Θέματα και ποστ όπου ΔΕ φαίνονται οι εικόνες

Μπορούν και σε αυτό;
 
Σε αυτο το θεμα εδω δεν φαινονται οι εικονες ολες στο αρθο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλησπέρα!
Γίνεται να αποκαταστήσετε τις φωτογραφίες σε αυτά;
https://retromaniax.gr/threads/Όταν-οι-καλλιτέχνες-γίνονται-μοντέλα.26024/page-2
 
Καλησπέρα σας.
Θα παρακαλούσα κι εγώ, μιας και πήρε το μάτι μου ότι λείπουν οι photos στο thread: https://retromaniax.gr/threads/barbarian-the-ultimate-warrior.11431/ αν γίνεται να αναρτηθούν και πάλι.
Έτοιμο. Μόνο αν θες Alucard δες λίγο αν έβαλα στη σωστή σειρά τις εικόνες please και πες μου αν θέλει κάπου αλλαγές.

Καλησπέρα!
Γίνεται να αποκαταστήσετε τις φωτογραφίες σε αυτά;
https://retromaniax.gr/threads/Όταν-οι-καλλιτέχνες-γίνονται-μοντέλα.26024/page-2
Στην Βασίλισσα Αμαλία αποκαταστάθηκαν όσες εικόνες ήταν ανεβασμένες στο Retromaniax. Δυστυχώς όπου υπάρχουν κενά οι εικόνες αυτές ήταν ανεβασμένες στο Pathfinder και πλέον δεν υπάρχουν.
Θα κοιτάξω και τα άλλα 2 θέματα αλλά το ίδιο ισχύει και σε αυτά με το Pathfinder.
 
Χριστός Ανέστη
Μπορεί να γίνει αποκατάσταση στις παρακάτω αναρτήσεις στο θέμα Λεωφορεία από 80s!!!! ;



 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλησπέρα
Μπορεί να γίνει αποκατάσταση στις παρακάτω αναρτήσεις στο θέμα Λεωφορεία από 80s!!!! και στο θέμα Παλιές φωτογραφίες της Ελλάδας;
Ευχαριστώ



 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλησπέρα
Μπορεί να γίνει αποκατάσταση στην παρακάτω ανάρτηση στο θέμα Λεωφορεία από 80s!!!!

Μήπως θα πρέπει να μην ανεβάζουμε αρχεία .jpg γιατί έχω παρατηρήσει ότι έχουν πρόβλημα και μετά από λίγο εξαφανίζονται ;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν ειναι το προβλημα το jpg, αλλα το οτι βαζετε φωτογραφιες που βρισκονται σε αλλο server. Οποιαδηποτε στιγμη μπορει να σταματησουν να εμφανιζονται οι φωτογραφιες.

Αυτο που πρεπει να κανετε ειναι να σωζετε τις εικονες που θελετε στον δισκο του υπολογιστη σας και μετα να τις ανεβαζετε στο server το forum μας. Ετσι δεν προκειται να χανονται σε τυχαιες φασεις.

Image1.jpg


Image3.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλησπέρα σας.
Βλέποντας το longplay του φίλτατου @Metalcandyman με το Hunchback,, θυμήθηκα το review που είχα κάνει στον Commodore 64 για το Quasimodo εδώ:

Μπορούμε να επαναφέρουμε τις εικόνες;
Ευχαριστώ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλησπέρα
Μπορεί να γίνει αποκατάσταση στην παρακάτω ανάρτηση στο θέμα Λεωφορεία από 80s!!!!
Ευχαριστώ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και στο θέμα Μπλεκ 1982-83 δεν φαίνονται οι φωτογραφίες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλησπέρα σας,

Αγαπητή @Kambia μπορείς να κάνεις τα μαγικά σου στο παρακάτω linkl;


Ευχαριστώ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλησπέρα σας,

Αγαπητή @Kambia μπορείς να κάνεις τα μαγικά σου στο παρακάτω linkl;


Ευχαριστώ.
Έτοιμο. Τσέκαρε μόνο αν θες τη σειρά που τα έβαλα αν ειναι εντάξει

Και στο θέμα Μπλεκ 1982-83 δεν φαίνονται οι φωτογραφίες

Ετοιμο. Μονο βάζετε link στα ποστ για να μην χάνω χρόνο να ψάχνω τα θέματα :)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Χαίρετε.
Μήπως μπορείτε να τσεκάρετε αν μπορούν να ανακτηθούν οι εικόνες από το review του Operation Wolf εδώ;

Ευχαριστώ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χαίρετε.
Μήπως μπορείτε να τσεκάρετε αν μπορούν να ανακτηθούν οι εικόνες από το review του Operation Wolf εδώ;

Ευχαριστώ.
Ετοιμο. Μόνο τσέκαρε αν τις έχω βάλει σωστά (και αν τελικά είναι αυτές οι εικόνες)
 
Καλησπέρα και Καλή Χρονιά με Υγεία!

Μήπως μπορεί να γίνει κάποια προσπάθεια ώστε να βρεθούν οι εικόνες από αυτό το thread;



Ευχαριστώ.
 
Πίσω
Μπλουζα