Καρουζέλ (Carrusel)

exetlaios είπε:
Η αλήθεια είναι, ότι γράφοντας ένα "efxaristo", ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει ...
:whothehell: Το λάθος ήταν δικό μου που δεν έκανα "quote"o_Oo: το προηγούμενο μήνυμα. :animparty:
 
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΑ ΨΑΧΝΩ!ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!
 
ναι χαιρομαι που μευχαριστειτε αλλα δεν εκανα ακομα κατι παιδια.μολις βρεθει καποιος απο σαλλονικη που μπορει να με βοηθησει στο ριπαρισμα των dvd θα εχουμε εξελιξη..προς το παρον στασιμο το θεμα...τα παιδια απο το candyingreekproject μηπως μπορουν να με βοηθησουν?η αν ξερει κανεις καπου θεσσαλονικη κανα μαγαζι που να κανει αναλογες δουλειες...
 
sorin ti akrivws theleis na kaneis na se voithisw
 
καθε dvd εχει 6 επεισοδια.δηλαδη 4,7 giga.πρεπει να μαθω ολη τη διαδικασια ριπαρισματος για να μικρυνει το μεγεθος και να ανεβει σε Πολλα Parts στο youtube.ευχαριστω για το ενδιαφερον
 
kala einai fovero to oti meta apo toooosa xronia pairnoume plirofories gi'afta ta mikra aggelakia pou gemizan ta mesimeria mas.... ki exoun megalwsei polu ki afta....
 
Πιστεύω οτι επιβάλλεται να το postάρω[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ejxcyAQij18&feature=related]Carrusel Greek Intro .

Sorin μπορείς να βρείς χρήσιμες πληροφορίες εδώ αλλά και εδώ(ελληνικό)
 
εννοειται οτι επιβαλλεται! Rulez!
 
mary211 είπε:
Περίπου στα τέλη της δεκαετίας 80 με αρχές δεκαετίας 90 έπαιζε στην ετ-1 η μεξικάνικη παιδική σειρά carousel, με κεντρικούς ήρωες τους μαθητές ενός δημοτικού σχολείου (Μαρία Χουακίνα, Χάιμε Παλίγιο, Σιρίλο, Χόρχε, Βαλέρια, Νταβιντ, κ.α.), και δασκάλα τους την κυρία Σεμίνα.Αρκετά χρόνια αργότερα η σειρά έπαιξε στον άλφα πάλι με ελληνική μεταγλώτηση, αλλα κατα τη γνώμη μου καμια σχέση με την πρώτη version της σειράς στην Ετ-1. Μήπως το θυμάται κανείς? Μήπως ξέρει κανείς να μου πεί που θα μπορούσα να βρω dvd με τη σειρά σε ελληνική μεταγλώτιση?

Κυρία Σιμένα... πώπω τι μου θύμισες

Ημουν δημοτικό... και έβλεπα φανατικά carousel.. Η Μαρία Χοακίνα

έπαιξε αργότερα σε άλλο μεξικάνικο και έκανε την κόρη της "ΜΑΡΙΑΣ" (Thalia)
 
Παρακαλω ενημερωστε σχετικα αν προκειται να γινει ανεβασμα ολων των επεισοδιων πως?και απο που? thanks...
 
punisher1346 είπε:
Παρακαλω ενημερωστε σχετικα αν προκειται να γινει ανεβασμα ολων των επεισοδιων πως?και απο που? thanks...

Πάμε πάλι λοιπόν,αν και το έγραψα 4-5 posts παραπάνω....

Φίλε punisher1346 καλώς ήρθες στο forum !

Από τα γραφόμενά σου κατάλαβα ότι δεν έχεις διαβάσει τους κανόνες λειτουργίας του forum ,που,μεταξύ άλλων,απαντάνε ξακάθαρα στην παραπάνω απορία σου...

Σου συνιστώ να το κάνεις λοιπόν και σου εύχομαι καλή παραμονή και συμμετοχή στο forum αυτό...!
 
Γεια σας και απο εμενα

Λοιπον ξεκινωντας με τα χειροτερα λογια απο τα πιτσιρικια που διευθυνουνε το forum αυτο για το νταιλικι και την "εγω ειμαι το BOSS" συμπεριφορα...

λοιπον παλικαρια ηρεμια λιγο ετσι ??τα παιδια εδω θελουνε να μοιραστουνε κατι και φυσικα δεν νομιζω να το μοιρασουνε απο το domain σας..θα μπει καπου αλλου,δεν εχετε καμια σχεση,τωρα αμα θεωρειται τον ιστοτοπο σας τοσο μεγαλο και τεραστιας σημασιας που θα ασχοληθει καποια αρχη ειστε γελασμενοι..Αφηστε μας λοιπον να μοιραστουμε αυτο αγαπαμε και μας αρεσει...και γενικα στις παρατηρησεις σας μπορειτε να γινεται και πιο μαλακοι και να αφησετε τα καουμποικα που κανετε...Και ας αφηθουν τα nicknames περι GNU guru και ιστοριες για αγριους,γινανε ολοι guru και ηρθανε να το πεξουνε μεσα σε ενα forum καουμποιδες.ολα αυτα ειναι μαγκια κλανια εξατμιση και κωλο φιλιστρινι...

αυτα απο εμενα για εσας τους "Administrators & Moderators"

Τωρα οσον αφορα το Carrusel in greek project,αν καποιος εχει τα dvd η ας προσφερθε καποιος να βοηθησει στην μετατροπη τους (και ο πρωτος ειμαι εγω και το δηλωνω εδω) αλλιως μην το τρεναρουμε αλλο,με αυτην την μεξικανικη νουβελα μεγαλωσε και την αγαπησε πολυς κοσμος.περιμενω νεα σας..συνεχιστε την ομορφη δουλεια...

εγω δεν ειμαι τυχαιος γενικοτερα στο ελληνικο δυκτιο..ειμαι στενα συνεδεμενος με grnet (εδετ) σε οτι εχει να κανει με την μεταφορα του αρχειου και ολα τα συναφη μπορω να σας βοηθησω..
 
Μην είδατε τον Παναή (ή PANAGIOTH) ? :D
 
Γεια σας και απο εμενα.

Λοιπον ξεκινωντας με τα χειροτερα λογια απο τα πιτσιρικια που διευθυνουνε το forum αυτο για το νταιλικι και την "εγω ειμαι το BOSS" συμπεριφορα...

λοιπον παλικαρια ηρεμια λιγο ετσι ??τα παιδια εδω θελουνε να μοιραστουνε κατι και φυσικα δεν νομιζω να το μοιρασουνε απο το domain σας..θα μπει καπου αλλου,δεν εχετε καμια σχεση,τωρα αμα θεωρειται τον ιστοτοπο σας τοσο μεγαλο και τεραστιας σημασιας που θα ασχοληθει καποια αρχη ειστε γελασμενοι..Αφηστε μας λοιπον να μοιραστουμε αυτο αγαπαμε και μας αρεσει...και γενικα στις παρατηρησεις σας μπορειτε να γινεται και πιο μαλακοι και να αφησετε τα καουμποικα που κανετε...Και ας αφηθουν τα nicknames περι GNU guru και ιστοριες για αγριους,γινανε ολοι guru και ηρθανε να το πεξουνε μεσα σε ενα forum καουμποιδες.ολα αυτα ειναι μαγκια κλανια εξατμιση και κωλο φιλιστρινι...

αυτα απο εμενα για εσας τους "Administrators & Moderators"

Τωρα οσον αφορα το Carrusel in greek project,αν καποιος εχει τα dvd η ας προσφερθε καποιος να βοηθησει στην μετατροπη τους (και ο πρωτος ειμαι εγω και το δηλωνω εδω) αλλιως μην το τρεναρουμε αλλο,με αυτην την μεξικανικη νουβελα μεγαλωσε και την αγαπησε πολυς κοσμος.περιμενω νεα σας..συνεχιστε την ομορφη δουλεια...

εγω δεν ειμαι τυχαιος γενικοτερα στο ελληνικο δυκτιο..ειμαι στενα συνεδεμενος με grnet (εδετ) σε οτι εχει να κανει με την μεταφορα του αρχειου και ολα τα συναφη μπορω να σας βοηθησω..
 
Μπορει να μην εισαι "τυχαιος γενικοτερα στο ελληνικο δυκτιο" οπως μας εγραψες αλλα φερεσαι σαν να εισαι.

Υπαρχουν κανονες εδω τους οποιους θα επρεπε να διαβασεις και να αποδεχτεις - δεν το εκανες - δεν μενεις πια εδω.

Καλη συνεχεια.
 
Μάλιστααα.....

Άντε λοιπόν φίλε netjammer,σου εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου να έχεις καλύτερη τύχη σε όσα forums αποφασίσεις να γίνεις μέλος,ειδικά αν κρατήσεις τη συμπεριφορά σου αυτή....
 
keeper7k είπε:
Κι ούτε ένα efxaristo; Μπράβο ευγένεια :D :D
Άδικα μας κατηγόρησε ο φίλος !

Αν έμπαινε στον κόπο να γράψει ένα "thanks" θα αποκαλύπτονταν ΑΠΕΙΡΑ links ! :cool:

Είναι γνωστό εξάλου ότι το φόρουμ μας, βρίθει links !

αν γράψεις τη μυστική λέξη σε πολλά threads, κατεβάζεις παπάδες !
 
Οτι θα γινοτανε τσαμπουκας για το Καρουσελ δεν το περιμενα ποτε :headbangdude:

ειρηνη ημιν. Πολλα απο αυτα που ισχυουν παγκοσμιως για τα πνευματικα δικαιωματα ειναι δεινοσαυρικα καταλοιπα αλλα δυστυχως οσο υπαρχουν δεν γινεται αλλιως.
 
Πίσω
Μπλουζα