Κορυφαία "χυλόπιτα"

Εγώ ποτέ δεν είχα στο σχολείο αυτό το πρόβλημα. Όλες οι γυναίκες σφαζόντουσαν να φύγουν όσο το γρηγορότερο και όσο μακρύτερα μακριά μου.

Η συζήτηση για το ZX-Spectrum φαίνεται δεν ευνοούσε τις καταστάσεις. Ούτε το "υπέροχο" λούκ που είχα τότε!!!!!!

Ρε γμτ είχα και διπλοκάσσετο....... Απίστευτο, πραγματικά απίστευτο.........
 
ααα...και εγώ είχα διπλοκάσετο! λες για αυτό να με ήθελαν???
 
Pooky είπε:
Εγώ ποτέ δεν είχα στο σχολείο αυτό το πρόβλημα. Όλες οι γυναίκες σφαζόντουσαν να φύγουν όσο το γρηγορότερο και όσο μακρύτερα μακριά μου.
Η συζήτηση για το ZX-Spectrum φαίνεται δεν ευνοούσε τις καταστάσεις. Ούτε το "υπέροχο" λούκ που είχα τότε!!!!!!

Ρε γμτ είχα και διπλοκάσσετο....... Απίστευτο, πραγματικά απίστευτο.........
Προσωπικά δεν ξέρω αν θα έπεφτα αλλά σίγουρα θα έμενα μέχρι να μου δείξεις τι είναι το διπλοκάσσετο. Νο ιντία!
 
Vag είπε:
Θυμήθηκα μια χυλόπιττα ξεγυρισμένη που έριξα εγώ κάποτε:Ήταν μια εποχή αμέσως μετά από τονχωρισμό μου με την τότε γυναίκα της ζωής μου, και είχα πέσει να πεθάνω. Εκείνη την εποχή πήγαινα και σε φροντιστήριο για το πανεπιστήμιο. Λόγω του θέματος (των μαθημάτων), στο τμήμα είμασταν 4 άτομα, εγώ και τρεις κοπέλες. Οι δύο ήταν ιδιαιτέρως όμορφες (και φίλες μεταξύ τους), αλλά φυσικά αυτό ήταν το τελευταίο πράγμα που με ένοιαζε, λόγω της στενοχώριας μου. Ήταν φανερό ότι άρεσα στη μία (η άλλη ήταν έτοιμη να παντρευτεί), αλλά λόγω της δικής μου τυπικής αντιμετώπισης, δεν έλεγε πολλά.

Ένα βράδυ μετά το μάθημα, με ρώτησε αν μπορούσα να την πάρω μαζί μου με το αμάξι μέχρι κοντά στο σπίτι μου επειδή θα πήγαινε σε μια φίλη της. Δεν είμαι μπούφος, ξέρω (και ήξερα) ότι το είχε κανονίσει επίτηδες να πάει, για να την πάω εγώ και να γνωριστούμε λίγο καλύτερα.

Στο αμάξι της μίλησα ελάχιστα, όχι επίτηδες, αλλά πραγματικά είχα άλλα στο μυαλό μου.

Μια άλλη μέρα, έφυγα ξαφνικά από την Αθήνα για δυο-τρεις μέρες, λόγω της στενοχώριας μου επίσης. Νομίζω ότι έχασα ένα ή δύο δίωρα μαθήματα. Όταν επέστρεψα, προσπάθησε να μου πιάσει κουβέντα (μπροστά και στις άλλες δύο) και εδώ είναι το κομμάτι που μου φαίνεται αστείο:

- Πώς και δεν ήρθες, Βαγγέλη;

- Δεν ήμουν Αθήνα.

- Κρίμα που έχασες τόσες ώρες. Δε μου δίνεις το τηλέφωνό σου για να συνεννοηθούμε να αλλάξουμε τις ώρες;

- Δε χρειάζεται.

- Κι αν ξανασυμβεί;

-Δεν θα ξανασυμβεί!

Να πω την αλήθεια, αυτή είναι και η καλύτερη στρατηγική με τις γυναίκες, αν και εκείνη τη φορά δεν το έκανα επίτηδες, απλά είχα τον χωρισμό μου στο μυαλό μου. Για την ιστορία, με κατάφερε να βγούμε κάποιες φορές, αφού έβαλε τα μέσα αρχικά (τη φίλη της) και έμαθε τον λόγο του φτυσίματος.
Vag φαντάσου να ήθελε και να καπνίσει μέσα στο αυτοκίνητο σου!!!! :D :D:D
 
Captain Kal είπε:
Καλά δεν έχεις ακούσει ότι η διαφορά μεταξύ παιδιών και αντρών, είναι ΜΟΝΟ στην τιμή των παιχνιδιών τους? :D
Καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!! :rofl:

Stanfromgreece είπε:
έτρωγα χόντρό κόλλημα με κάποια κοπέλα (η οποία στο τέλος μου έριχνε χυλόπιτα)...και δεν έβλεπα γύρω μου άλλες κοπέλες (και μάλιστα ωραίες κοπέλες)...οι οποίες σφάζονταν στα πόδια μου και εγώ δεν έκανα τίποτα
Mα αγαπητε Stan, οταν κολλησεις με καποιον σημαινει να μην βλεπεις γυρω σου ;) Αυτο ειναι το "κατακουτελο" :clap: Κ΄εμενα μου εχει συμβει, το ομολογω, και μετα σκεφτομουν "μα, τι αδικια....":flower:

Turrican είπε:
Vag φαντάσου να ήθελε και να καπνίσει μέσα στο αυτοκίνητο σου!!!! :D :D:D
Vag, ποσο χαιρομαι να ανακαλυπτω οτι κ'αλλοι ειναι κατηγορηματικοι εναντια στο καπνισμα στο αυτοκινητο τους :clap: Νομιζα οτι μονο εγω ειμαι η τρελλη.... #)
 
παντως έχει πλακα οταν βλέπεις οτι η φάση πάει προς χυλόπιτα, να καπνίσεις μεσα στο αμάξι ενώ ξέρεις οτι την ενοχλεί!!
 
Μα δεν είχε να κάνει με το κάπνισμα. Η αλήθεια είναι ότι ακόμα και να κάπνιζε, δεν θα άλλαζε τίποτα - ούτε καν θυμάμαι αν ήταν καπνίστρια. Αν ήταν, θα σήμαινε ότι δεν θα την παντρευόμουν κιόλας.
 
domniki είπε:
Καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!! :rofl:


Mα αγαπητε Stan, οταν κολλησεις με καποιον σημαινει να μην βλεπεις γυρω σου ;) Αυτο ειναι το "κατακουτελο" :clap: Κ΄εμενα μου εχει συμβει, το ομολογω, και μετα σκεφτομουν "μα, τι αδικια....":flower:

Vag, ποσο χαιρομαι να ανακαλυπτω οτι κ'αλλοι ειναι κατηγορηματικοι εναντια στο καπνισμα στο αυτοκινητο τους :clap: Νομιζα οτι μονο εγω ειμαι η τρελλη.... #)

Εγώ είμαι ενάντια στο κάπνισμα... εντός του πλανήτη! :flower:
 
Το χειρότερο ήταν να σου τύχει:

- καπνιστής

- στο αυτοκίνητό του

- με κλειστά τα τζάμια λόγω δριμύτατου ψύχους

- να είναι μαύρα μεσάνυχτα και

- να είσαι στο μέσω της Εθνικής Αθηνών - Αλεξανρούπολης...

Το πρώτο πράγμα που δρομολογείς μόλις πάρεις εξιτήριο από το "Σωτηρία"

είναι η χυλόπιτα χωρίς εξηγήσεις και δικαιολογίες...

(Δεν έχει συμβεί σε μένα αλλά σε μιά γνωστή μου με χρόνια αναπνευστικά προβλήματα... )
 
Και πως είσαι σίγουρη ότι δεν βρήκε εκείνος έναν καλό τρόπο να την ξεφορτωθεί κάνοντας όλα αυτά; :diablotin:
 
Maddog είπε:
Και πως είσαι σίγουρη ότι δεν βρήκε εκείνος έναν καλό τρόπο να την ξεφορτωθεί κάνοντας όλα αυτά; :diablotin:
Επειδή την παρακαλούσε μετά να γυρίσει κοντά του... :D

Μέχρι πως θα κόψει τα 2,5 πακέτα τσιγάρα /ημέρα της υποσχέθηκε...
 
Α, τωρα θυμηθηκα ατακα σε ετερο ημισυ καπνιστη: "Αν θελεις να με φιλησεις, δεν θα πρεπει να εχεις καπνισει προηγουμενως" :rofl: Τον εστειλα αδιαβαστο.... :rofl:
 
Juanita είπε:
Επειδή την παρακαλούσε μετά να γυρίσει κοντά του... :D

Μέχρι πως θα κόψει τα 2,5 πακέτα τσιγάρα /ημέρα της υποσχέθηκε...
Μεγάλος βλάκας ο άνθρωπος. Σιγά μην άλλαζα συνήθειες για την οποιαδήποτε γυναίκα. Αλλά παράλληλα και μεγάλο καθίκιον γιατί κάπνιζε σαν φουγάρο δίπλα σε κάποιον που αντιμετώπιζε πρόβλημα υγείας.
 
Pooky είπε:
Μεγάλος βλάκας ο άνθρωπος. Σιγά μην άλλαζα συνήθειες για την οποιαδήποτε γυναίκα. Αλλά παράλληλα και μεγάλο καθίκιον γιατί κάπνιζε σαν φουγάρο δίπλα σε κάποιον που αντιμετώπιζε πρόβλημα υγείας.
Πόσο συμφωνώ και στα δύο φίλε.....
 
Αχχχχχχχ.... εγώ που ξεκίνησα το τσιγάρο στην Β' Γυμνασίου γιατί μου άρεσε μια κοπέλα που είχε μείνει 2 φορές, ήταν μεγαλύτερη, και κάπνιζε; Έφαγα μια χυλόπιτα, όλη δική μου...

Μετά πήγα και την έπεσα στην αδελφή της με την ίδια αποτυχία φυσικά! Είχα γίνει ο περίγελος της παρέας τους...
 
Playmolover είπε:
Αχχχχχχχ.... εγώ που ξεκίνησα το τσιγάρο στην Β' Γυμνασίου γιατί μου άρεσε μια κοπέλα που είχε μείνει 2 φορές, ήταν μεγαλύτερη, και κάπνιζε; Έφαγα μια χυλόπιτα, όλη δική μου... Μετά πήγα και την έπεσα στην αδελφή της με την ίδια αποτυχία φυσικά!
Δε πειράζει,το θράσος σου μετράει..!!!! :D :D
 
Pooky είπε:
Μεγάλος βλάκας ο άνθρωπος. Σιγά μην άλλαζα συνήθειες για την οποιαδήποτε γυναίκα. Αλλά παράλληλα και μεγάλο καθίκιον γιατί κάπνιζε σαν φουγάρο δίπλα σε κάποιον που αντιμετώπιζε πρόβλημα υγείας.
+1 και από εμένα.
 
Playmolover είπε:
Αχχχχχχχ.... εγώ που ξεκίνησα το τσιγάρο στην Β' Γυμνασίου γιατί μου άρεσε μια κοπέλα που είχε μείνει 2 φορές, ήταν μεγαλύτερη, και κάπνιζε; Έφαγα μια χυλόπιτα, όλη δική μου... Μετά πήγα και την έπεσα στην αδελφή της με την ίδια αποτυχία φυσικά! Είχα γίνει ο περίγελος της παρέας τους...
δεν πειράζει. Είμαι σίγουρος οτι μια μερα αυτες θα φάνε χυλο απο εσένα! :D :D:D
 
Playmolover είπε:
Αχχχχχχχ.... εγώ που ξεκίνησα το τσιγάρο στην Β' Γυμνασίου γιατί μου άρεσε μια κοπέλα που είχε μείνει 2 φορές, ήταν μεγαλύτερη, και κάπνιζε; Έφαγα μια χυλόπιτα, όλη δική μου... Μετά πήγα και την έπεσα στην αδελφή της με την ίδια αποτυχία φυσικά! Είχα γίνει ο περίγελος της παρέας τους...
Βασικά εμένα αυτό μου φαίνεται κορυφαίο αντριλίκι.

Τώρα , στα 35 μου , όντας παντρεμένος.

Στα 15 ίσως κι εγώ να το θεωρούσα αποτυχία ή ταπείνωση.
 
Εγώ σε μία πριν κλείσουν τα σχολεία: -Θες να τα φτιάξουμε?? (περίπου)

Η λεγάμενη: Δεν μπορώ τώρα, έλα το Σεπτέμβριο!!

Ο κολλητός μου που ήταν δίπλα: ΧΑΧΑΧΑΧΑ μετεξεταστέο σε άφησε????

Μου έχει μείνει αυτό!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα