Καλλιτεχνικές Φωτογραφίες...

Πολύ ωραίο βιντεάκι akmakas!!!Σ'ευχαριστούμε... :)
 
Πραγματικά πολύ καλό ,με την κατάλληλη μουσική!
 
Εντάξει... :) δεν είναι στη φωτογραφία η καλλιτεχνία στη προκειμένη περίπτωση, αλλά στη φύση!

Πήλιο Νοέμβριος 2007 (από μια σύντομη βόλτα μου στο χωριό το περασμένο σκ)

 
Δεν ξέρω τι λες εσύ αλλά εγώ την βρίσκω υπέροχη...λες και είσαι εκεί!!!!
 
ναι Ηρα πολυ καλη (ασχετο ,ωραιο avatar (tarandino fan))
 
Πολύ όμορφη φωτογραφία Ήρα!!!Θέλω από καιρό να επισκεφτώ το Πήλιο γιατί ξέρω ότι είναι υπέροχο και ειδικά τέτοια εποχή...Ελπίζω κάποια στιγμή οι συνθήκες να το επιτρέψουν...:rolleyes:
 
candy είπε:
Πολύ όμορφη φωτογραφία Ήρα!!!Θέλω από καιρό να επισκεφτώ το Πήλιο γιατί ξέρω ότι είναι υπέροχο και ειδικά τέτοια εποχή...Ελπίζω κάποια στιγμή οι συνθήκες να το επιτρέψουν...:rolleyes:

μετά χαράς να σε φιλοξενήσω! Θα ξαναπάω μόλις κλείσουν τα σχολεία για Χριστούγεννα για κανά 4ήμερο!!

το χωριό μου όπως λέω και ξαναλέω δεν είναι από τα διεθνούς φήμης του Πηλίου ούτε απ τα μεγαλύτερα, αλλά είναι εξίσου όμορφο με την Μακρυνίτσα, την Τσαγκαράδα, την Ζαγορά...
 
Σ'ευχαριστώ πολύ Ήρα για την πρόσκληση.Αν έρθω από τα μέρη σου θα σε επισκεφτώ σίγουρα,καθότι το χωριουδάκι είναι ρετρό!!! :)
 
τέλειο Ήρα. παρεπιπτοντως υπάρχει κανενα σπιτάκι εκεί να αγοράσω; πάντα έψαχνα να βρω κατι εκει κοντα...
 
miko63 είπε:
τέλειο Ήρα. παρεπιπτοντως υπάρχει κανενα σπιτάκι εκεί να αγοράσω; πάντα έψαχνα να βρω κατι εκει κοντα...

όλο και κάτι υπάρχει!! Ασε... μας έχουν καταλάβει οι Γερμανοί! έχουν αγοράσει το μισό χωριό σχεδόν. Αν πας Αύγουστο, ακούς γερμανικά στη πλατεία, λίγα αλβανικά και ακόμα ελάχιστα ελληνικά (πηλιορείτικη διάλεκτος φυσικά)

αν σ ενδιαφέρει πραγματικά, μπορώ να μάθω. Το προπερασμένο σκ ήμουν εκεί! Θα ξαναπάω οσονούπω.
 
εχεις πμ Ήρα. ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου. Παντού οι Γερμανοί πια. Τελικά δεν κατακτας μια χώρα πια με τα όπλα αλλά με το χρήμα...
 
miko63 είπε:
εχεις πμ Ήρα. ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου. Παντού οι Γερμανοί πια. Τελικά δεν κατακτας μια χώρα πια με τα όπλα αλλά με το χρήμα...
απόλυτο δίκιο!

τα λέμε με πμ

:wavey:
 
ο άντρας της ζωής μου πριν λίγα χρόνια...

 
σήμερα....

(ουπς κάτσε να το μπουκώσω στα γρήγορα γιατί αυτός δεν μ αρέσει όπως καρφώθηκε)

 
Γυμναστικές επιδείξεις Ιούνιος 2007



γηπεδάκι Ολυμπιακού, Μαρίνα Ζέας

(του πέφτει η μπαντάνα στα μάτια)

:)
 
Ρετρομαμάδες εν δράση....!!!

Τι να μας πουν τώρα βρε Ήρα???

Υπάρχουν πιο καλιτεχνικές φωτογραφίες ...απ'αυτές που χαμογελάει χαρούμενο το ΑΣΤΕΡΙ μας????

Να τον χαίρεσαι και να συνεχίζεις να τον φωτογραφίζεις σε όλο και σπουδαιότερες στιγμές της ζωής του για πολλά πολλά χρόνια!!!

(Ρετρομπαμπάδες δεν σας ξέχασα .. αλλά η Ήρα εκδηλώνεται και δείχνει παράφορα ερωτευμένη οπότε της αξίζει το ιδιέταιρο σχόλιο.... )
 
Πίσω
Μπλουζα