Κατασκευή arcade καμπίνας ΜΑΜΕ

To prοject εφτασε στο τελος του.Δεν ξερω πραγματικα τι να σας γραψω για να σας μεταφερω το πως αισθανομαι....

Σας ευχαριστω ολους για τις συμβουλες και τα καλα σας λογια.

Θα ανεβασω παρα πολλες φωτογραφιες απο το μπαρτοπ(δεν εχω αυτη τη στιγμη τη φωτογραφικη μου)

Θα μαζεψω και θα ανεβασω ολο το υλικο για να βοηθησω οποιον θα ηθελε να επιχειρησει κατι παρομοιο.

dsc00336x.jpg
 
Μπράβο για άλλη μία φορά. Περιμένουμε φωτό από το αποτέλεσμα. Πολλές φωτό όμως!!!!!!
 
φίλε dkssprs μπράβο! φοβερό! :clap: :worship:

το ερωτεύτηκα μιλάμε και με βάζεις σε σκέψεις για κάτι αντίστοιχο κάποια στιγμή :flower:
 
Πωπωωωω...έχω σκάσει τόσο πολύ από τη ζήλεια μου....που έχω αρχίσει ξανά να σκέφτομαι σοβαρά τη δημιουργία ενός αντίστοιχου.....

Θα είναι πολύ όμορφο δίπλα στην καμπίνα μου ;)
 
εκπληκτικό! όπως και δήποτε θα το επιχειρήσω! πολλά μπράβο και περιμένουμε φώτοζ!!!
 
:bow: :bow: :bow:

Παρακολουθώ σιωπηλά τόσο καιρό και πραγματικά μπορώ να πω πως έγινε τρομερή δουλειά!!

Συγχαρητήρια έγινε πολύ όμορφο!

Μας βλέπω για διαγωνισμό για το πιο όμορφο cabάκι μιάς και βλέπω πολλούς να φτιάξουν κάτι παρόμοιο...και εγώ φυσικά! :D
 
Πραγματικά πανέμορφο ! Θα σκεφτώ κι εγώ να φτιάξω ένα τέτοιο bartop για δίπλα από την κάθετη μου JAMMA καμπίνα !

Συγχαρητήρια και πάλι !
 
Πραγματικά πανέμορφο ! Θα σκεφτώ κι εγώ να φτιάξω ένα τέτοιο bartop για δίπλα από την κάθετη μου JAMMA καμπίνα !

Συγχαρητήρια και πάλι !
 
Θα ηθελα μια χαρη (αν γινεται βεβαια) απο καποιον MODERATOR.

Αν γινεται θα ηθελα να μετανομαστει το θεμα απο "arcade cabinet bubble bobble"

σε <<κατασκευη arcade καμπινας ΜΑΜΕ>>

διοτι ο πρωτος τιτλος ειναι καπως παλιος και πολλα αλλαξαν στην πορεια.

edit:THANK YOU VERY MUCH!!!! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πραγματικά απίστευτη δουλειά, τα θερμά μου συγχαρητήρια!

Μόνο μια ερώτηση φίλε dkssprs, επειδή βλέπω τον Avatar σου: Τα Street Fighter πώς θα τα παίζεις; Ήταν θέμα χώρου που δεν έβαλες 6 κουμπιά για κάθε παίκτη;
 
Φοβερό πραγματικά!

Ακόμα και το τραπεζομαντηλάκι από κάτω ρετρό είναι.. :)
 
Leon είπε:
Πραγματικά απίστευτη δουλειά, τα θερμά μου συγχαρητήρια!
Μόνο μια ερώτηση φίλε dkssprs, επειδή βλέπω τον Avatar σου: Τα Street Fighter πώς θα τα παίζεις; Ήταν θέμα χώρου που δεν έβαλες 6 κουμπιά για κάθε παίκτη;
Σε ευχαριστω.

Ηταν και θεμα χωρου αλλα κυριως οτι δεν μου αρεσουν τοσο πολυ αυτα του ειδους τα παιχνιδια.Τα πληκτρα αν και θα ειναι στριμωγμενα χωρανε...απλα θα δυσκολευτεις λιγο και στην καλωδιωση.
 
Έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό. Απίστευτη δουλειά πραγματικά. Ατελείωτα συγχαρητήρια dkssprs! :augenrollen: :bow: :award:
 
Εγω λοιπον ο κακος της παρεας :p :D, θα πω στο φιλο μου dkssprs, οτι πρεπει να βγαλει τις απαραδεκτες πλαστικες ταινιες με τα γραμματα, που ξερω οτι τις εβαλε προσωρινα γιατι απλα....αυτες ειχε, και (σε πρωτη ευκαιρια) να φτιαξει αντιστοιχες επαγγελματικες, ειτε σε αυτοκολλητο, ειτε σε διαφανεια, ειτε σε καταστημα εκτυπωσεων, ειτε δεν ξερω και εγω τι! :D

Νομιζω οτι σε ενα τετοιο μηχανημα, το χρωστας.

Φιλικα Πανος.
 
Πίσω
Μπλουζα