Ρόδα Τσάντα και Κοπάνα - Next Generation!

Ίσως πολλοί από εκείνους τους ηθοποιούς, να θέλουν να αφήσουν πίσω οριστικά το 80ς παρελθόν τους. Μπορεί πάλι, να μην ήταν έτσι όπως το περίμεναν. Ποιός ξέρει...
 
Χαχα, φάση έχει έτσι όπως είδα το τρέιλερ!!!
 
apo to palio kast mathiton symmetexoun o steve douzos h teta konstanta o nikos stagopoulos kai o spyros theodosis o opoios kai einai aytos pou mou rixnei thn sfaliara tora gia allous 80s ithopoious paizei o stamatis tzelephs h elenh filinh kaia rketoi alloi ayto pantos den einai to oristiko trailer einai kati san teaser
 
Σε ποιο απο τα δυο? Την ηλικιωμενη που βριζει την κανει η Ματουλα νομιζω
 
Εχω μεινει καγκελο........................................ :burn:

Τι ξενεραααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Θελω μια χρονομηχανη τωρα να μπω κ να χαθω για παντα σε εκεινες τις εποχες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :banghead: :bash: :rant: :eviltongue:
 
Οτι και να ναι θα παω να το δω, πιο πολύ απο περιεργεια.

Θελω να δω εαν τελικα θα πετυχει ενα συκουελ 25 χρ. μετα(ανεξαρτητου cast) απο τον ίδιο δημιουργο.
 
video80 είπε:
Οτι και να ναι θα παω να το δω, πιο πολύ απο περιεργεια.Θελω να δω εαν τελικα θα πετυχει ενα συκουελ 25 χρ. μετα(ανεξαρτητου cast) απο τον ίδιο δημιουργο.

Σωστος ο video80!
 
Ευχαριστώ πολύ.Τελικά ναι η Ματούλα είναι που εγώ πρώτη φορά ακούω για αυτην
 
Κάτι μου λέει πως η ταινία θα αναλωθεί σε αστεία βασισμένα σε "γαλλικά", κρίνοντας από το τρέιλερ..
 
ενταξει..σε καμμια 20ρια χρονια θα ειναι κι αυτη καλτ..

σαφως και θα τη δουμε,αλλα μη τρελλαθουμε τελειως..

ο Ευστρατιαδης ειναι ,οχι ο Λαρς Φον Τριερ..
 
αν φτασαμε να κάνουμε σικουελ τις καλτ ταινίες τότε απλά παραδεχόμαστε ότι έχουμε ξεμείνει από ιδέες...προσωπικά τις παλαιές ταινίες της έβλεπα ευχάριστα τότε και εμ δυσκολία πλέον μόνο και μόνο για νοσταλγικούς λόγους...αυτη θα την δω μόνο απο περιέργεια...
 
Ισως του ριξω ενα βλεφαρο για να δω τους παλιους ηθοποιους.Θα ειναι πολυ επωδυνο ομως κ δεν ξερω αν θα το αντεξω!!!

Παντως εχω μια καλυτερη ιδεα:να προβαλουν την κανονικη τριλογια στο cinema κατι σαν επανεκδοση ας το πουμε!!!Σιγουρα θα ειχε επιτυχια αυτο το εγχειρημα μηπως να το ξανασκευτουν.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Σήμερα το πρωί είχε συνέντευξη, που αφορούσε την ταινία, τον Μπίλια στον Alpha.

Δυστυχώς την πρόλαβα στο τέλος :(
 
παιδια δεν ειναι ριμεηκ ειναι σικουελ σαφως δεν μπορει να ανι ιδιο με το παλιο καποιος ρωτησε ποια ειναι η ματουλα ειναι η μανα του λορεντζο απ τους φιλους για παντα απ τους παλιους μαθητες παιζουν ο ντουζος ο σταγοπουλος και ο θεοδοσης ο οποιος μου ριχνει και την σφαλιαρα




 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελικά παιζει ο Ηλίας Κωνσταντινου ?

Το ειδα σε μια παλιοτερη δημοσιευση περιοδικου ,αναφέρθηκε και το ονομα του (οπως και της Τετας Κωσταντα),αληθεύει?
 
ναι αληθευει παιζουν και οι 2
 
Πίσω
Μπλουζα