Καλύτερη κονσόλα 5ης Γενιάς

Καλύτερη κονσόλα 5ης Γενιάς

  • Panasonic 3DO

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Amiga CD32

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Atari Jaguar

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Sega Saturn

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Sony Playstation

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%
  • Nintendo 64

    Ψηφοφορίες: 0 0,0%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    0
Wally είπε:
Καποιος ψηφισε Ν64!!!
picture.php

Γιατί, εσύ μπορείς να εξηγήσεις τη φωτό με τον Segata; :biglaugh: :tease:

Wally είπε:
 
Τελικα η πρωτη φωτο εχει εξηγηση!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Znsmbtv2bsQ]YouTube - Soundtrack - The Lord of the Rings - Last march of the ents

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑ
 
Οχι οτι η δευτερη παει πισω βεβαια....
 
Εμένα μου μυρίζει συνωμοσία για να βγει το Saturn πρώτο....!! :D :D :D
 
Συνομωσία υπάρχει, αλλά από την άλλη πλευρά!

Εκεί που το σκορ ήταν (περίπου) 10-1 υπέρ του Saturn την πρώτη ημέρα του poll, ως δια μαγείας βρέθηκαν μετά άλλα 15 άτομα να ψηφίσουν CRAP64.

Και μόνο το γεγονός ότι στο subforum του N64 το τελευταίο post είναι στις 1 Φεβρουαρίου και μάλιστα από εμένα, δείχνει ότι μάλλον οι οπαδοί της εν λόγω απεχθούς κονσόλας είναι phantoms. Γιατί αν ήταν πραγματικοί, θα φαινόντουσαν και κάπου αλλού εκτός από το poll. :p

Νομίζω ότι ο telamonas με τον Vag που είναι (σχεδόν...) οι μόνοι που τάχθηκαν υπέρ του N64 εδώ, κάθονται στο μαγαζί και φτιάχνουν fake accounts για να ξαναψηφίσουν. :D
 
Καλω λοιπον οσους ψηφισαν για το N64 να εμφανιστουν για να αποδειξουν οτι δεν ειναι phantoms. ;)
 
Εγώ πάντως το ψήφισα ευθαρσώς...! :p

(και σας έσπασα και τα νεύρα,μη μου πεις ότι δε σκεφτήκατε "τώρα αυτός γιατί ψηφίζει και μας χαλάει τη σούπα ;" :D :D :D )
 
Ορίστε κύριοι από ποιούς προέρχονται οι ψήφοι του N64!

O κύριος manos1943983xyz που είναι δηλωμένος PC-άκιας και αντικονσολάς.

Βρε, έχεις δει ποτέ κονσόλα να λειτουργεί; :p
 
Αααα, δεν πάτε καλά.... Το ότι δεν έχουμε ασχολήθεί με άλλα sub threads του N64, μας κάνει "φαντάσματα"??? Δλδ, τι θέλετε να αρχίσει κανένας πόλεμος πάλι? Τουλάχιστον η Nintendo βγάζει μηχανήματα μέχρι και σήμερα, με αρκετά μεγάλη επιτυχία....Εντάξει, καλή ήταν και η Sega αλλά (κατ' εμέ) μόνο την εποχή του MegaDrive. Εδώ καθόταν και τσακωνόταν με την Commodore για το CD32. Απο' κει να καταλάβεις το ΠΟΣΟ ζεστά είχαν πάρει την υπόθεση "κονσόλα".....Μετά, πως θες να κερδίσεις το χαμένο έδαφος??? Καλοί είστε για να βγάζετε κανένα game, αλλά μέχρι εκεί.
 
Maddog είπε:
Βρε, έχεις δει ποτέ κονσόλα να λειτουργεί; :p
Ναι,το Ν64 να παίζει το θεϊκό Killer Instinct..!! :diablotin: :diablotin: :diablotin:

(άρπα τη λοιπόν,γυρεύοντας πήγαινες... :rofl: :rofl: :rofl: )

Εντάξει,έπαιζα και Soul Calibur στο Dreamcast για να πω την αλήθεια... :D
 
Και το σημαντικότερο??? Χωρίς την ευελιξία που παρέχει ο αποθηκευτικός χώρος ενός CD...

Σας έπηζαν στο fmv και νομίζατε ότι παίζατε παιχνίδι....είδα προχτές το nfs2 στο PSX και χτυπιόμουν στο πάτωμα από τα γέλια...Μούρη και κακό το fmv intro και το παιχνίδι, πολύ crap ρε παιδί μου...Αφού σκέφτηκα να το χαρίσω του παιδιού που το αγόρασε...Να' ναι καλά το παληκάρι...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βασικά νομίζω πώς ο καθένας επιλέγει από την εμπειρία του με κάποια games, νομίζω όμως πως θα έπρεπε να ψηφίζει κρίνωντας την ολική εικόνα κάθε μηχανήματος...Πιστέυω ποιό ολοκληρωμένο και πάνω από όλα πρέπει να είναι το saturn.Είχε το καλύτερο hardware και τεράστιους και σοβαρούς τίτλους.Φυσικά εγώ ψήφισα 3DO μαζι με κάποιον άλλο κατακαημένο μέχρι στιγμής επειδή εκτός του κολλήματος από τότε έχω μείνει με το παράπονο του ότι δεν αναφέρεται πουθενά! :angry:
 
falcon030gr είπε:
Σας έπηζαν στο fmv και νομίζατε ότι παίζατε παιχνίδι....είδα προχτές το nfs2 στο PSX και χτυπιόμουν στο πάτωμα από τα γέλια...Μούρη και κακό το fmv intro και το παιχνίδι, πολύ crap ρε παιδί μου...Αφού σκέφτηκα να το χαρίσω του παιδιού που το αγόρασε...Να' ναι καλά το παληκάρι...
Παιχνίδι που βρήκες κι εσύ να δεις...

Δεν ποστάρω τίτλους, γιατί θα κοιμηθώ κατά τις 5 το πρωί! :D
 
Telamonas.stokos είπε:
Καλω λοιπον οσους ψηφισαν για το N64 να εμφανιστουν για να αποδειξουν οτι δεν ειναι phantoms. ;)

Παρακαλώ!!!! Με καλεσε κανεις? Ποιος μιλησε για φαντασματα!!!

Να προσθεσω και ενα + του N64 που δεν αναφερθηκε...μικρης σημασιας μεν αλλα σπαστικο μερικες φορες ρε αδερφε...

!!!!!NO LOADING TIMES!!!
 
Ναι σίγουρα no loading times αλλά και more expensive games.... παρέα πάνε αυτά τα δύο.
 
Βασικά , για να πώ την αλήθεια πιο πολύ εντύπωση μου έχουν κάνει οι 10 ψήφοι του PSX παρά οι 16 της Ninty ...

... ποιός ακούει τον Dino τώρα :D

Στο κάτω κάτω το N64 είχε και το Paper Mario που το θεωρώ το καλύτερο jRPG για αρχάριους του είδους. Καλό σύστημα μαχών, διαρκής βοήθεια και κλιμακωτή δυσκολία χωρίς να σου σπάνε τα νεύρα ;)
 
Η PSX είχε άπειρα παιχνίδια πολλά από τα οποία άφησαν ιστορία (Final Fantasy, Silent Hill, Metal Gear Solid, Resident Evil κλπ).

Αντίθετα η Ν64 είχε καλύτερα γραφικά μεν, λίγα και ακριβά παιχνίδια, πλήρης απουσία video (λόγω cartridge) δε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα