Ο παράξενος επισκέπτης: Σχολια αναγνωστων

Τρελαρες!!! εσεις ξεπερασατε κι εμενα που τα γραφω!!! :rofl:
 
Juanita είπε:
Πολύ ωραία η εξέλιξη... :clap: :clap: :clap: Μακάρι να μπορούσε να συμβεί στ΄αλήθεια... ::)

Και όχι, μη νομίζεις, δεν καίγομαι για τον Άλμπερτ... Ααχχχ Τζεϊσονάκο μου... :heartcloud: :heartcloud: :heartcloud:
Who is Jason?? Define Jason και θα δουμε τι θα γινει, χεχε...

(Να ελευθερωθεί και ο Άλμπερτ δηλαδη... υπαρχουν και αλλες στη σειρα που περιμενουν! :D )

misspepper77 είπε:
Καλή μου Μετς...σε όλες τις άλλες συνηστάς υπογλώσσια,κάτι τέλος πάντων να πορεύονται όταν είναι να διαβάσουν την συνέχεια...Εμένα την λολή γιατί δεν με προειδοποίησες;;;; :( ...Μαζί με την Άννα κινδύνεψα να βρεθώ και γω στα πατώματα με την εμφάνιση του Άντονυ :flower: ...Σε ευχαριστώ πολύ η Αντονικιά!!!Πάρε και ένα φιλάκι :sweet_kiss:

Μα... εγω σου ειχα πει οτι θα σου εχω μια εκπληξη... #) Τι εκπληξη μπορει να υπαρχει για μια αντονυκια που να ειναι μεγαλυτερη απο την επανεμφανιση του Άντονυ;; :flower: (και στην ενηλικη βερσιον μαλιστα, χεχε... ;) Κουκλος το χρυσουλι μου!! :cool: )

Αχ, πεπεριτσα μου, κι εγω που νομιζα οτι θα χαρεις... σε ξαναστειλα για συνεδριες... :(

ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
Η αλήθεια είναι πως και εγώ θα ήθελα να μάθω πως λαμβάνουν χώρα οι ανατριχιαστικές λεπτομέριες που ΔΕΝ μας περιέγραψες με ένα καρτουν (μα, με παρεξήγησες καλή μου, τι όφελος θα είχα αν μάθαινα το μυστικό;;; )

Και θα τολμουσα εγω να βαλω χαλιναρι στη φαντασια σας, κα Κριστι μου;; ΠΟΤΕ!!! :D Η φαντασια πρεπει να αφηνεται εντελως μα εντελως ελευθερη...

Το ...πολυποθητο ανεκδοτο υλικο το θετω σε διαγωνισμο... Θα το παρει οποια κερδισει!

Και η ερωτηση ειναι η εξης: Καλα, ολοι ξερουμε οτι η Καντυ εχει ξανθα κοτσιδακια και πρασινα ματια και ο Αλμπερτ ειναι ψηλος, ξανθος και γαλανοματης... Η ηρωίδα μας ομως πώς ειναι;; Κοντη ή ψηλη; αδυνατη ή παχουλη; ξανθια, μελαχρινη ή κοκκινομαλλα; μακρυμαλλουσα κοπελια ή κοντοκουρεμένη; καστανοματα, γαλανοματα ή πρασινοματα;;

Για να δουμε ποιος ειναι καλυτερα διαβασμενος!! Λοιπον;;; ;)
 
metsgr είπε:
Who is Jason?? Define Jason και θα δουμε τι θα γινει, χεχε...(Να ελευθερωθεί και ο Άλμπερτ δηλαδη... υπαρχουν και αλλες στη σειρα που περιμενουν! :D )
Tι;;; Δεν ξέρεις ποιός είναι ο Jasonakos μου;;; :eek:

Μα πόση πλύση πιά να σας κάνω η γυναίκα;;;

picture.php
 
Θα σου απαντήσω εγώ Μετς μου...είναι μετρίου αναστήματός,προς το αδύνατο αλλά φαλακρή,(πριν απο αυτό μελαχροινη...)!!!Πήγα στο Λεικγούντ;;;;όχι!!!..ε λοιπόν εγώ στο είπα,δεν το γλυτώνει το ξεμάλλιασμα :p !!!Χρωμα ματιών καστανό...Μπα ε; :(

Αν και υπάρχει κίνδυνος να με φάει η Χουανίτα...Πως είναι έτσι ο Τζεισονάκος καλέ;...Σκιάχτηκα λιγο...χμμμ δεν με βλέπω καλα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Juanita είπε:
Βρε κορίτσια, "Ομάδα Τζι" δε βλέπατε μικρές;;; (ή είστε πολύ μικρές;;;;8) )
dead memory... juanita... μπορει και να εβλεπα, μπορει και οχι... who knows?
 
Τέλειο Μετς!!! ;)

Λέω να πάω αμέσως για ύπνο μήπως και σταθώ τυχερή :p

Και άρχισε να ετοιμάζεις την επόμενη ιστορία!!!

Μου αρέσει πολύ ο τρόπος που γράφεις!!!

Τι;;; επαναλαμβάνομαι;;; :eek: Στα έχουν πει και άλλοι;;; 8)

Είδες ;;; έχουμε δίκιο λοιπόν...
999.gif
άντε... πάρε λαπιτόπι, βάλε φαντασία και αναμένουμε!
62izy85.gif


____________________________

εντιτ

Ο επίλογος ήταν ό,τι πιό γλυκό έχω διαβάσει σε φικ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η ηρωίδα μας ομως πώς ειναι;; Κοντη ή ψηλη; αδυνατη ή παχουλη; ξανθια, μελαχρινη ή κοκκινομαλλα; μακρυμαλλουσα κοπελια ή κοντοκουρεμένη; καστανοματα, γαλανοματα ή πρασινοματα;;
Η ηρωίδα μας δεν περιγράφεται πουθενά. Ούτε ένα στοιχείο δεν αποκαλύπτει την εμφάνισή της. Η φαντασία του καθενός λοιπόν θα πλάσει την ηρωίδα του. ;)

Και μπορεί να είναι ψηλή, μπορεί και κοντή, γιατί η φύση χαρίζει ποικιλία...

Και μπορεί να είναι αδύνατη, μπορεί και παχουλή, γιατί έχει ιδιαίτερη αδυναμία στις σοκολάτες...

Και μπορεί να είναι ξανθιά, μπορεί και μελαχρινή ή κοκκινομάλλα, γιατί αν δεν της αρέσει θα βάψει τα μαλλιά της αλλιώς...

Και μπορεί να είναι μακρυμαλλούσα κοπελιά, μπορεί και κοντοκουρεμένη, ανάλογα με τα κέφια της...

Και μπορεί να είναι καστανομάτα, μπορεί και γαλανομάτα ή πρασινομάτα, γιατί τα μάτια είναι καθρέφτης της ψυχής και η ψυχή δεν έχει χρώμα...

Μόλις τελείωσε αισίως το ταξίδι των παράξενων ταξιδιωτών μας. Ελπίζω να διασκεδάσατε με τις περιπέτειές τους, να γελάσατε και -γιατί όχι- να ονειρευτήκατε μαζί τους! :cool:

Ευχαριστώ όλους όσους κάνανε τον κόπο να διαβάσουν το πόνημά μου, και ιδίως αυτούς που είχαν την καλοσύνη να το σχολιάσουνε! :)

EDIT: Από ό,τι φαίνεται, δεν πρόλαβα τη Χουανίτα! Χουανίτα σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τα γλυκά σου λόγια!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
διεύθυνση-τηλέφωνό της Αννούλας!Άντονυυυυυυ..... :hurrah: :hurrah:...τι;;;;; Η Αννούλα το είχε ρίξει έξω και τελικά ήταν μούφα το ταξίδι στο Λέικγουντ;;; :beerz: ...παρακαλώ ότι πίνει και η κυρία.... :beer: ...ΔΙΠΛΟ! :flower:

ΥΓ. Μετς γράφεις πολύ τρυφερά και στρωτά...Μπράβο κοριτσάκι μου #)
 
Μις μου, θα σου στειλω εγω τη συνταγη καρδια μου! Μην ανησυχεις καθολου! Μη τη λεμε και δημοσιως! :D

Χαίρομαι που σου άρεσε... άντε βρε με κανετε και ντρεπομαι τωρα... #)
 
mets... Απλά υπέροχο! :bow:

Περιμένουμε και άλλα διηγήματά σου!! :flower: (Ο λαός απαιτεί!!)

(Τη συνταγή τη θέλω και εγώ! :please: Και γρήγορα παρακαλώ, πριν καπαρώσει κάποια άλλη τον Terry μου!!! #) )
 
Nessie, χαιρομαι που σου αρεσε!! :)

Και τη συνταγη, μην ανησυχεις θα τη στειλω και σε σενα... αλλα θα πρεπει να την προσαρμοσω λιγακι, εσυ θα χρειαστεις πιο γερή δόση! Ειναι μεγαλυτερο το τσουρμο γυρω απο τον ηθοποιο!! :D

Οσο για το αλλο... αν σκεφτεις οτι πηρε ενα εξαμηνο γι'αυτο μονο, θα γερασουμε μεχρι να βγει το επομενο!!
 
metsgr είπε:
... Οσο για το αλλο... αν σκεφτεις οτι πηρε ενα εξαμηνο γι'αυτο μονο, θα γερασουμε μεχρι να βγει το επομενο!!
Χμμμ.. ας μην τα ισοπεδώνουμε όλα... :angry: Ασφαλώς και θέλει λιγότερο αν δεν ξεροσταλιάζουμε με τις μέρες στα κουτιά και πέφτουμε με τα μούτρα στην επίτευξη του ευαγούς στόχου... :super:
 
Juanita είπε:
Χμμμ.. ας μην τα ισοπεδώνουμε όλα... :angry: Ασφαλώς και θέλει λιγότερο αν δεν ξεροσταλιάζουμε με τις μέρες στα κουτιά και πέφτουμε με τα μούτρα στην επίτευξη του ευαγούς στόχου... :super:
Με τις μέρες... με τις νύχτες... #)
 
τι;;;;;;;;;;; τελείωσε κιόλας;;;;;;;;;;;;;κάποιος να φέρει τον αιθέρα, δεν αισθάνομαι καλά..............( τα χωρισες τα παιδια κακουργα...........) :cry: :cry:

όταν συνέλθω, αν συνελθω, θα σχολιάσω.............. :p
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
τι;;;;;;;;;;; τελείωσε κιόλας;;;;;;;;;;;;;κάποιος να φέρει τον αιθέρα, δεν αισθάνομαι καλά..............( τα χωρισες τα παιδια κακουργα...........) :cry: :cry:
όταν συνέλθω, αν συνελθω, θα σχολιάσω.............. :p

Ποιος χώρισε ποιον;;;

Και την κοινη ζωη που ζησανε αυτοι καλα κι εμεις καλυτερα, ποτε τη ζησανε κριστι μου;;; εε;;; αδιαβαστη σε πιανω...

Για τιμωρια θα διαβασεις 100 φορες το τελευταιο μερος και θα γραψεις 10 φορες την περιληψη! Αυτα για αρχη!!
 
Η Αννούλα μας έχει μεγαλώσει και ίσως να μην ξαναβρήκε τον Άλμπερτ της, αλλά βρήκε ένα πολύ καλό γήινο αντίγραφό του.

τάδε έφη mets,(για να μην ξεχνιώμαστε)
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
Η Αννούλα μας έχει μεγαλώσει και ίσως να μην ξαναβρήκε τον Άλμπερτ της, αλλά βρήκε ένα πολύ καλό γήινο αντίγραφό του.

τάδε έφη mets,(για να μην ξεχνιώμαστε)

Ναι... αφου έζησε τη μία ζωή (με τον Άλμπερτ) μέχρι τέλους, γύρισε πίσω και μάλιστα ήταν "σαν να μην πέρασε μια μέρα", οπότε είχε όλο το χρόνο στη διάθεσή της να βρει ένα αντίγραφό του. ;)

Πώς με βρίσκεις;;; Αυτό θα πει να θες και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο!!! :cool:

(Τα φανταζόμαστε που τα φανταζόμαστε, να μην τα έχουμε και όλα δικά μας;; :D )
 
Να ρωτήσω μια τεχνική λεπτόμερειά...Αυτή γερνούσε στον κόσμο των καρτούν;...και αν έτσι παλιόγρια...έκανε μια τσουπ και ήρθε νιάτο πια στον δικό μας κόσμο τον Αλμπερτ τι τον έκανε;Τον άφησε τελειωμένο γερομπαμπαλή ή.... :cry: :cry: :cry: ...(Γιατί είπες πως έζησαν μια ολόκληρή ζωή μαζί)... Μαρή εσύ ξεπέρασες την Μιζούκι!!

Μια ακόμη τεχνική λεπτομέρεια...πως πεθαίνει ένα καρτούν;...το εκτελούν με γομολάστιχα;...σβήνει σιγά σιγά το μελάνι;Κυρία Μέτς έχετε πολλές εξηγήσεις να δώσετε!!!

Χμμμ δεν ξέρω για τα καρτούν.... η Μετς θα με εκτελέσει οπωσδήποτε... :p
 
Πίσω
Μπλουζα