Προς επίδοξους εθελοντές.

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας AEON
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
νατος παλι ο Billy!

τι μυτη ειναι αυτη ρε παιδι μου τελικα? :D
 
...και να σκεφτείς ότι τρέχει συνέχεια απο ένα συνάχι που με βασανίζει απο την περίοδο των εορτών !! (είμαι συνεχώς με ένα χαρτομάντηλο στο χέρι...)

Προτεινόμενη θεραπεία: Ανάγνωση Pixel μετά τα κύρια γεύματα, δύο φορές ημερησίως. :D (ε, ρε γλέντια με το special review του ACE...)
 
Ψάχνω και ψάχνω στις αγγελίες των Pixel να βρώ την αγγελία που είχα βάλει τότε και πούλησα τον spectrum μου με το microdrive και τίποτα.

Μάλλον θα είναι στα τεύχη που δεν έχουν σκαναριστεί ακόμα...
 
Πρέπει να ψάξω και εγώ, νομίζω είχα βάλει μια-δυό για πειρατικά παιχνίδια!!! :anim-blush:

Και στα hacks πρέπει να είχα μπει μερικές φορές... :cool:
 
Κύριοι..Έχω σκανάρει δυο σελίδες που λείπουν από το πακέτο Pixel No 27 μπαίνουν μετά την σελίδα 45...

http://rapidshare.com/files/12069124/Pixel_No_27...46.47.rar.html

Επίσης μου λείπει η πρώτη σελίδα από την ενότητα των προγραμμάτων αν την έχει κάποιος ας την ανεβάσει εδώ!
 
Μα που είναι το τεύχος 27, δεν υπάρχει στη λίστα των τευχών για κατέβασμα...

πάει 26 και μετά 28. που είναι το 27?
 
Θα το βγάλει ο ΑΕΟΝ σύντομα μην ανησυχείς.....
 
akmakas είπε:
Κύριοι..Έχω σκανάρει δυο σελίδες που λείπουν από το πακέτο Pixel No 27 μπαίνουν μετά την σελίδα 45...http://rapidshare.com/files/12069124/Pixel_No_27...46.47.rar.html

Επίσης μου λείπει η πρώτη σελίδα από την ενότητα των προγραμμάτων αν την έχει κάποιος ας την ανεβάσει εδώ!
Την έχω εγώ αλλά θα παρακαλούσα τα παιδιά που σκανάρουν αν τους λείπουν σελίδες ας κάνουν ένα ποστ πρίν το τελικό ώστε αν κάποιος κατεβάσει το τεύχος να μην χρειάζεται να το patchάρει με σελίδες που δεν έχει εκ των υστέρων.. :thumb:
 
Maddog είπε:
Και στα hacks πρέπει να είχα μπει μερικές φορές... :cool:
Π.Χ. (με το απαραιτητο ρετουσαρισμα των ευαισθητων- προσωπικων δεδομενων)

md0fp.jpg
 
Έχω ξεκινήσει το σκανάρισμα του τεύχους 30.Αν υπάρχει κάποιος που να το διαθέτει θα παρακαλούσα να μου στείλει το εξώφυλλο από την πίσω πλευρά διότι το δικό μου είναι κλάψτα Χαράλαμπε!
 
Το σκανερ μου απεβίωσε παιδιά.... :confused: ..Δεν κάνει τίποτα..Πήρα να τελειώσω το τεύχος 30 και.....Το τροφοδοτικό δουλεύει το usb δουλεύει το σκανερ μου τίποτα.... :icon_cry: Θα το ψάξω λίγο ακόμα και θα πάω να πάρω άλλο..Το περίεργο είναι πως πριν ένα μήνα πέταξα τον εκτυπωτή μου...
 
...φίλε akmakas, είναι η δεύτερη φορά, έτσι; :(

Με τόσο υλικό που έχεις προσφέρει, ο σκάνερ αυτός μάλλον τα έχει "δεί όλα" - ή καλύτερα, τα έχει "σκανάρει (σχεδόν) όλα".

Εύχομαι πάντως η βλάβη να μην είναι σοβαρή, και να μπορέσεις να τον "επαναφέρεις".

Απο το 30 πόσες σελίδες σου μένουν ακόμα ασκανάριστες; ...ίσως να μπορέσει να τις συμπληρώσει κάποιος άλλος που τυχαίνει να έχει το συγκεκριμένο τεύχος πρόχειρο...
 
Έχω σταματήσει στην σελίδα 62 επειδή κάποιες σελίδες λείπουν..Είχα σκοπό να το δώσω στον ΑΕΟΝ για να σκανάρει ότι έλειπε και να το ανέβαζε στο φόρουμ..Τώρα θα δω τι θα κάνω....Αύριο ίσως πάω να αγοράσω νέο σκάνερ.Πρέπει όμως πρώτα να σιγουρευτώ για αυτό που έχω..Αν κάποιος θέλει μπορεί να αρχίσει να σκανάρει από την 62 και μετά...
 
Όπως βλέπετε παιδιά δυο μέρες τώρα κανείς δεν απάντησε.....Δεν ξέρω πλέον κατά πόσο το project αυτό θα πάει μπροστά! :icon_cry:

Το τεύχος 30 το έχει ο ΑΑ+ και ο stee,αλλά αυτοί δεν νομίζω να μπορούν να βοηθήσουν οπότε..........Ίδωμεν!
 
Τελικά άνοιξα το σκανερ μου και έκανα ένα έλεγχο στην πλακέτα..Το μάτι μου επικεντρώθηκε σε μια μικροσκοπική ασφάλεια του USB η οποία ήταν καμένη.Θα την αλλάξω και ελπίζω το αγαπημένο και θρυλικό μας σκάνερ να ξανααποκτίσει ζωή και να τελειώσω το τεύχος έστω και κουτσουρεμένο...

Μήπως έκαψα και εγώ καμία ασφάλεια?Με βλέπω να κινούμε σαν καρνουνομηχανή.
 
Σήμερα τελείωσα το σκανάρισμα του τεύχους 109. Με την πρώτη ευκαιρία που θα πετύχω καμιά adsl σύνδεση θα το ανεβάσω. Με το pstn όπως καταλαβαίνετε δεν παίζει. Εμ να το ανεβάσω εδώ ή να στείλω το λινκ στον AEON;
 
Κανονικά το ποιο σωστό είναι να δίνεις το link στον ΑΕΟΝ έτσι ώστε να βγαίνει επίσημα μια και καλή..Τώρα ασφαλώς κανείς δεν επρόκειτο να δε εμποδίσει να το ανεβάσεις στην ενότητα του billy ένα νέο τεύχος...σσσ Τελονιε τί λέει το τεύχος πως θα γίνει να ....ξέρεις να το πάρω πρώτος??????? :D
 
Έστειλα τον σύνδεσμο στον ΑΕΟΝ για το τεύχος 109 Αύγουστος 1994. Οπότε θα προστεθεί και αυτό στην λίστα με τα τεύχη. :)

Σε αυτό το τεύχος υπάρχουν τα εξής:

Παρουσίαση του ATARI Jaguar.

Full motion video for CD32.

Τέστ περιφερειακών για ATARI & FALCON.

Special review Liberation.

Reviews: Lionheart (AGA), Art of fighting 2 (NEOGEO), Stadust (AMIGA), Microcosom (CD32), Alien3 (SNES), Global domination (AMIGA), Cliffhanger (MEGADRIVE), Eternal champions (MEGADRIVE).

Όπως επίσης και μια πρώτη ματιά στην νέα κονσόλα της SEGA, το (θρυλικό πλέον) MULTIMEGA.
 
Συγχαρητήρια και από εμένα αγαπητέ μου!
 
Πίσω
Μπλουζα