Επιλογή smartphone.

Παλιό το .jpg τόσο που έχει χαλάσει.

Α, βρήκα και ωραίες θήκες για το HTC, τι κρίμα, αύριο το βράδυ το ξεφορτώνομαι!!!!!!!!!!
 
pooky(1) είπε:
Παλιό το .jpg τόσο που έχει χαλάσει.
Α, βρήκα και ωραίες θήκες για το HTC, τι κρίμα, αύριο το βράδυ το ξεφορτώνομαι!!!!!!!!!!
μην βιαζεσαι

δες λιγο το Ν8 και το galaxy i9000
 
.....................
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
break μη τρελένεσαι!!!!

Φυσικά και ΔΕΝ θα το αποχωριστώ.

Ανεπίσημες πληροφορίες (Apple = γεγονός) αναφέρουν ότι η νέα παραγωγή iPhone 4 έχει σωστή κεραία και το death grip έχει λυθεί.

Το HTC Desire είναι υπέροχο με το Android 2.2 (aka Froyo = Παγωμένο Γιαούρτι )
 
pooky(1) είπε:
break μη τρελένεσαι!!!!
Φυσικά και ΔΕΝ θα το αποχωριστώ.

Ανεπίσημες πληροφορίες (Apple = γεγονός) αναφέρουν ότι η νέα παραγωγή iPhone 4 έχει σωστή κεραία και το death grip έχει λυθεί.

Το HTC Desire είναι υπέροχο με το Android 2.2 (aka Froyo = Παγωμένο Γιαούρτι )
μπα ειμαι ο τελευταiος που θα τρελαθει

απλα μου αρεσει παντα σαν καταναλωτης να ψαχνω το καλυτερο και οχι το πιο trendy

επισης ειμαι εναντια σε εταιριες που κοροιδευουν το καταναλωτη (Apple = γεγονός)
 
@Pooky, σε ενα μηνα κυκλοφορεί το Desire HD :p :p:p:p. Το οποίο μαλλον ειναι η αγορά που θα κανω τα Χριστουγεννα.
 
Εξαιρετική επιλογή σαγώνια, και με πλάτη από αλουμίνιο.

Βέβαια, τα Χριστούγεννα θα έχω το αναβαθμισμένο iPhone 4 μια και όντως το σήμα στο παρών έχει θεματάκια.

Να σου πω ότι και το Desire κάνει πολλές φορές τσαλιμάκια με το σήμα του, ειδικά όταν είσαι σε wi-fi mode. Με φουλ σήμα ασύρματου αν του καλύψεις τη πλάτη με τη χερούκλα, χάνει τη σύνδεση. Για σήμα κινητού, το παλιό μου Nokia των 20 ευρώ έχει σαφώς καλύτερο.

Βέβαια δεν το έχω για τηλέφωνο, αν με απασχολούσαν οι κλήσεις και τα SMS θα έμενα στο παλιό Νόκια......
 
Φιλε 800 ευρώ για κινητό που μπορείς να κανεις μονο όσα σου επιτρέπει ο κατασκευαστής, σορι δε θα παρω. Και ναι και το Desire εχει θέμα και όλα εχουν τα θέματά τους, δεν είναι όλα τέλεια. Από κει και ύστερα όμως, το Desire δεν έχει θέμα όπως και όλα τα Ανδροειδή ;) .

Admin συμφωνείς; :D ;)

ΥΓ. Αφου εχει πλάτη απο αλουμίνιο, ησύχασα :p
 
Εγώ ως φτωχός θα δοκιμάσω μια γεύση απο Desire με το wildfire μιας που το παλιό moto Z6 μου αφήνει χρόνους (και πραγματικά το ΜΙΣΩ αυτό το κινητό γιατί κάνει ήχους και δονάει για οτιδήποτε συμβαίνει - συμπεριλαμβανομένου το μπίπ κάθε 2 λεπτά για τα εισερχόμενα μηνύματα που ΠΑΝΤΑ με ξυπνάει.)

Είναι μισό σε υπολογιστική ισχύ και μέγεθος (δεν θέλω ούτως ή άλλως τόσο μεγάλο κινητό) αλλά είναι full featured και θα έχει update σε froyo (αν δεν έχει γίνει ήδη). Με 260 ευρώ it's not that bad...
 
Όχι το Wildfire είναι εξαιρετικό. Το είδα, μικρό και γρήγορο, θα το λατρέψεις!!!!!!!

@Rygar: To iPhone για μούρη το θέλω.
 
Μου θυμίζεις γυναίκα που επιλέγει κινητό βασει χρώματος :D :p
 
Ροζακι. Τελειο.
 
Άστους να λένε Clemence!!!
 
Εγω παντως εχω καταληξει στο HTC desire HD που θα βγει μεσα στον Οκτωμβρη. BTW, δουλεύω που και που το iphone της φίλης μου και τελικά δεν είναι τίποτα σπουδαίο. Επρεπε να περάσουν 3 χρόνια για να υποστηρίξει multitasking την ώρα που το android το κανει εξ αρχής και το symbian εδώ και σχεδόν 10 χρόνια. Και μη μου πείτε ότι επιλέγετε κινητό επειδή είναι από αλουμίνιο!

Admin, τα λεω καλά; :D
 
(ετσι ετσι - εσυ παιδι μου θα πας πολυ μπροστα ! )
 
Πολύ καλά τα λέτε και οι δύο.

Το Android με τις ενημερώσεις που κάνει κάθε τόσο, κάνει το Desire όλο και περισσότερο desirable.

Το κακό είναι ότι τα νέα μοντέλα δεν θα έχουν την Amoled οθόνη, αλλά αυτό είναι κάτι που δεν αποτελεί και καλά λόγο να μην αποκτήσει κάποιος το κινητό.

Τα ΝΟΚΙΑ τα σιχαίνομαι, δεν θα αγόραζα ποτέ κινητό αυτής της μάρκας.

Όσο για το iphone, είναι στα υπόψη με νέο νούμερο, πάντα καρτοκινητό.......
 
Η amoled του Ν85 μου είναι η χειρότερη οθόνη απ'οσες εχω δει ως τώρα. Για να βαζει SLCD η HTC, κατι θα ξέρει αν και διαβασα ότι η samsung προωθεί τα δικά της κινητά οπότε και καθυστερούσε την παραδοση οθονών στην HTC η οποία και προτίμησε τις SLCD της Sony η οποία δεν είναι ο,τι να'ναι.
 
Πίσω
Μπλουζα