Οι Τρεις Χάριτες (1990 MEGA)

Έτσι είναι,έχει ξαναναφερθεί εδώ το συγκεκριμμένο νέο άλλωστε...
 
Δηλαδή φέτος??????????????????Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νόμιζα για τέλος 2009!
 
Όντως πολύ καλά νέα :) .Καλύτερα πάντως να πλασάρονται τέτοιες σειρές ξανά πάρα κάτι καινούργιες που δεν βλέπονται.Ο Ρέππας έκανε τότε το φοιτητή και τώρα πλησιάζει τα -ήντα...χμμμ εδώ πιάσαμε εμείς τα -άντα :cry: ...
icon8.gif
 
misspepper77 είπε:
Όντως πολύ καλά νέα :) .Καλύτερα πάντως να πλασάρονται τέτοιες σειρές ξανά πάρα κάτι καινούργιες που δεν βλέπονται.Ο Ρέππας έκανε τότε το φοιτητή και τώρα πλησιάζει τα -ήντα...χμμμ εδώ πιάσαμε εμείς τα -άντα :cry: ...
icon8.gif
Και εμείς τα 20...Πάντως Ο Ρέππας είναι ίδιος όπως ήταν και τότε!Δηλαδή από την τελευταία φορά που τον είδα σε κάποιο επεισόδιο Safe Sex
 
thebest20 είπε:
Και εμείς τα 20...
best20 με κοιτάς που σε κοιτώ παιδί μου;!
icon8.gif
...Δεν κάνουν τέτοιες δηλώσεις ...σε ηλικιωμένους ανθρώπους
icon10.gif
...Την ευκή μου να χεις :xm: ...
icon10.gif
Εσύ δηλαδή μπορεί να ήσουν και αγέννητος όταν γυρίζοντουσαν οι τρεις χάριτες... :cry: ...άστο μην απάντήσεις σε αυτό
icon8.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σμπεθέρα μην συγχήζεσαι!!!!
 
Καλά σμπεθερούλη μου,ότι πεις
icon10.gif
.Είμαι καλύτερα η παλιόγρια μην ανησυχεις :p ....
icon10.gif
 
Δεν μπορω να δω Ελληνικο σηριαλ αυτες τις μερες ,ισως ενα δυο τα τελευταια 5 χρονια ,να ξεχωρισω.

Αυτο το βλεπαμε και πραγματικα γελαγαμε.

Ενα τυχαιο βιντεακι για να μπουμε στο κλιμα.....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ZcMqWha506M]YouTube - Treis Xarites - Ergazomeno Koritsi pt.1
 
Υπερβολές! Μην ακούσω για παλιόγριες κ παλιόγερους εδώ μέσα θα συγχιστώ και θα μου ανέβει η πιέση... :p :p

Σοβαρά τώρα, εγώ 25 είμαι (βαδίζω στα 26 επικίνδυνα!) και τις 3 Χάριτες τις θυμάμαι πεντακάθαρα (όχι από επαναλήψεις, πρώτη προβολή παρακαλώ!) Και το μνημονικό μου δεν φημιζεται, όσο να πεις....
 
misspepper77 είπε:
thebest20 είπε:
Και εμείς τα 20...
best20 με κοιτάς που σε κοιτώ παιδί μου;!
icon8.gif
...Δεν κάνουν τέτοιες δηλώσεις ...σε ηλικιωμένους ανθρώπους
icon10.gif
...Την ευκή μου να χεις :xm: ...
icon10.gif
Εσύ δηλαδή μπορεί να ήσουν και αγέννητος όταν γυρίζοντουσαν οι τρεις χάριτες... :cry: ...άστο μην απάντήσεις σε αυτό
icon8.gif
Αν γυρίστηκαν πριν το τέλος του 87,ναι...αγεννητος θα ήμουν!για την ακρίβεια έχω κλείσει τα 21!Τις θυμάμαι από επαναλήψεις και μόνο,και ποτέ δεν είδα τις πρώτες προβολές....αλλά είναι τέλεια σειρά!
 
χαχαχα...(25 ο ένας 21 ο άλλος,θα το πάθω το εγκεφαλικό :brick: )...λοιπόν απο επαναλήψεις όντως άλλο τίποτε...όπως κάτι ανάλογο έγινε και με την ντόλτσε βίτα και τους δύο ξένους. :)
 
Εμεις τι να πουμε που εχουμε περασει τα 30 εδω και...χρονια!

Θυμαται κανεις το τρειλερ που διαφημιζε την σειρα? Το επαιζαν ολη μερα. Ακομα θυμαμαι τα λογια της "Ολγας".
 
ChristosM είπε:
Εμεις τι να πουμε που εχουμε περασει τα 30 εδω και...χρονια!Θυμαται κανεις το τρειλερ που διαφημιζε την σειρα? Το επαιζαν ολη μερα. Ακομα θυμαμαι τα λογια της "Ολγας".
Εκείνη την εποχή (1990) εμείς μόλις είχαμε ενηλικιωθεί (έχουμε φάει Τρείς Χάριτες στην μάπα ούκω λίγες φορές). Το θυμάμαι πολύ καλά το τρέιλερ.

Μας είχαν ζαλίσει μ αυτό.
 
Διαχρονικό αυτό το επεισόδιο. Είναι σαν να μας ακούω και σήμερα.
 
Από αυτό το link λέει κάπου ότι ακούτε απευθείας το album Ανάδυση του Αντώνη Πλέσσα που περιέχει τη μουσική της σειράς

http://www.aplessas.gr/mp3s/myPlayer.html

Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να το ακούσω!!!!!!

Κρατήστε το link γιατί είναι streaming και όχι mp3
 
Ένα ένα επεισόδιο θα τις παίζει τις Τρεις Χάριτες?Ακόμα και στις επαναλήψεις ως το 1997 έπαιζαν 2 επεισόδια
 
thebest20 είπε:
Ένα ένα επεισόδιο θα τις παίζει τις Τρεις Χάριτες?Ακόμα και στις επαναλήψεις ως το 1997 έπαιζαν 2 επεισόδια
Να λες "Δοξα το Θεο" που θα δειχνει ενα επεισοδιο την μερα γιατι αν εδειχνε δυο ή και περισσοτερα θα ηταν κολλημενα και σιγουρα με καποιες σκηνες κομμενες.
 
ChristosM είπε:
Να λες "Δοξα το Θεο" που θα δειχνει ενα επεισοδιο την μερα γιατι αν εδειχνε δυο ή και περισσοτερα θα ηταν κολλημενα και σιγουρα με καποιες σκηνες κομμενες.
Καλά σε αυτό έχεις δίκιο...το θέμα είναι ότι επειδή είναι 90 επεισόδια θα το πάει ως Δεκέμβρη!!!!!!Ή θα δείξει μόνο έναν κύκλο και θα το κόψει στον ένα μήνα?Οι Απαράδεκτοι θα τελειώσουν στους 2 μήνες αν όντως έχει 47 επεισόδια η σειρά!!!!

Τώρα αυτό που άκουσα τελευταία,ότι θα γυριστούν 4 νέα επεισόδια για Απαράδεκτους,αλλά όχι για Τρεις Χάριτες,λέτε να ισχύει?Σε ένα blog mediakanea,κάπως έτσι,το διάβασα χτες,και ότι λέει αυτό το blog έχει επιβεβαιωθεί!
 
thebest20 είπε:
Καλά σε αυτό έχεις δίκιο...το θέμα είναι ότι επειδή είναι 90 επεισόδια θα το πάει ως Δεκέμβρη!!!!!!Ή θα δείξει μόνο έναν κύκλο και θα το κόψει στον ένα μήνα?Οι Απαράδεκτοι θα τελειώσουν στους 2 μήνες αν όντως έχει 47 επεισόδια η σειρά!!!!
Τώρα αυτό που άκουσα τελευταία,ότι θα γυριστούν 4 νέα επεισόδια για Απαράδεκτους,αλλά όχι για Τρεις Χάριτες,λέτε να ισχύει?Σε ένα blog mediakanea,κάπως έτσι,το διάβασα χτες,και ότι λέει αυτό το blog έχει επιβεβαιωθεί!
Χωρις να γνωριζω, πιστευω πως θα παιχτουν ολα.
 
"Ο μαραθώνιος συζητήσεων μεταξύ Mega και Ρέππα-Παπαθανασίου έφερε αποτέλεσμα τελικά. Με μειωμένο προυπολογισμό, προσωπικές αμοιβές αλλά και των ηθοποιών θα γυριστούν 4 νέα επεισόδια της θρυλικής σειράς ''3 Χάριτες'' στα πλαίσια του αφιερώματος για τα 20 χρόνια του."

Επιτελους και μια καλη ειδηση...
 
Πίσω
Μπλουζα