρον 2 cartridges για game gear

gift.jpg
 
Τελευταία και καταϊδρωμένη! :)

Ένα βιβλίο κι από μένα (οι 5 φίλοι)!

Φωτό, αύριο παρακαλώ (είναι και μια ώρα δύσκολη!....)
 
Προσθέτω άλλη μια φιγούρα (σύνολο 3) Μη μου πει κανείς ότι ο Santa Claus δεν είναι retro :p

20141215_232158.jpg

stayros είπε:
Καποιος θα μεινει χωρις δωρακι....
smiley-music037.gif
"]
smiley-music037.gif
[/url]
Μάλλον εγώ :(

Προς διαχειριστές Κάποιος να με προσθέσει στην λίστα διότι μάλλον με ξεχάσατε...
 
Μην αγχώνεστε... Δε θα αφήσουμε κάποιον απέξω αν ποστάρει και αύριο το πρωι... :)

Τις διορίες τις βάζουμε για να "μαζευόμαστε", αφού είμαστε ως έθνος πάντα της τελευταίας στιγμής. ;)

Τελικά εγώ δουλεύω αύριο μέχρι τις 17:00 και δε θα έχω πρόσβαση στο retromaniax.

Παρόλα αυτά, η κλήρωση έχει δρομολογηθεί...

Αν όμως δεν πραγματοποιηθεί το μεσημέρι για οποιοδήποτε λόγο, (γι'αυτό είχαμε πει Κυριακή), μόλις γυρίσω σπίτι κατά τις 17:30 θα είναι το πρώτο πράγμα που θα κάνω.

Άντε και καλή τύχη σε όλους!

Είθε να πάρει ο καθένας αυτό που ποθεί, μα πάνω απ'ολα να ξανανιώσει όπως τότε που ήταν παιδί... :)
 
Σήμερα είναι η μέρα της μεγάλης κλήρωσης! :happyjump:
 
Αργει πολυ ακομα η κληρωση???? :shake:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα