Προς επίδοξους εθελοντές.

Nα φοράς κανένα μάτι μαζί σου καλού-κακού (ποτέ δεν ξέρεις!)
 
AKMAKAS δεν ξερω αν καταλαβες την διαφορα αλλα μολις σε ξεματιασα. :D
 
Δηλαδή?Διάβασες καμία ευχή στον Spectrum 16K? :D
 
Oχι εγραψα το παρακατω σε Amstrad Basic. :D

"Στα ορη στα αγρια βουνα..............
 
Το σκανάρισμα του τεύχους 129 τελείωσε και θα είναι σύντομα στα χέρια σας. Αναμείνατε στο αρχείο τευχών. Enjoy
 
Για ρίχτε μια ματιά εδω..http://www.freewebs.com/theosagras/
 
Ρε Χρηστο δεν στελνεις κανα email στον τυπα?
 
telonio είπε:
Το σκανάρισμα του τεύχους 129 τελείωσε και θα είναι σύντομα στα χέρια σας. Αναμείνατε στο αρχείο τευχών. Enjoy

Εύγε τελωνιάκι! Είσαι άρχοντας!!!!!!
 
Το φοβάμαι αυτό το σύντομα..Η αγωνία στα κόκκινα! :D
 
Εχω στείλει το λίνκ στον ΑΕΟΝ απο την δευτέρα. Θα έχει μπλεξίματα ο άνθρωπος για αυτό πιστεύω δεν το έχει ανεβάσει ακόμη.
 
Μετά τα σκαναρίσματα των τευχών 109 και 129, σκανάρω το τεύχος 128.

Έχω ήδη σκανάρει αρκετές σελίδες και θέλω να πιστεύω πως θα το τελειώσω σύντομα. Μία μικρή γεύση..

2005332832235160349_rs.jpg
 
....telonio, είσαι αρχηγός !! :thumbup:

Εχεις αποδειχθεί ακούραστος... είχα να δω τέτοιες ταχύτητες στο σκανάρισμα, απο τον καιρό που ο σκάνερ του akmakas δούλευε στο φούλ !!

Σε περίπτωση που δώσεις temp link, σε παρακαλώ δώσε το μέσω του thread "ένα ακόμα τεύχος", όπου έχουμε όλα τα προσωρινά Πιξελο-λινκς μαζεμένα.

Μπράβο λοιπόν για μία ακόμα φορά, και (ως "αχόρταγοι" αναγνώστες) περιμένουμε και συνέχεια... :D
 
Mia erwtisi mono: exw ta teyxi apo ianouariuo 1990 kai meta ola mexri to teleytaio toy 1996. pws ta kanw upload? pvw na skanarv se pdf? voithiste me please!
 
Ιάκωβε, για την διαδικασία του upload προτείνω να έρθεις σε επαφή με τον Aeon (στείλε του PM), ώστε να του δηλώσεις την επιθυμία σου να σκανάρεις, και να σου πεί τα σχετικά με το upload και τα διάφορα άλλα (επιθυμητές διαστάσεις σελίδων κλπ)

Oσον αφορά τώρα την μετατροπή των τευχών σε pdf, το θέμα είχε συζητηθεί στο παρελθόν, και είχαμε καταλήξει στο ότι δεν ήταν κάτι το απαραίτητο...
 
Ασχετο παιδιά αλλά..πάω αυτή την εβδομάδα για καινούριο σκάνερ το παλιό τα έφτυσε..Μάλλον κάηκε η λάμπα!!!!
 
Με γειες και περιμενουμε πολλα απο τον scanner σου οποτε να αγορασεις τον πιο ανθεκτικο. :D
 
Πίσω
Μπλουζα