Ρέτρο Υπολογιστές Μελών [2006 - 2007]

wally...βλέπω τσαμπουκάδες στο ΖΧ σου ή κάνω λάθος?:animeek:
 
οτι μπορουμε,κανουμε :D
 
Μπορείς να το φτιάξεις βγάζοντας την λαμαρίνα τοποθετώντας την πρόσωπο επάνω σε ένα κομμάτι ύφασμα και επάνω στο τραπέζι. και χτυπώντας την από την πίσω πλευρά με ένα μικρό σφυράκι θα δεις θεαματικά αποτελέσματα.. τώρα αν ξφύγει λίγο το χρωματάκι του από μπροστά το βάφεις με μαύρο ματ και είσαι τζιτζι
 
Θα κυκλοφορίσουν καινούργια face plates σύντομα :)
 
molis tsimphsa gia ~67eur auto!

22dd_1.JPG


Amstrad MegaPC ! eixa diabasei to review sto USER palia, kai to ligoureuomoun! lol makari na to eixa tote... perissoteres foto otan to paralabo!

info gia to mhxanhma exei EDO!
 
keropi είπε:
molis tsimphsa gia ~67eur auto!
22dd_1.JPG


Amstrad MegaPC ! eixa diabasei to review sto USER palia, kai to ligoureuomoun! lol makari na to eixa tote... perissoteres foto otan to paralabo!

info gia to mhxanhma exei EDO!
συγχαρητήρια!!!
 
2 σε 1. και megadrive και PC
 
Μπράβο keropi!!!!!
 
euxaristo, euxaristo...

pisteuo oti to vga output tou megadrive tha einai theiko!!!!
 
Σλούρπ!!!γιαμ γιαμ καλορύζικο το εργαλείο σου keropi...
 
LOL, nomizo to USER eixe san titlo:

DR SEGA kai MR PC ...

arage se poio teuxos na htan to review?
 
τελικά πρεπεί να το πώ αντι να πέρνετε 1200 PPC δώστε κάτι παραπάνω και πάρτε καμία 4000

Υ.Γ. ψάχνω και για μια 4000T(PPC φυσικά) που θα πάει θα την βρώ και αυτή
 
krima pou gia tis 4000T ta g-rex einai YPER-SUPER-EXTRA spania... nomizo kamoia 10aria paizoun mono.... giati an exeis ppc kai den exeis g-rex den ksereis ti xaneis! :p
 
grex έχω στην μια 1200 είναι το κάτι άλλο ασε που με grex στην 4000 θα έπαιζε και το morphos (το καλύτερο next gen λειτουργικό μάλλον)
 
pci busboard pou kollaei apeutheias pano stis ppc kartes gia amiga...
 
Προσφατα ηρθαν τυχαια στην κατοχη μου τα κατωθι C64 cartridges.

Δεν τα εχω ουτε καθαρισει,ουτε τσεκαρει για σπανιοτητα ακομα...

cbmzt8.jpg


αλλα επειδη ο Θειος Clive παρακολουθει και δεν εχει ελεος στους προδοτες,θα μεταβιβαστουν στον Αντωνη που τουλαχιστον θα τις εκτιμησει...(μπλιαχ :D )
 
Τελικά τι στο καλό είναι αυτά τα carts?

Έχει κανείς καμια ιδέα;; Ειδικά το πρώτο.
 
Παραθέτω στην αγάπη σας ένα συλλέκτη με 558 μηχανήματα στην συλλογή του,και είναι μόνο 39 χρονών!!:animeek:
 
Πίσω
Μπλουζα