Προσωπικές εμπειρίες από αγαπημένους μας ηθοποιούς

Ξεκινάω να κάνω τουλάχιστον την αρχή @Λεωνιδας σουλης μην αγχώνεστε , έχω να γράψω σε αυτήν εδώ την ενότητα πάρα πολλά

Ναταλία Δραγούμη : Φιλική , Ευγενική , Ροκ τυπάκι και εντυπωσιακή από κοντά . Με βοήθησε να βγάλουμε τη selfie μαζί

Καρυοφυλλιά Καραμπέτη : Τι να λέμε τώρα Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Η ΗΘΟΠΟΙΟΣ . Την είχα γνωρίσει στα καμαρίνια που έπαιζε τον Γλάρο του Τσέχωφ στο Δημοτικό Θέατρο Πειραιά , νόμιζα ότι θα ταν καμιά σνομπ αλλά ευτυχώς διαψεύστηκα . Προσγειωμένη , Χαμογελαστή , μιλήσαμε και δέχτηκε να βγούμε φωτογραφία , μάλιστα χαιρέτησε και τη γνωστή μου που με συνόδεψε στα καμαρίνια με χειραψία και μας ρώτησε πως μας φάνηκε η παράσταση

Ελένη Ράντου : Γλυκύτατη

Σμαράγδα Καρύδη : Άνετη με τον κόσμο , όμορφη , χαμογελαστή

Γιάννης Στάνκογλου : Εξαιρετικός , μιλούσε με όλους , ευγενής , χαμογελαστός

Γρηγόρης Βαλτινός : ΚΥΡΙΟΣ

Κατερίνα Λέχου : Ευγενική και Χαμογελαστή καθόλου ψωνισμένη

Νίκος Κουρής : Υπέροχος και μάλιστα με ρωτούσε αν μου άρεσε η παράσταση (αν και πριν τον δω από κοντά νόμιζα πως ήταν σνομπ)

Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης : ΜΑΤΑΡΕΣ , πολύ καλός ηθοποιός , μου υπέγραψε αυτόγραφο , βγάλαμε φώτο αλλά ήταν λίγο απόμακρος στο ύφος του αν και ευγενής

Βλαδίμηρος Κυριακίδης : Cool τύπος

Μιμή Ντενίση : Αρχοντική και Γλυκιά

Θεοφανία Παπαθωμά : Η γυναίκα είναι κούκλα , ευγενής , νορμάλ συμπεριφορά

Κάτια Δανδουλάκη : Η γυναίκα είναι θρύλος , αλλά όταν τη γνώρισα από κοντά στα καμαρίνια και όταν της ζήτησα ευγενικά να βγούμε φωτογραφία εκείνη αρνήθηκε , μετά τη παρακάλεσα λέγοντας της πως έχω έρθει από μακριά και τότε βγήκαμε φώτο . Ευγενής αν και κάπως απόμακρη

Νίκος Μουτσινάς : Η χαρά της ζωής , ατακαδόρος

Αθηνά Οικονομάκου : Νορμάλ και χαμογελαστή

Βασίλης Μπισμπίκης : Ατημέλητος και σνομπ , τον είχα πετύχει στο αεροδρόμιο και κοιτούσε τους ανθρώπους γύρω του να δει αν θα τον αναγνώριζαν

Θα επανέρθω δριμύτερη και με 2ο μέρος εμπειριών , stay tuned :cool:
 
2ο μέρος εμπειριών από ηθοποιούς :cool:

Ευγενία Δημητροπούλου : Χαριτωμένη και Προσγειωμένη

Δήμητρα Ματσούκα : Άνετη , ωραία και γλυκιά

Γιώργος Χρανιώτης : Ευγενέστατος , Φιλικός

Μιχάλης Λεβεντογιάννης : Βιαστικός αλλά ευγενικός και προσγειωμένος α και πολύ εντυπωσιακός άντρας

Σπύρος Παπαδόπουλος : Βαρύς άνθρωπος , μου έδωσε την εντύπωση πως δεν θέλει και πολλά πάρε δώσε με θαυμαστές

Δημήτρης Σταρόβας : ΜΑΚΡΙΑ

Οδυσσέας Παπασπηλιόπουλος : Ντροπαλός αλλά νορμάλ συμπεριφορά

Δημήτρης Αλεξανδρής : Γοητευτικός , Φιλικός

Αιμιλιανός Σταματάκης : Συμπαθέστατος

Πέτρος Λαγούτης : Φιλικός και Cool

Ορφέας Αυγουστίδης : Προσγειωμένος και Νορμάλ

Νίκος Πολυδερόπουλος : Υπέροχος

Λένα Παπαληγούρα : Ευγενέστατη και Ομιλητική

Μαρία Λεκάκη : Η χαρά της ζωής

Μαρία Σολωμού : Ροκ τύπος , συμπαθής και προσγειωμένη

Μαριάννα Τουμασάτου : Υπέροχος άνθρωπος

Σοφία Παυλίδου : Μες στο χαμόγελο

Νίκος Πουρσανίδης : Παράξενος τύπος


Μάλλον θα ακολουθήσει και 3ο μέρος :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μια φορά είχα δει στον ηλεκτρικό σιδηρόδρομο τον ηθοποιό Παύλο Ορκόπουλο. Καθόταν σε θέση δίπλα στο παράθυρο και κοιτούσε έξω...
Λόγω του ύψους του στην απέναντι ακριβώς θέση δεν καθόταν άλλος άνθρωπος.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Γεια σας και πάλι , 3ο μέρος εμπειριών από συναντήσεις μου με ηθοποιούς σε καμαρίνια / φουαγιέ

Γιώργος Καπουτζίδης : Φιλικότατος , η χαρά της ζωής αυτός ο άνθρωπος

Ζέτα Δούκα : Το κορίτσι της διπλανής πόρτας , προσγειωμένη

Κλέλια Ρένεση : ''Καβαλάω το καλάμι και τρέχω'' , σε μια παράσταση είχε φύγει πρώτη πρώτη από τους άλλους ηθοποιούς σχεδόν τρέχοντας γιατί δεν ήθελε να μιλήσει στους θαυμαστές της

Νικόλας Μακρής : Γλύκας , ευγενέστατος , πολύ ωραίος άντρας

Αργύρης Πανταζάρας : Τυπάς , ευγενικός , πρόθυμος με μπόλικη δόση ωραίας '' τρέλας '' , με διαπεραστικό , διεισδυτικό και έντονο βλέμμα

Θανάσης Τσαλταμπάσης : Προσγειωμένος με χιούμορ

Νίκη Παλλικαράκη : Υπέροχος άνθρωπος

Παύλος Ορκόπουλος : Παλιά τον είχα πετύχει στο δρόμο με τους γονείς μου , τον χαιρετίσαμε και μας χαιρέτησε

Αιμίλιος Χειλάκης : ''Καβαλάω το καλάμι και τρέχω'' #2 , ευγενικός αλλά για αυτόγραφα και φωτογραφίες με θαυμαστές , ούτε λόγος , δεν θέλει , έτσι είναι μάλλον η νοοτροπία του

Αλεξάνδρα Σακελλαροπούλου : Η ηθοποιός που υποδυόταν τη κακιά δασκάλα στο Νησί , τη σειρά θρύλο του Mega , την είχα πετύχει τυχαία στο δρόμο στην Αθήνα και εκείνη έσκυψε το κεφάλι γιατί φοβήθηκε μη τρέξω κατά πάνω της και της μιλήσω , λες και είχα τέτοια σκέψη

Μάριος Αθανασίου : Ωραίος , ευγενικός αλλά πολύ βιαστικός

Στεφανία Γουλιώτη : Πανύψηλη , προσγειωμένη και χαμογελαστή


Στο επόμενο ποστάρισμα μου θα καταθέσω δυσάρεστες εμπειρίες που χα από διάφορα θέατρα που χα και έχω επισκεφτεί στην Αθήνα
 
με οσους εχω γνωρισει η συνεργαστει με βρισκουν συμφωνο,περιμενω το 4,5,6 κτλ μερος
@Λεωνιδας σουλης Έχω γράψει και 3ο μέρος , πολύ σύντομα θα ακολουθήσει ένα 4ο με δυσάρεστες εμπειρίες που χουν κάνει μεγάλη ζημιά στις θεατρικές μου εξορμήσεις και στις προσπάθειες να συναντήσω από κοντά τους/τις ηθοποιούς που θαυμάζω ,για πείτε αν θέλετε βέβαια με ποιους από αυτούς που ανέφερα έχετε γνωρίσει - συνεργαστεί ;
 
με την ελενη ραντου εχω παιξει στην εργαζομενη γυναικα,φοβερη γενικα
το νικο κουρη εχω γνωρισει,τον παω πολυ
μαριο αθανασιου εχω συνεργαστει επισης τον παω
αρχικα
και καποιους ακομη σε λιγοτερο χρονο αλλα η αποψη μου ειναι ταυτοσημη
προσωπικα εχω για μερικους ασχημη εικονα αλλα δεν εχω γραψει ακομη
 
με την ελενη ραντου εχω παιξει στην εργαζομενη γυναικα,φοβερη γενικα
το νικο κουρη εχω γνωρισει,τον παω πολυ
μαριο αθανασιου εχω συνεργαστει επισης τον παω
αρχικα
Συμφωνώ σε όλα όσα είπες , ο Κουρής είναι από τις τοπ αδυναμίες μου στους άνδρες ηθοποιούς , γοητευτικός με τόσο ωραία φωνή και καλό παιδί
 
Σας είχα υποσχεθεί να σας αναφέρω δυσάρεστες εμπειρίες από επισκέψεις μου σε θέατρα που στάθηκαν οι αφορμές για να μη δω τους αγαπημένους μου ηθοποιούς από κοντά . Πρέπει να το γράψω εδώ γιατί είμαι σίγουρη πως θα με καταλάβετε .

Στις εποχές που διανύουμε όπως ξέρετε έχουν χαθεί η ευγένεια , η υπευθυνότητα και το τακτ . Έχω πάει σε πολλά θέατρα αλλά σε μερικά από αυτά οι ταξιθέτες ήταν ανεύθυνοι , πονηροί , ανάποδοι και ιδιόρρυθμοι και ευθύς αμέσως θα σας αναφέρω περιστατικά .

1. Είχα πάει το 2017 να δω τον Γλάρο του Τσέχωφ στο Δημοτικό Θέατρο Πειραιά , στο τέλος της παράστασης ρωτάω μια ταξιθέτρια για το που μπορώ να δω από κοντά και να συγχαρώ τη Καραμπέτη και τον Νίκο Κουρή και η ταξιθέτρια με ένα απότομο-ειρωνικό ύφος μου απαντάει '' Η Καραμπέτη θα βγει στο φουαγιέ , ο Κουρής δεν μιλάει σε κανέναν και δεν δέχεται κόσμο , σίγουρα έχει φύγει '' . Δεν την πίστεψα . Ψέματα μου πε και για τους δυο ηθοποιούς που τη ρώτησα . Ο σεκιούριτι σαν τρελός φώναζε να φύγει ο κόσμος αλλά ακολούθησα μια άλλη ταξιθέτρια που καθοδηγούσε ένα ζευγάρι προς τα καμαρίνια και κατάφερα μετά από κόπο να συναντήσω και τη Καραμπέτη και το Κουρή . Δηλαδή συγνώμη , σε τέτοια μεγαλειώδη θέατρα όπως το ΔΗΘΕΠΕΙ και το Εθνικό , πρέπει να βάλω υπουργικό μέσο να δω τους ηθοποιούς από κοντά για να τους συγχαρώ ;

2. Είχα πάει να δω στο Εθνικό Θέατρο μια παράσταση και ρώτησα τη ταξιθέτρια που μπορώ να δω από κοντά και να συγχαρώ έναν από τους πολύ αγαπημένους μου ηθοποιούς . Εκείνη μου πε πως τάχα μου θα πήγαινε να τον ειδοποιούσε στο καμαρίνι του , μετά από πέντε λεπτά επιστρέφει και μου λέει πως και καλά , δεν τον βρήκε και άρχισε να μου λέει μισόλογα όπως ''Δεν ξέρω , άμα τον δεις τον είδες , δεν βγαίνει φωτογραφίες γιατί είναι έτσι η ιδιοσυγκρασία του'' και '' Ίσως τον πετύχεις στο φουαγιέ '' . Τελειώνει η παράσταση βγαίνω εγώ και άλλος κόσμος που τον περίμενε στο φουαγιέ , αυτή η ανεκδιήγητη ταξιθέτρια μαζί με έναν άλλον καμαρώνανε και γελάγανε , πέρασε μιάμιση ώρα άφαντος ο ηθοποιός , μετά μας έδιωξαν άρον άρον και μετά εγώ απόρησα : Πως τόσες άλλες κοπέλες τον συνάντησαν αυτόν τον ηθοποιό όπως έβλεπα στο Instagram και εγώ δεν τα κατάφερα ; Μετά διαπίστωσα πως η συγκεκριμένη μας είπε επίτηδες ψέματα και μας εξαπάτησε εμάς τους θαυμαστές έτσι ώστε να μη δούμε τον συγκεκριμένο ηθοποιό και καλά πως ήθελε αυτή να τον ''προστατέψει'' από τους θαυμαστές του λες και εμείς θα του κάναμε κάνα μεγάλο κακό . Αναγκάστηκα να πάω να δω μετά από καιρό την ίδια παράσταση για δεύτερη φορά και τότε τον πέτυχα και μιλήσαμε , τη συγκεκριμένη ταξιθέτρια που μας έκανε αυτό το χουνέρι (να το θέσω πιο κομψά) , τη δεύτερη φορά που πήγα στο Εθνικό Θέατρο δεν την είδα . Προφανώς έκανε τα ίδια και σε άλλα άτομα , οι θεατές και οι θαυμαστές παραπονέθηκαν στη διεύθυνση ,τη πήραν χαμπάρι και την έδιωξαν . Δεν ξέρω τι θέμα είχε , προβληματική ήταν ; κόμπλεξ είχε ; απωθημένα είχε και φερόταν έτσι ;

3.Πέρυσι είχα πάει στο θέατρο Αθηνά να δω μια παράσταση και ρώτησα τη ταξιθέτρια που θα μπορούσα να δω τον τάθε ηθοποιό και εκείνη γυρνάει και μου λέει '' Τι τον έχεις εσύ αυτόν ; '' , γιατί σώνει και ντε πρέπει να μαι κολλητή τους φίλη , ή συγγενής τους για να μου επιτρέψουν να τους δω ; Δημόσια Πρόσωπα είναι .

4. Και πρόσφατο , πήγα στο Παλλάς και είδα την Εκατομμυριούχο (εξαιρετική και φωνάρα Ελεωνόρα Ζουγανέλη) και οι ταξιθέτες εκεί ήθελαν μόνο να καμαρώνουν και να αρνιούνται να εξυπηρετήσουν το κόσμο . Ρώτησα δύο ταξιθέτες που μπορώ να δω τη Ζουγανέλη και τον Κουρή μετά το τέλος της παράστασης η μια μου πε και καλά , '' Θα σας ειδοποιήσουμε μετά το τέλος της παράστασης '' (μετά έγινε άφαντη) και ο άλλος μου έλεγε ''Δεν ξέρω , δεν ξέρω τκάτι '' . Έτσι αναγκάστηκα να ρωτήσω τον πορτιέρη για να με κατατοπίσει , ανέυθυνοι ταξιθέτες και εκεί , όλο με δικαιολογίες και μισόλογα που το μόνο που τους νοιάζει είναι να φεύγουν από το θέατρο χωρίς να θέλουν να συνεργαστούν με τον κόσμο . Για την ιστορία μόνο τη Ζουγανέλη κατάφερα να συναντήσω από κοντά , δεν κατάφερα να δω τον Κουρή γιατί ήρθαν εκεί και έκατσαν σαν τους μπάστακες ένας κάμεραμαν και ένας δημοσιογράφος από πασίγνωστο κανάλι και περίμεναν εκεί για να του πάρουν δηλώσεις , συν ότι δεν βγήκε εγκαίρως ο Κουρής , δεν ήθελα εγώ να με πάρουν οι κάμερες και να γίνω viral , τσαντίστηκα με τη γκαντεμιά που με έδερνε ανελέητα και αναγκαστικά σηκώθηκα και έφυγα . Γιατί ήθελα και με τον Κουρή να φωτογραφηθώ .

Δεν ξέρω τι ζόρι τραβάει ο καθένας , αλλά η υποχρέωση τον ταξιθετών είναι να καθοδηγούν το κοινό να συναντάει τους αγαπημένους του ηθοποιούς , δεν είμαστε μέντιουμ εμείς να μαντέψουμε αν θα βγούνε οι ηθοποιοί στο φουαγιέ ή αν θα τους περιμένουμε στη πίσω πόρτα του θεάτρου . Συνάντησα αγένεια , μισόλογα , προβληματικές συμπεριφορές και κόμπλεξ από τους ταξιθέτες . Εντάξει καταλαβαίνω , ο κάθε άνθρωπος έχει τα προβλήματα του , αλλά δεν είναι σωστό να βγάζει τα απωθημένα του και να ξεσπά σε άτομα που δεν φταίνε σε κάτι και ζητάνε τη βοήθεια του . Δουλειά των ταξιθετών είναι να εξυπηρετούν τον κόσμο και όχι να του λένε επίτηδες ψέματα και μισόλογα επειδή έχουν αυτοί τα δικά τους προβλήματα . Τα προβλήματα τους να τα κρατάνε έξω από τη δουλειά τους και όχι να παραπλανούν επίτηδες τους θεατές είτε γιατί αυτοί (για ταξιθέτες και ταξιθέτριες αναφέρομαι) έχουν προβληματικές προσωπικότητες , είτε είναι ανεύθυνοι είτε γιατί αυτοί βαριούνται να ασχοληθούν και να εξυπηρετήσουν τον κόσμο (θεατές-θαυματές) .

BONUS Δυσάρεστη Εμπειρία με Ηθοποιό : Ντάνη Γιαννακοπούλου : Πέρυσι που έπαιζε στο θέατρο , είχαν φύγει οι ηθοποιοί του θιάσου όλοι , οι ταξιθέτες και αυτή δεν βγήκε ούτε καν να φύγει από το θέατρο . Προφανώς κρυβόταν από τους θαυμαστές της .

Εσάς σας έχει τύχει κάτι παρόμοιο με κακιασμένη και ύπουλη συμπεριφορά ταξιθετών ;
 
Τελευταία επεξεργασία:
οι ταξιθετριες αλλοτε ακολουθουν εντολες τον ηθοποιων
αλλοτε και φοβουμαι πιο συχνα το κανουν με ιδια πρωτοβουλια
απο διαφορες αιτιες και αφορμες
θα προσπαθησω να ανασυρω απο τη μνημη μου και εγω αναλογς εμπειιρες
 
οι ταξιθετριες αλλοτε ακολουθουν εντολες τον ηθοποιων
αλλοτε και φοβουμαι πιο συχνα το κανουν με ιδια πρωτοβουλια
απο διαφορες αιτιες και αφορμες
θα προσπαθησω να ανασυρω απο τη μνημη μου και εγω αναλογς εμπειιρες
@Λεωνιδας σουλης Βασικά οι ταξιθέτριες βαριούνται και θέλουν να σχολάσουν γρήγορα για να πάνε σπίτια τους , στη 2η περίπτωση που ανέφερα στο Εθνικό Θέατρο αν ήταν εντολή του συγκεκριμένου ηθοποιού , όταν κατάφερα να τον συναντήσω που πήγα να δω τη παράσταση για 2η φορά που τον πέτυχα , θα με είχε αποπάρει και θα με είχε διώξει . Μεγάλη πληγή για τους θαυμαστές των ηθοποιών οι ανάποδοι , ανεύθυνοι και προβληματικοί ταξιθέτες . Α θυμήθηκα και 5ο περιστατικό :

Καλοκαίρι 2019 Άλσος , παιζόταν το μιούζικαλ ''Το δικό μας σινεμά'' με τη Δέσποινα Βανδή . Πριν κλείσω εισιτήρια για το μιούζικαλ και για να σιγουρευτώ πως η Βανδή δεχόταν θαυμαστές στα καμαρίνια (πράγμα που δεχόταν τότε) , παίρνω τηλέφωνο στο θέατρο και συγκεκριμένα στο τηλεφωνικό κέντρο , ρωτάω τη τηλεφωνήτρια αν δέχονται οι ηθοποιοί μετά το τέλος της παράστασης στα καμαρίνια για συγχαρητήρια και μου απάντησε πως μετά τη παράσταση όλοι οι ηθοποιοί φεύγουν και δεν δέχονται κανένα θαυμαστή , πράγμα που φυσικά δεν ίσχυε όταν πήγα εκεί και ευτυχώς έπεσα σε καλές ταξιθέτριες που με βοήθησαν να δω τη Δέσποινα Βανδή από κοντά .
 
δωστε τωρα και με ηθοποιους που ειχατε αρνητικη εμπειρια μεχρι θανατου
Ήδη ανέφερα με τρόπο ότι είχα αρνητικές εμπειρίες με Δημήτρη Σταρόβα , Σπύρο Παπαδόπουλο και Ντάνη Γιαννακοπούλου , δεν μου ρχεται κάτι άλλο στο μυαλό
 
Ήδη ανέφερα με τρόπο ότι είχα αρνητικές εμπειρίες με Δημήτρη Σταρόβα , Σπύρο Παπαδόπουλο και Ντάνη Γιαννακοπούλου , δεν μου ρχεται κάτι άλλο στο μυαλό
καλα ειναι και αυτα,αλλα ειμαι αχορταγος
 
Εγώ είχα δει πέρυσι τον ηθοποιό Νίκο Ορφανό στο νοσοκομείο γιατί νοσηλεύονταν η σύζυγος του και μάλιστα ήταν στο ίδιο δίκλινο δωμάτιο με την μητέρα μου
 
Στο μίνι μάρκετ που είχε η αδελφή μου πριν αρκετά χρόνια είχα πετύχει ουκ ολίγες φορές να ψωνίζουν ο Κώστας Βουτσάς, ο Νίκος Δαδινόπουλος και η Αντιγόνη Βαλάκου που ζούσαν στην ίδια γειτονιά. Μου άφησαν πολύ καλές εντυπώσεις, ευγενέστατοι και καθόλου πόζα.

Έχω πάρει συνεντεύξεις από Μαρία Αλκαίου, από Γιάννη Σμαραγδή, από Γιώργο Νινιό και από Κώστα Πρέκα.
 
Στο μίνι μάρκετ που είχε η αδελφή μου πριν αρκετά χρόνια είχα πετύχει ουκ ολίγες φορές να ψωνίζουν ο Κώστας Βουτσάς, ο Νίκος Δαδινόπουλος και η Αντιγόνη Βαλάκου που ζούσαν στην ίδια γειτονιά. Μου άφησαν πολύ καλές εντυπώσεις, ευγενέστατοι και καθόλου πόζα.

Έχω πάρει συνεντεύξεις από Μαρία Αλκαίου, από Γιάννη Σμαραγδή, από Γιώργο Νινιό και από Κώστα Πρέκα.

@Άρης12 Εάν έχεις ακόμα αυτές τις συνεντεύξεις και θέλεις φυσικά να τις μοιραστείς μαζί μας υπάρχει σχετική υποκατηγορία εδώ.
 
@Άρης12 Εάν έχεις ακόμα αυτές τις συνεντεύξεις και θέλεις φυσικά να τις μοιραστείς μαζί μας υπάρχει σχετική υποκατηγορία εδώ.


Eίναι δεκαετία 90 αρχές 2000 και δεν τις έχω σε ψηφιακή μορφή, θα δω όμως τι μπορώ να κάνω.
 
Λοιπόν Λοιπόν , δυσάρεστες εμπειρίες-συναντήσεις ηθοποιών μέρος 2ο αν θυμάμαι καλά , αλλά με τα δυσάρεστα το ένα είναι χθεσινό και ένα παλιότερο :

Χθες είχα πάει να δω στο θέατρο τον Λεβεντογιάννη στο Closer , τελειώνει η παράσταση και εγώ περιμένω έξω για συγχαρητήρια και φωτογραφίες , περνάει η ώρα και βγαίνει η αρχηγός των ταξιθετριών με ύφος σταρ Ελλάς και λέει στο περίγυρο '' Ο Λεβεντογιάννης έφυγε για νυχτερινό γύρισμα , τζάμπα περιμένετε '' ώσπου περνάει από δίπλα μου η ταμίας η κοκκινομάλλα και ακολουθεί ο εξής διάλογος :

Τον Λεβεντογιάννη περιμένεις ;
Ναι ...
Άδικα περιμένεις έφυγε από τη πίσω πόρτα ...

Λες και της μίλησε κανένας .

Δηλαδή τι θα πάθαινε ο μεσιέ αν έβγαινε κανονικά από μπροστά να ευχαριστούσε τα άτομα που τον περίμεναν και μετά να έφευγε ; Δεν μας τα λέει καλά τώρα τελευταία ο Λεβεντογιάννης ...



Πάμε πίσω στο 2011 : Είχα πάει να δω το θεατρικό Κατάδικος μου με Ελένη Ράντου , στο θέατρο Διάνα ... Οι ταξιθέτριες μας καθοδηγούσαν προς τα καμαρίνια κάνω έτσι , κοιτάω και βλέπω να την κάνει γρήγορα γρήγορα και με ελαφρά πηδηματάκια ο Μιχάλης Ιατρόπουλος , λες και είχαμε καμία ζέση να ορμήξουμε πάνω του για φώτος και αυτόγραφα ...
 
Πίσω
Μπλουζα