Προς επίδοξους εθελοντές.

  • Έναρξη μίζας Έναρξη μίζας AEON
  • Ημερομηνία έναρξης Ημερομηνία έναρξης
Α ναι? πολυ ωραια!

Το τευχος 17 το εχω ετοιμο εδω και καιρο αλλα δεν μπορω να το

βγαλω γιατι του λειπουν τα εξωφυλλα(Ξερεις οπως το 8)

Βλεπουμε!!!
 
akmakas είπε:
Το μονο προβλημα που ειχε ηταν οι συνδετηρες.Τους αντικατεστησα με αυτοσχεδιους απο παραμανες χε χε ειναι οκ τωρα!
Καλά ρε αθεόφοβε!!!!! Έχω δει modding σε μηχανήματα, αυτοκίνητα και σε ότι μπορείς να φανταστείς. Modding σε περιοδικό πρώτη φορά βλέπω! Τι να πω!!!! :D

Τελικά είμαστε θεοπάλαβοι. Αν πάμε κάποτε στο Δαφνί θα μας ετοιμάζουν ειδική πτέρυγα!!!!!:eek:
 
Χε χε να παμε να παμε να εχει ομως εκει κρυα φραπα και ενα pc με oblivion

Condemned και spectaculator με 4000 games οεο!
 
telamonas ετοιμο το δωρο σου!! :D

Το τευχος ο κοσμος του amstrad Νο 6 ειναι ετοιμο!!!

Θα το βγαλει very soon o AEON

Εβαλα τωρα το Pixel Νο 18 να ετοιμαζεται!! :D
 
Λοιπον παιδια εχω ετοιμο και το τευχος Pixel No 18 το οποιο

θα το ανεβασω σημερα...

Τωρα μολις ο ΑΕΟΝ βρει χρονο θα το εχετε στα χερια σας...Χε χε

βλεπω τον billy να τριβει τα χερια του!!!

Ο λογος που αργησα να το τελιωσω ειναι πολυπλευρος!!

Πρωτον οι συνδετηρες που εφτιαξα παραηταν σφιχτοι και ετσι δεν

μπορουσα να ανοιξω καλα τις σελιδες οποτε καποιες σελιδες τις εκανα ξανα και ξανα!

επισης θα δειτε καποιες ζαρες στα επανω φυλλα.Αυτο ειναι απο την υγρασια και

δυστυχως δεν γινεται τιποτα!!!!

Δευτερον στις 23 του μηνος παντρευομαι οποτε ετρεχα και τρεχω ακομα για

αδειες προσκλητηρια κ.λ.π + το αγχος που με σκοτωνει και δεν με

αφηνει να κανω δουλεια!!!

Σειρα εχει τωρα το τευχος Νο 29!!

pixel04rn.jpg


Αναμεσα στα νουμερα αυτα εχω και δικα μου αλλα τα αφηνω για μετα

ας τελιωσω πρωτα με τα ξενα τευχη!!

Επισης αυριο τελιωνει και η συνδεση μου απο την οτενετ επιτελους!!!

Θα τους σταματησω.....Εχω παρει το πακετο της forthnet 3+2 ADSL 512

και ξεκιναω με αλλη εταιρια οποτε θα μεινω για κανενα μηνα ισως χωρις

γραμμη!!!Ευτυχως που απεναντι εχω Ιντερνετ καφε και θα τα λεμε!!!
 
...καλά, ότι και να πω θα είναι λίγο !!

...akmakas, φίλε μου, το ξέρεις ήδη πόσo σε εκτιμώ με όλο αυτό το υλικό που έχεις σκανάρει, και ειδικά τα τεύχη εκείνα που εγώ δεν έχω.

Για το τεύχος 18 δεν είχα καμμία αμφιβολία ότι θα τα κατάφερνες να το "συναρμολογήσεις". Εξάλλου, εγώ το είχα πεί και παλίοτερα: Οταν προκύψει ανάγκη, γίνεσαι κανονικός "MacGyver". :D

To τεύχος 29 το περιμένω και αυτό "με ανοιχτές αγκάλες", καθότι είναι ανάμεσα στα πιό αγαπημένα μου τεύχη.

Οσο για τον γάμο σου, εγώ σου εύχομαι ολόψυχα "η ώρα η καλή" (την επομένη του γάμου σου θα επανέλθω με τις "επίσημες" ευχές !! :D ).

Πρόσεξε μόνο μην παρεξηγηθεί η γυναίκα σου με τα σκαναρίσματα και νομίσει ότι δεν της δίνεις σημασία, διότι θα αρχίσει να σε κυνηγάει με τον σκάνερ !! (αντί για παντόφλα :D ).
 
Χα χα Ευχαριστω billy!!!Οχι δεν νομιζω να εχω προβλημα εξαλου μου το

ειπε...Εγω δε θα παντρευτω αντρα ...αλλα μια αντικα χε χε :D
 
Να ζήσετε και να ευτυχίσετε φίλε Akmakas!!!!!!

Το να βρεις γυναίκα που να ανέχεται τις παραξενιές σου είναι πραγματικό λαχείο.

Γι'αυτό το λόγο κι εγώ σκέφτομαι να ακολουθήσω το δικό σου δρόμο μια και η δική μου κοπελιά είναι σε καλό δρόμο με τους emulators. Προχτές είδε την Amiga και τι να πω. Είχαμε μια απογευματινή κουβεντούλα για τη χρυσή εποχή των home micros! Από την άλλη έχω το ελεύθερο να φέρω όσους υπολογιστές θέλω στο σπίτι! Αυτό τα λέει όλα.

Λοιπόν μερικές συμβουλές. ΜΗΝ ονομάζεις το πρώτο σου παιδί Amiga αν είναι κορίτσι και αν είναι αγόρι ΜΗΝ το ονομάσεις Clive. ΟΥΤΕ να το πας στην Αγγλία για να το χρήσει "SIR" η βασίλισα. Εντάξει; :D :D :D :D
 
Χε χε τρελαρα..Που θα παει θα βρεθουμε και απο κοντα!!!
 
akmakas είπε:
...Δευτερον στις 23 του μηνος παντρευομαι οποτε ετρεχα και τρεχω ακομα γιααδειες προσκλητηρια κ.λ.π + το αγχος που με σκοτωνει και δεν με

αφηνει να κανω δουλεια!!!...
Funny mode on

Γ....ω δεν σε προλάβαμε...

Πάει και αυτός. Δεν ήξερες δεν μας ρώταγες. :D

Αλλά δεν πειράζει, να την "πληρώσουν" και άλλοι...

Serious Mode on

Σοβαρά τώρα, αγαπητέ φίλε Akmakas...

Σας εύχομαι τα καλύτερα, με υγεία, ΑΓΑΠΗ, τύχη όπως και αλληλοεκτίμηση - αλληλοσεβασμό στις ανάγκες του καθένα σας. Υποχωρήσεις και συμβιβασμοί θα γίνονται και από τις δύο πλευρές αλλά είναι μέρος του παιχνιδιού (εκεί που έχεις φτάσει ήδη θα το έχεις καταλάβει).

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΤΕ και ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ το μυστήριο. Είναι μοναδικό...

Δείτε το ως ένα μεγάλο πάρτυ για εσάς και τους πιο αγαπημένους φίλους σας.

Φροντίστε να χαρείται επίσης και ο ένας τον άλλο, γιατί από την πείρα μου, ξέρω ότι σύντομα θα πεταχτεί και κανένα akmakaki και πρέπει να ξέρεις ότι είναι σαν μία μικρή μαύρη τρύπα που απορροφάει όλο τον χρόνο και χώρο γύρω του.

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!! :)
 
Eμείς akmakas τα είπαμε και μέσω pm. Βίον ανθόσπαρτον & καλό κουράγιο!

Εύγε διπλά που ακόμη και λίγο πριν το χαρμόσυνο γεγονός κοπιάζεις για το φόρουμ. Εκτός λοιπόν συγκλονιστικού απροόπτου θα ανεβάσω την επόμενη εβδομάδα τα υπολοιπόμενα τεύχη των τελευταίων ημερών.

Δυστυχώς ακόμα είμαι χωρίς net :(

Eχθές πήρα την ΗΟL και τους έκραξα να επισπεύσουν. Για να δούμε...
 
Πολλές ευχές και από μένα, φίλε akmakas !

Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και κυρίως ερωτευμένοι (μεταξύ σας εννοείται) !

Εγώ είμαι "φρέσκος" στον γάμο (1 χρόνο) και σε διαβεβαιώ ότι ...

έχει πλάκα τελικά !

Το κακό με εμένα είναι ότι η σύζυγος ΔΕΝ έχει τα ίδια τρελοενδιαφέροντα με εμένα (τα ετερόνυμα έλκονται !) αλλά ευτυχώς ανέχεται και υπομένει στωικά κάθε τρέλα και παραξενιά μου !
 
Είδα ότι υπάρχει ένα κενό στον αριθμό 17 - δεν το έχει κάποιος?

Να υποθέσω ότι είναι και αυτό ύπο αναζήτηση?
 
Κύριοι,

θα ήθελα να με ενημερώσετε εάν ενδιαφέρεστε για όλα τα τεύχη PIXEL junior που έχουν κυκλοφορήσει. Έτσι κι αλλιώς δεν είναι πολλά, γύρω στα 7 αν θυμάμαι καλά.
 
exetlaios είπε:
Το κακό με εμένα είναι ότι η σύζυγος ΔΕΝ έχει τα ίδια τρελοενδιαφέροντα με εμένα (τα ετερόνυμα έλκονται !) αλλά ευτυχώς ανέχεται και υπομένει στωικά κάθε τρέλα και παραξενιά μου !
....παρομοίως..... :D :D :D :D

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ !!!!!
 
cadet131 είπε:
Κύριοι,

θα ήθελα να με ενημερώσετε εάν ενδιαφέρεστε για όλα τα τεύχη PIXEL junior που έχουν κυκλοφορήσει. Έτσι κι αλλιώς δεν είναι πολλά, γύρω στα 7 αν θυμάμαι καλά.

Γειά σου και καλωσόρισες. :)

Βεβαίως και ενδιαφερόμαστε για Pixel Junior, αν και το τελικό "ok" θα το δώσει ο Aeon.

Θυμάμαι ότι προς το τέλος είχε αρχίσει να ξεφεύγει απο "listings-only" μοτίβο και είχε αρχίσει να έχει και reviews (π.χ. το Rocket Ranger), αλλά και διήγημα (αμφότερα απο τον Γιωργάκη...).
 
Akmakas NA ZISETE EFTIXISMENOI!!!!

ante, mina tou melitos kai meta douleia!!!!! :) )))))))))))))))))))
 
@cadet131: Eννοείται ότι ενδιαφερόμαστε. Σκανάρισε άφοβα! :)
 
Θα μπορούσαμε να κανονίσουμε κάποια συνάντηση για να σας δώσω τα τεύχη και να προχωρήσετε εσείς λόγω:

α) σοβαρότατης έλλειψης χρόνου και

β) λόγω έλλειψης scanner.

περιμένω απάντησή σας είτε στο forum είτε στο PM
 
Ευχαριστω πολυ παιδια.....

Ασφαλως το σκαναρισμα θα εχει συνεχεια με πολλα ακομα τευχη!!!!

Εχω πολυ πραμα ακομα :D
 
Πίσω
Μπλουζα